Jak sdílet obrazovku Google?

Jak sdílet obrazovku

Pokud chcete sdílet se všemi účastníky videohovoru obrazovku svého mobilního zařízení, zahajte vysílání:Připojte se k videohovoru.Klepněte na obrazovku. a na ikonu možností .Klepněte na Sdílet obrazovku. Začít sdílet.

Kde sdílet obrazovku

Zrcadlení obrazovky a promítání na váš počítačVyberte Start > Nastavení > Systém > Promítání na tento počítač.V části Přidat volitelnou funkci Bezdrátové zobrazení k promítáni na tento počítač vyberte Volitelné funkce.Vedle možnosti Přidat volitelnou funkci vyberte Zobrazit funkce a zadejte „bezdrátové zobrazení“.

Jak povolit sdílení obrazovky

Sdílení vaší plochyOtevřete přehled Činnosti a začněte psát Nastavení.Klikněte na Nastavení.Kliknutím na Sdílení v postranním panelu otevřete příslušný panel.Jestli je vypínač Sdílení v pravé horní části okna v poloze vypnuto, přepněte jej na zapnuto.Vyberte Sdílení obrazovky.

Jak sdílet zvuk přes Google Meet

Jak pustit zvuk videa během Google Meet

V Meet zvolte “Sdílet obrazovku”. Vyberte volbu “Karta Chromu”. Vyberte Kartu s videem. Prezentované video včetně jeho zvuku je nyní součástí videokonference.
Archiv

Jakou aplikaci na zrcadlení obrazovky

Nejlepší aplikace pro zrcadlení obrazovkyAirDroid Cast. AirDroid Cast je jedna z nejlepších aplikací pro zrcadlení obrazovky, protože je k dispozici pro všechny hlavní platformy – Windows, Mac, Android, iOS i TV.Chromecaster: Cast & Streaming.LetsView.ApowerMirror.AirPlay.AirServer.Google Home.

Jak zrcadlit obrazovku na PC

Otevřete aplikaciPropojení s telefonem a přejděte na Obrazovka telefonu. Postupujte podle pokynů k nastavení. Může se vám zobrazit žádost o poskytnutí oprávnění pro přístup k informacím na zařízení s Androidem. Povolením těchto oprávnění umožníte aplikaci Propojení s telefonem, aby zobrazovala obsah z vašeho zařízení.

Jak se připojit k bezdrátové obrazovce

Zkontrolujte, že je na počítači zapnuté Wi-Fi. Na pravé straně hlavního panelu vyberte ikonu Síť a > apak vyberte displej nebo bezdrátový adaptér. Postupujte podle případných dalších pokynů na obrazovce. V opačném případě máte hotovo.

Jak sdílet obrazovku se zvukem

Sdílení zvuku z webového prohlížečeVýběrem možnosti Sdílet přihrádku > Obrazovka, okno nebo karta otevřete okno výběru sdílení obrazovky.Na kartě Sdílení zaškrtněte políčko Sdílet zvuk karty.Při sdílení celé obrazovky zaškrtněte políčko Sdílet systémový zvuk a nasdílejte zvuk pocházející z celého počítače.

Jak funguje Meet Google

Klikněte na Vždy povolit webu https://meet.google.com přístup ke kameře a mikrofonu. Klikněte na Hotovo. Automaticky se připojíte k videokonferenci. Pokud se vám událost nenačte znovu, opusťte ji a znovu se k ní připojte.

Jak zapnout Zrcadleni

Klepněte na Nastavení > Poměr stran telefonu. Krok 3. Vyberte Vyplnění obrazovky na připojeném zařízení. Pokud dáváte přednost přepnutí na celou obrazovku na připojeném zařízení, kdykoli Smart View začne zrcadlit obrazovku telefonu, můžete zapnout možnost Zapamatovat si nastavení.

Jak zapnout zrcadlení obrazovky

Zkontrolujte, zda je na televizoru povoleno Smart View (Nastavení > Obecné > Správce externích zařízení > Správce připojení zařízení > Oznámení o přístupu). Stačí kliknout na zrcadlit na vaší televizi Funkce Tap View je novinkou v roce 2020. Stačí kliknout na televizi společně s telefonem a budete zrcadlit.

Jak streamovat obrazovku na PC

Vyberte Start a pak vyberte Nastavení > Aplikace > Přehrávání videa.V části Streamovat video HDR vyberte Nastavení Windows HD Color.V části Zvolit displej vyberte monitor, který chcete změnit.Pokud je to externí monitor, zapněte možnost Používat HDR.Zapněte možnost Streamovat video HDR.

