Jak restartovat iPhone 11 Když nereaguje?

Jak restartovat iPhone 11 kdyz nefunguje dotyk

Vynucený restart iPhonuStiskněte tlačítko zvýšení hlasitosti a hned ho zase pusťte.Stiskněte tlačítko snížení hlasitosti a hned ho zase pusťte.Podržte postranní tlačítko.Když se na displeji objeví logo Apple, postranní tlačítko pusťte.
Archiv

Jak vypnout iPhone 11 kdyz nejde dotyk

Základní rada – jak vypnout iPhone

U iPhonů s Face ID, tedy u iPhonů X, Xs a Xr, 11, 12 a nejnovější řady iPhone 13 je potřeba společně s tlačítkem power stisknout ještě jednu z kláves hlasitosti. Po několika vteřinách se na displeji objeví posuvník, jehož odsunutím doprava telefon vypnete.
Archiv

Co mám delat kdyz mi nefunguje iPhone

Podržte tlačítko plochy a boční tlačítko nebo horní tlačítko, dokud se nezobrazí logo Apple. Pokud se telefon nezapne, podle těchto kroků zkontrolujte hardware a nabijte telefon. Možná budete muset nabíjet až hodinu. Pokud se telefon stále nezapíná, kontaktujte podporu Apple.
ArchivPodobné

Jak udělat reset iPhone

Jak resetovat tovární nastavení iPhonu, iPadu nebo iPodu touchZálohování zařízeníKlepněte na Nastavení > Obecné > Přenést nebo resetovat [Zařízení]Pokud k tomu budete vyzváni, zadejte svůj kód nebo heslo k Apple ID.Potvrďte, že chcete vymazat své zařízeníPočkejte, než se zařízení smaže.

Co dělat když mi nefunguje displej

Pokud váš dotykový displej nereaguje nebo nefunguje tak, jak byste očekávali, zkuste restartovat počítač. Pokud máte i nadále potíže, vyhledejte aktualizace: Vyberte Start a pak vyberte Nastavení . V Nastavení vyberte Aktualizace a zabezpečení , pak WindowsUpdate a pak vyberte tlačítko Vyhledat aktualizace.

Jak se dostat do iPhonu kdyz nefunguje displej

Stiskněte a držte boční tlačítko, které slouží pro odemknutí/zapnutí iPhonu. K bočnímu tlačítku stiskněte domovské tlačítko. Držte obě tyto tlačítka po dobu 10 sekund. Poté je pusťte a po chvíli by se mělo objevit logo Apple.

Co dělat když telefon nereaguje na dotyk

Co dělat, když nefunguje dotykový displej telefonuOdstraňte nečistoty.Telefon vypněte, nebo proveďte vynucený restart.Použijte originální nabíječku.Vymažte vadné aplikace.Proveďte reset do továrního nastaveníObraťte se na specializovaný servis.

Jak oživit iPhone

Stiskněte současně tlačítka Home Button a ON/OFF button (umístěné na boční nebo horní straně zařízení dle modelu iPhone) a podržte je po dobu 15 sekund, dokud se na displeji nezobrazí logo Apple.

Jak odblokovat iPhone bez počítače

Pokud se ptáte, jak v tomto případě odblokovat iPhone bez PC, není to možné.

Jak restartovat iPhone bez dotyků

Připojte váš iPhone k počítači nebo Macu pomocí lightning kabelu. Stiskněte tlačítko pro zvýšení hlasitosti, poté jej pusťte a to samé udělejte s tlačítkem pro snížení hlasitosti. Poté držte boční tlačítko po dobu 10 sekund, dokud displej iPhonu nezčerná.

Jak restartovat mobil když nefunguje displej

Mělo by určitě pomoci, když zapínací tlačítko podržíte na delší dobu (15 – 20 sekund), dokud se telefon nevypne / nerestartuje. Pokud znovu po naběhnutí do systému displej nebude reagovat, chyba bude hardwarová a bude nutné displej zdiagnostikovat.

Co se zamrzlým telefonem

Vytáhněte baterii:: Je-li váš telefon zamrzlý tak, že s ním nelze hnout (a zároveň splňuje podmínku vyjímatelné baterie), je nejjednodušší cestou k restartu jednoduché vytáhnutí baterie. Odstraňte zadní kryt, baterii na pár sekund vytáhněte, pak ji zase vložte zpět a telefon zapněte.

Jak restartovat iPhone pomocí tlacitek

Vynucený restart iPhonuStiskněte a hned pusťte tlačítko zvýšení hlasitosti.Stiskněte a hned pusťte tlačítko snížení hlasitosti.Podržte postranní tlačítko.Když se na displeji objeví logo Apple, tlačítko pusťte.

