Jak se pouziva iCloud?

Jak presunout věci na iCloud

Mac. Otevřete Finder a přejděte do složky iCloud Drive. Přetáhněte požadované položky do koše nebo je přesuňte do jiné složky na Macu.

Jak funguje záloha na iCloud

Záloha na iCloudu obsahuje data aplikací, které jste si stáhli do zařízení. To zahrnuje data aplikací sociálních médií, her a aplikací pro zasílání zpráv třetích stran, stejně jako aplikací od společnosti Apple, které se nesynchronizují s iCloudem.

Jak se dostat do cloudu Iphone

Jak nastavit iCloud Drive na iPhonu nebo iPaduPřejděte do Nastavení > [vaše jméno].Klepněte na iCloud.Zapněte iCloud Drive.

Jak se dostat k fotkám na iCloudu

Přejděte do Nastavení > [vaše jméno] > iCloud. Klepněte na Fotky.

Co se stane kdyz vypnu Fotky na iCloud

Přejděte do Nastavení a klepněte na své jméno. Klepněte na iCloud a poté na Spravovat úložiště. Klepněte na Fotky a potom na Vypnout a smazat.

Co se stane když přestanu platit iCloud

Co se stane, když snížíte nebo zrušíte tarif iCloud+

Pokud snížíte tarif iCloudu na bezplatnou verzi, nebudete mít nadále přístup k funkcím iCloudu+, jako je Skrýt můj e‑mail, Soukromý přenos a podpora Zabezpečeného videa HomeKitu.

Jak Zalohovat celý iPhone na iCloud

Zálohování iPhonu nebo iPadu pomocí iClouduPřipojte zařízení k Wi-Fi síti.Přejděte do Nastavení > [vaše jméno] a klepněte na iCloud.Klepněte na Záloha na iCloudu.Klepněte na Zálohovat. Než se proces dokončí, neodpojujte zařízení od Wi-Fi sítě. V části Zálohovat uvidíte datum a čas poslední zálohy.

Jak dlouho trva odeslání dát na iCloud

Tento proces může trvat až 24 hodin. Důležité: Zálohu pořízenou v telefonu s vyšší verzí Androidu nelze obnovit v zařízení s nižší verzí Androidu. Jak zjistit a aktualizovat verzi Androidu.

Kam se ukládají Fotky na iPhone

Fotky na iCloudu mohou uvolnit místo v úložišti zařízení a současně vám zajistit přístup k celé vaší sbírce fotek a videí v plném rozlišení, ať jste kdekoli. Začínáme s Fotkami na iCloudu: Klepněte na Nastavení > [vaše jméno] > iCloud > Fotografie.

Jak uložit Fotky z iPhone na iCloud

Fotky a videaNa iPhonu, iPadu nebo iPodu touch klepněte na Nastavení > [vaše jméno] > iCloud > Fotky. Potom vyberte Stáhnout a ponechat původní a importujte fotky do počítače.Na Macu otevřete aplikaci Fotky.Na PC zkontrolujte, že máte nastavený iCloud pro Windows a zapnuté Fotky na iCloudu.

Jak dostat Fotky z cloudu

Na iPhonu, iPadu nebo iPodu touchNa webu iCloud.com klepněte na Fotky.Klepněte na Vybrat a na fotku nebo video. Chcete-li vybrat více fotek nebo videí, klepněte na více z nich. Chcete-li vybrat celou knihovnu, klepněte na Vybrat vše.Klepněte na tlačítko Více .Zvolte Stáhnout a potvrďte klepnutím na Stáhnout.

Jak nastavit ukládání fotek na iCloud

V aplikaci Fotky na Macu vyberte Fotky > Nastavení a potom klikněte na iCloud. Zaškrtněte políčko Fotky na iCloudu. Vyberte některou z následujících voleb: Stáhnout původní položky do tohoto Macu: Na vašem Macu i na iCloudu budou uloženy verze fotografií v plné velikosti.

