Jak rozbalit Zazipované soubory?

Co znamená Zazipovat soubor

Komprimované (zazipované) soubory zabírají menší místo a dají se rychleji převádět do jiných počítačů než nekomprimované. Ve Windows můžete pracovat s komprimovanými soubory a složkami stejným způsobem jako s nekomprimovanými.

Jak zmenšit zazipovaný soubor

Pokud tomu tak je, pak stačí označit soubory, které chcete zkomprimovat (buď tažením levým tlačítkem myši, nebo pomocí klávesy ctrl a klepáním na soubory) a poté stisknout pravé tlačítko myši na jakýkoliv z takto označených souborů a Odeslat -> Komprimovaná složka (metoda zip).

Jak rozdělit ZIP soubor

Pokud máte nainstalovaný WinRAR, tak kliknete na soubor pravým tlačítkem a zvolíte možnost "přidat do archivu", zobrazí se Vám okno programu WinRAR, kde máte v levém dolním rohu pole "rozdělit archiv po" nastavíte po kolika mb chcete rozdělit a máte hotovo.

Jak otevřít zašifrovaný soubor

ENCRYPTED souborů můžete otevřít odstraněním malwaru Crypt0L0cker nebo Dr. Jumbo. Doporučujeme začít s bezplatným programem Malwarebytes.

Jak se spravne Zipuje

Jak to dělat správně

Základem je plynulá jízda. Před snížením počtu jízdních pruhů by měli řidiči v obou pruzích zpomalit a vyrovnat rychlosti v obou pruzích. Současně vytvořit mezery mezi jednotlivými auty tak, aby mohli řidiči z končícího pruhu plynule přejet a střídavě se zařadit do pokračujícího pruhu.

Jak posílat velké soubory přes email

Cloudová úložiště, jako je iCloud Mail Drop, OneDrive a Disk Google, jsou vynikajícími způsoby, jak posílat velké soubory e-mailem. Pokud potřebujete odeslat vysoce kvalitní grafiku, videa, prezentace, data nebo další soubory, cloudová řešení vám umožní nahrát je do cloudové služby.

Jak zmenšit velikost souboru v PDF

V aplikaci Acrobat přejděte na nabídku Nástroje > Optimalizovat PDF. Na panelu nástrojů v rolovací nabídce Zmenšit velikost souboru klikněte na možnost Zmenšit více souborů.

Kam uložit velké soubory

Mezi oblíbená cloudová úložiště patří Dropbox, Disk Google a OneDrive, pro uživatele přístrojů Apple pak iCloud. Existuje ale i řada dalších, například SugarSync, Sync.com nebo česká Capsa.

Jak rozdělit soubor

Zvolte Uspořádat stránky > Rozdělit. Vyberte, jak chcete rozdělit jeden nebo více souborů. Pojmenujte soubor a uložte ho: Klikněte na Možnosti výstupu a vyberte, kam chcete uložit rozdělený soubor, jak se má jmenovat a jak se má rozdělit. Rozdělte PDF: Klikněte na tlačítko OK a pak klikněte na tlačítko Rozdělit.

V čem otevřít soubor ZIP

Jak otevřít soubor zip v počítači

Abyste jej mohli otevřít, klikněte na něj v průzkumníkovi pravým tlačítkem myši a klikněte na Extrahovat vše. Vyberte cílovou složku, abyste mohli rozbalit komprimované soubory či adresář a dále klikněte na Extrahovat. Soubory se „rozbalí“ na pevný disk na požadované místo.

Jak rozšifrovat PDF

Zvolte Nástroje > Ochrana > Šifrovat > Odstranit zabezpečení. Odeberte zabezpečení: Možnosti se liší v závislosti na typu zabezpečení heslem použitého v dokumentu.

Jak odemknout zamčený PDF soubor

Odstraňovač a odblokovávač hesel PDFKrok 1: Vyberte zaheslovaný soubor PDF a nahrajte jej sem.Krok 2: Po kliknutí na tlačítko "Převést" vyčkejte na dokončení převodu.Krok 3: Stáhněte si výsledek. PDF soubor budete moci znovu otevřít bez hesla.