Jak zapnout bezdrátový displej

Zkontrolujte, že je na počítači zapnuté Wi-Fi. Na pravé straně hlavního panelu vyberte ikonu Síť a > apak vyberte displej nebo bezdrátový adaptér. Postupujte podle případných dalších pokynů na obrazovce. V opačném případě máte hotovo.

Jak sdílet obrazovku mobilu na TV

Zkontrolujte, zda je na televizoru povoleno Smart View (Nastavení > Obecné > Správce externích zařízení > Správce připojení zařízení > Oznámení o přístupu). Stačí kliknout na zrcadlit na vaší televizi Funkce Tap View je novinkou v roce 2020. Stačí kliknout na televizi společně s telefonem a budete zrcadlit.

Jak udělat video obrazovky

Nahrání obrazovky telefonuPřejeďte prstem po obrazovce shora dolů.Klepněte na Rekordér obrazovky . Možná budete muset přejet prstem doprava.Vyberte, co chcete nahrát, a klepněte na Začít.Pokud chcete nahrávání zastavit, přejeďte prstem z horní části obrazovky dolů a klepněte na oznámení Rekordéru obrazovky .

Jak nainstalovat Google Meet

Na počítači přejděte na adresu meet.google.com. Vpravo nahoře v prohlížeči v adresním řádku klikněte na Instalovat . Meet se zobrazí na panelu často používaných aplikací.

Jak se připojit na Google Meet

Připojení k videoschůzce ze služby MeetPřejděte na stránku meet.google.com.Klikněte na Použít kód schůzky.Zadejte kód a klikněte na Pokračovat.Klikněte na Požádat o připojení.Jakmile někdo z účastníků váš přístup schválí, připojíte se ke schůzce.

Jak zrcadlit na celou obrazovku

V nabídce základních funkcí (např. po přejetí displeje směrem dolů) nebo v různých aplikacích hledejte ikonku Chromecastu v podobě malé obrazovky s vysílačem a jakmile na ni kliknete, můžete sdílet celou obrazovku, anebo obsah z konkrétní aplikace.

Jak zrcadlit obrazovku mobilu

Krok 1. Zapněte aplikaci SmartThings a vyberte televizní zařízení pro zrcadlení. Krok 2. Klepněte na Další možnosti (tři svislé tečky) > klepněte na Zrcadlení obrazovky (Smart View).

Jak nahrát obrazovku online

Screen Recorder je snadno použitelný online záznamník obrazovky, který vám umožňuje nahrávat obrazovku přímo z vašeho prohlížeče. Nahrávání obrazovky se provádí lokálně na vašem zařízení samotným prohlížečem, takže vaše nahrávky nejsou přenášeny přes internet, což chrání vaše data a soukromí.

Jak spustit nahrávání obrazovky

Win + Alt + R – Klávesová zkratka slouží pro spuštění nahrávání. Opětovným stiskem dojde k ukončení nahrávání obrazovky. Proces nahrávání se zobrazuje prostřednictvím malého panelu na obrazovce. Na panelu můžete nahrávání ukončit ručně nebo zde zapnout/vypnout mikrofon během nahrávání.

Jak připojit bezdrátový monitor

Připojení bezdrátový displej na Windows počítačiZapněte televizor nebo projektor.Zkontrolujte, že je na počítači zapnuté Wi-Fi.Na pravé straně hlavního panelu vyberte ikonu Síť a > apak vyberte displej nebo bezdrátový adaptér.Postupujte podle případných dalších pokynů na obrazovce.

Co je to bezdrátový displej

Bezdrátový displej v Androidu využívá standard Miracast, proto budete potřebovat i Miracast přijímač. Novější televizory již Miracast podporují, k těm starším budete muset dokoupit nějakou krabičku. Miracast přijímače se s cenou pohybují kolem 1 200 Kč. Z čínských serverů se dají koupit laciněji, ale bez záruky.

Jak zrcadlit mobil na TV bez Wi-Fi

Stačí zakoupit redukci. Většinou se jedná o redukci z micro USB / USB-C na HDMI, která navíc disponuje napájecím micro USB portem. Celá možnost propojit mobilní telefon či tablet s televizí je postavena na standardu MHL (Mobile High-Definition Link).

Jak zobrazit fotky na televizi

Prohlížení fotek na televizi pomocí ChromecastuSpusťte aplikaci Fotky Google. .Vyberte fotku nebo album, které chcete odeslat, a pak vpravo nahoře vyberte Odeslat .Vyberte svůj Chromecast.Otevřete na svém zařízení fotku nebo video, které chcete zobrazit na televizi. Přejetím prstu můžete přecházet mezi fotkami.