Jak odblokovat iPhone 11

Jak odblokovat iPhone

Telefon připojte k počítači pomocí synchronizačního kabelu (dostali jste společně při koupi vašeho produktu, popř. použijte jiný kompatibilní kabel). V počítači vyhledejte své zařízení ve Finderu nebo v iTunes. Zvolte možnost Obnovit (Restore).

Jak Odemčít zablokovaný iPhone

Přihlaste se pomocí Vašeho Apple ID. Vyberte aplikaci Najít iPhone. V seznamu Všechna zařízení vyberte zablokovaný iPhone, který chcete vymazat a klikněte na Smazat iPhone. Nyní můžete iPhone buď obnovit ze zálohy, nebo nastavit jako nový.

Jak restartovat iPhone 11 bez displeje

Restartování iPhonu X, 11, 12, 13 nebo novějšího

Podržte boční tlačítko spolu s libovolným z tlačítek hlasitosti, dokud se nezobrazí vypínací posuvník.

Jak udělat tvrdý restart

Hard reset telefonu Samsung a dalších zařízení na operačním systému Android je o něco jednodušší. Stačí držet souběžně zamykací tlačítko a tlačítko na zvyšování hlasitosti přibližně po dobu 10 vteřin. Telefon po restartu opět naběhne v normálním režimu a budete moci pokračovat dál v práci s telefonem.

Co mám dělat když mi nefunguje displej

Dotykový displej nefunguje správněFunkci dotykového displeje mohou ovlivnit nečistoty, teplo nebo použití krytů zařízení či ochranných fólií displeje.Vypněte zařízení a znovu je zapněte.V situacích, kdy zařízení přestane reagovat a nelze je normálně restartovat, můžete vynutit jeho restart nebo vypnutí.

Jak restartovat zamrzlý telefon

Vytáhněte baterii:: Je-li váš telefon zamrzlý tak, že s ním nelze hnout (a zároveň splňuje podmínku vyjímatelné baterie), je nejjednodušší cestou k restartu jednoduché vytáhnutí baterie. Odstraňte zadní kryt, baterii na pár sekund vytáhněte, pak ji zase vložte zpět a telefon zapněte.

Jak restartovat mobil kdyz nefunguje displej

Mělo by určitě pomoci, když zapínací tlačítko podržíte na delší dobu (15 – 20 sekund), dokud se telefon nevypne / nerestartuje. Pokud znovu po naběhnutí do systému displej nebude reagovat, chyba bude hardwarová a bude nutné displej zdiagnostikovat.

Jak vypnout iPhone kdyz nefunguje tlačítko

Jak vypnout iPhone, když nefunguje boční tlačítkoPrvně vaše iOS či iPadOS zařízení rozsviťte a odemkněte.Jakmile tak učiníte, tak se přesuňte do nativní aplikace Nastavení.Zde poté lokalizujte kolonku s názvem Obecné a klepněte na ni.Tady už jen stačí, abyste sjeli úplně dolů, kde se nachází tlačítko Vypnout.

Jak resetovat zablokovaný iPhone

Jak odblokovat iPhone pomocí iCloudNa jiném zařízení (třeba Mac nebo PC) přejděte k přihlášení na iCloud.Budete-li vyzváni, přihlaste se pod svým Apple ID.V horní části okna klikněte na „Všechna zařízení„Vyberte iPhone, který chcete vymazat.Kliknutím na „Smazat“ vymažte data i kód iPhonu.

Jak restartovat iPhone přes počítač

Obnovení nastavení iPhonu, iPadu nebo iPodu touch v iTunes na PCPřipojte zařízení k počítači.V aplikaci iTunes na PC klikněte na tlačítko Zařízení poblíž levého horního rohu okna iTunes.Klikněte na volbu Souhrn.Klikněte na Obnovit a dále postupujte podle pokynů na obrazovce.

Jak restartovat zaseklý telefon

Stačí držet souběžně zamykací tlačítko a tlačítko na zvyšování hlasitosti přibližně po dobu 10 vteřin. Telefon po restartu opět naběhne v normálním režimu a budete moci pokračovat dál v práci s telefonem.

Co dělat když nereaguje telefon

Pokud telefon nereaguje nebo se na něm nic nezobrazuje, můžete pomocí tlačítek telefonu spustit obnovení továrních dat. Pokud jste zjistili, že problém způsobuje stažená aplikace, a příslušnou aplikaci znovu nainstalujete, opět může začít docházet k potížím.