Jak navýšit iCloud zdarma

Jak přikoupit iCloud úložištěKlepněte na Nastavení > vaše jméno > iCloud > Spravovat úložištěKlepněte na Přikoupit úložiště nebo pokud máte již zakoupený nějaký tarif, tak Změnit tarif úložištěVyberte si tarif, který Vám bude vyhovovat.Klepněte na Koupit.5GB – máte zdarma ke každému zařízení50GB – 25 Kč měsíčně

Kam se ukládají fotky na iPhone

Fotky na iCloudu mohou uvolnit místo v úložišti zařízení a současně vám zajistit přístup k celé vaší sbírce fotek a videí v plném rozlišení, ať jste kdekoli. Začínáme s Fotkami na iCloudu: Klepněte na Nastavení > [vaše jméno] > iCloud > Fotografie.

Jak dostat fotky z iCloudu do iPhone

Na iPhonu, iPadu nebo iPodu touchPřejděte do Nastavení > [vaše jméno].Klepněte na iCloud a pak na Fotky.Zvolte Stáhnout a ponechat původní.

Kam se ukládá Záloha iPhone

Vyhledání a správa záloh uložených na iCloudu

Na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch: Přejděte do Nastavení > [vaše jméno] > iCloud. Klepněte na Spravovat úložiště účtu a potom na Zálohy. Klepnutím na zálohu zobrazte další podrobnosti, vyberte, které informace chcete zálohovat, nebo zálohu odstraňte.

Jak Zalohovat telefon na iCloud

Zálohování iPhonuPřejděte do Nastavení > [vaše jméno] > iCloud > Záloha na iCloudu.Zapněte volbu „Záloha na iCloudu“. Zálohování iPhonu na iCloud probíhá automaticky každý den, když je iPhone připojený k napájení, zamčený a připojený k Wi‑Fi.Chcete-li zálohování spustit ručně, klepněte na Zálohovat.

Kde jsou uloženy zálohy iPhone

Na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch:Přejděte do Nastavení > [vaše jméno] > iCloud.Klepněte na Spravovat úložiště účtu a potom na Zálohy.Klepnutím na zálohu zobrazte další podrobnosti, vyberte, které informace chcete zálohovat, nebo zálohu odstraňte.

Jak optimalizovat uloziste iPhone

Klepněte na Nastavení > [vaše jméno] > iCloud > Fotografie. Klepněte na Synchronizovat tento iPhone. V systému iOS 15 nebo starším klepnutím zapněte Fotky na iCloudu. Zapnutím volby Optimalizovat úložiště iPhonu ušetříte místo v zařízení.

Proč se neodesílají Fotky na iCloud

Kontrola Apple ID

Jste si vědomi toho, že jste provedli určité změny na vašem účtě Apple ID, například změnu hesla Pokud ano, tak právě to může být příčinou toho, že se vám nedaří fotky a videa odeslat na iCloud.

Co se stane kdyz vypnu fotky na iCloud

Přejděte do Nastavení a klepněte na své jméno. Klepněte na iCloud a poté na Spravovat úložiště. Klepněte na Fotky a potom na Vypnout a smazat.

Jak dlouho trva odeslání dat na iCloud

Tento proces může trvat až 24 hodin. Důležité: Zálohu pořízenou v telefonu s vyšší verzí Androidu nelze obnovit v zařízení s nižší verzí Androidu. Jak zjistit a aktualizovat verzi Androidu.

Co znamená že iPhone není Zalohovany

Pokud se vám zobrazí upozornění, že se vyskytla chyba, znamená to, že záloha je poškozená nebo nekompatibilní nebo že na disku není dost místa. Podle konkrétní chybové zprávy si níže najděte, jak postupovat. Kontaktujte podporu Apple.

Jak casto se Zalohuje iCloud

Zálohování iPhonu na iCloud probíhá automaticky každý den, když je iPhone připojený k napájení, zamčený a připojený k Wi‑Fi.

Na co je iCloud

iCloud je služba od společnosti Apple, která bezpečně ukládá vaše fotky, soubory, poznámky, hesla a další data do cloudu a automaticky udržuje jejich aktuálnost na všech zařízeních.