Jak funguje Zipovani

Základem je plynulá jízda. Před snížením počtu jízdních pruhů by měli řidiči v obou pruzích zpomalit a vyrovnat rychlosti v obou pruzích. Současně vytvořit mezery mezi jednotlivými auty tak, aby mohli řidiči z končícího pruhu plynule přejet a střídavě se zařadit do pokračujícího pruhu.

Kdy se používá ZIP

Je řazení zipem povinné Zip je označení pro pravidlo střídavého řazení. Používá se tam, kde jsou dva jízdní pruhy v jednom směru, a jeden ze dvou jízdních pruhů končí a druhý zůstává průběžným.

Jak posílat velké soubory zdarma

WeTransfer. Další zahraniční službou pro posílání velkých souborů je Filemail. Bez nutnosti platit ji lze využít pro soubory i celé složky velké až 30 GB, přičemž si můžete vybrat, jestli chcete příjemci poslat e-mail, nebo jen získat odkaz ke sdílení.

Kde sdílet velké soubory

Dočasné sdílení velkých souborů

Typickým způsobem jejich využití je zaslání většího souboru než umožňuje e-mail, třeba archiv fotek ve vysokém rozlišení. Příklady těchto služeb jsou české weby Úschovna. cz nebo Leteckápošta.cz, ze zahraničních pak třeba WeTransfer.com.

Jak rozdělit Soubor PDF

Rozdělení souboru PDF:Otevřete PDF v aplikaci Acrobat.Zvolte Uspořádat stránky > Rozdělit.Vyberte, jak chcete rozdělit jeden nebo více souborů.Pojmenujte soubor a uložte ho: Klikněte na Možnosti výstupu a vyberte, kam chcete uložit rozdělený soubor, jak se má jmenovat a jak se má rozdělit.

Jak zmenšit velikost souboru ve Wordu

Jaký je postup Velmi jednoduchý:Otevřete si nový, nebo stávající dokument.V nabídce vyberte záložku „Rozložení“Klikněte na „Velikost“ a vyberte vhodný rozměr.Hotovo, právě jste si nastavili vlastní rozměr papíru.

Jak poslat velkou přílohu Např 1 soubor 100 MB

Služby pro posílání velkých souborůÚschovna.WeTransfer.Filemail.

Jak rozbít PDF

Rozdělení souborů PDF

Přihlaste se k aplikaci Acrobat. Výběrem dělicích čar podle potřeby nastavte rozsahy stránek pro jednotlivé rozdělené soubory PDF. Klikněte na tlačítko Uložit. Aplikace Acrobat uloží rozdělené soubory PDF do původní složky ve službě Document Cloud nebo do nové složky.

Jak rozdělit PDF na jednotlivé listy

V hlavní nabídce zvolte možnost „Soubor“ a poté nástroj „Rozdělit dokument“. V části „Metoda rozdělení“ vyberte metodu rozdělení dokumentu PDF na jednotlivé části. Pokud je zvolena metoda „Podle velikosti souboru“, nastavte maximální velikost souboru výsledných částí rozděleného dokumentu.

Jak otevřít ZIP soubor zdarma

OS MS Windows

Majitelé a uživatelé operačních systémů MS Windows totiž mají nástroj pro rozbalování . ZIP archivů přímo jako součást operačního systému (a to již od dob Windows XP). Stačí tak na soubor 2x kliknout myší a v Průzkumníku kliknout na tlačítko Extrahovat všechny soubory.

Jak odemknout zamčený PDF Soubor

Odemknutí souboru PDF odebráním hesla:Otevřete PDF v aplikaci Acrobat.Použijte nástroj Odemknout: Zvolte Nástroje > Ochrana > Šifrovat > Odstranit zabezpečení.Odeberte zabezpečení: Možnosti se liší v závislosti na typu zabezpečení heslem použitého v dokumentu.

Jak odstranit zabezpečení z PDF

Kroky k odstranění zabezpečení heslem

Vyberte Nástroje > Chránit > Šifrovat > Odstranit zabezpečení.

Jak odebrat heslo z PDF dokumentů

Zvolte Nástroje > Ochrana > Šifrovat > Odstranit zabezpečení. Odeberte zabezpečení: Možnosti se liší v závislosti na typu zabezpečení heslem použitého v dokumentu.