Jak se čte eg?

Co je to eg

zkratkaEditovat

– běžně se používá v anglicky psaných textech a její význam je "na příklad". Někdy bývá chybně zaměňována se zkratkou i.e., která pochází z latinského id est, mající význam "to je" nebo "jinými slovy". Se zkratkami se lze setkat i v zápisu bez tečkové notace, tedy pouze eg nebo ie.

Co je to etc

je zkratka pro latinské et cetera (vzácně etceteros) používaná v anglických textech ve smyslu "a tak dále" či "a tak podobně". Nejvíce podobný překlad do češtiny je zkratka "atd." používaná ve stejném smyslu.

Co je to aka

AKA – Also known as

Tato malá kráska odkazuje k jinému jménu či názvu někoho nebo něčeho, často to bývá přezdívka. Asi jako když někdo řekne o svém nedávno narozeném bráškovi: „Tak tohle je náš Edík aka (známý také jako) Stroj na hovínka.

Co je to zkratka VS

proti, oproti, (zkratka) vs., v.

Kdo vlastni EG D

EG. D zůstane součástí skupiny E. ON v ČR.

Jak zjistit distributora elektrické energie

Nejjednodušší cestou, jak je zjistit, je podívat se do smlouvy nebo faktury, kde je daný kód pro odběrné místo vždy uveden. Se znalostí kódu EAN nebo EIC se již můžete obrátit přes kontaktní formulář na Energetický regulační úřad, kde vám údaje o současném dodavateli zjistí.

Jaký je rozdíl mezi Exchange Traded Commodity ETC a běžnou akcií

Na rozdíl od podílových fondů, obchodování ETF probíhá jako u běžné akcie na burzovních trzích. ETF mají obvykle vyšší denní likviditu a nižší poplatky než akcie podílových fondů, což z nich činí atraktivní alternativu pro investory.

Co to znamená slovo Lol

LOL může být: akronym fráze laughing out loud (směji se nahlas), lots of laugh (spousta smíchu) LOL (Laughing Out Loud) – francouzský film z roku 2008. LOL (film, 2012) – americký film z roku 2012.

Co to je FR

Informace o zkratce 'fr'

Popis: Překlad: vážně, opravdu.

Co to je p

P je značka výkonu. P je značka elektrické polarizace. p je označení pro proton (někdy též p+, zatímco p− označuje jeho antičástici antiproton). p je označení kvantových stavů s orbitálním momentem hybnosti (resp.

Co je to zkratka UK

Celý název Spojeného království je totiž Spojené království Velké Británie a Severního Irska = the United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland.

Jak zjistím svého dodavatele elektřiny

Nejjednodušší cestou, jak je zjistit, je podívat se do smlouvy nebo faktury, kde je daný kód pro odběrné místo vždy uveden. Se znalostí kódu EAN nebo EIC se již můžete obrátit přes kontaktní formulář na Energetický regulační úřad, kde vám údaje o současném dodavateli zjistí.

Co to je OTE

Operátor trhu s elektřinou je akciová společnost, která zajišťuje fungování trhu s elektřinou a plynem. Vlastní ji stát a možná ji znáte spíš pod zkratkou OTE.

Jaký je rozdíl mezi dodavatelem a distributorem elektřiny

Distributor je vlastník elektrické nebo plynové soustavy – např. ČEZ Distribuce, a. s. Dodavatel je subjekt, který Vám přímo dodává elektřinu nebo plyn.

Kdo je nejlepší dodavatel elektřiny

Nejlepší dodavatelé elektřiny dle srovnání

Varianta výběru Hodnocení Vzhled a název
Nejlepší cena Velmi dobré MND elektřina
Také nás zaujalo Velmi dobré Innogy elektřina
Také nás zaujalo Dobré Centropol elektřina
Také nás zaujalo Dobré Yello elektřina

Jak se urcuje cena ETF

Tento mechanismus vzniku a zániku ETF je zárukou toho, že ETF kopíruje cenu podkladového aktiva. Cena ETF se stanovuje každých 15 sekund na burze a stejně jako u normálních akcií je pro něj klíčový střet poptávky a nabídky na trhu. Likvidita ETF se určuje jako likvidita podkladového aktiva.

Jak nakoupit ETF

Nejjednodušším a zároveň i nejbezpečnějším způsobem jak investovat do ETF fondů je prostřednictvím brokera. Broker je vlastně společnost, jejímž prostřednictvím můžete investovat do fondů z celého světa. V dnešní době existuje již řada online brokerů, jejichž recenze si můžete přečíst na našich stránkách.

Co to je btw

BTW – By the way

Tedy mimochodem.

Co je to KK

Zkratka „kk“ je internetovým slangu a znamená „ok“ nebo „rozumím“ . Je to jednoduchá odpověď na nějakou otázku nebo komentář, která potvrzuje, že se s tím daný uživatel ztotožňuje nebo že rozumí tomu, co bylo řečeno.

Co je to znamená UWU

Písmena „U“ jsou přivěřená oční víčka, písmeno „w“ jsou ústa. Vyjadřuje tedy obvykle něco jako roztomilý úsměv. Používá se minimálně od roku 2005, ale teprve v roce 2014 se rozšířil do širšího povědomí. Přeneseně se dá slovo „uwu“ použít jako označení „roztomilosti“.

Jak se píše miliarda

Miliarda (zkratka mld.) je základní číslovka, která označuje číslo 1 000 000 000, tedy 109 (jednička a za ní devět nul), jinými slovy tisíc milionů. V soustavě SI jí odpovídá předpona giga-.

Co to znamená

Význam v češtině označuje: to, co slovo, věta nebo text míní, co vyjadřuje čili referent („význam slova les“) závažnost nějaké události, tématu nebo osoby („významné ochlazení“).

Co je to UA

ua je internetová národní doména nejvyššího řádu pro Ukrajinu (podle ISO 3166-2:UA).

Co je to United Kingdom

V angličtině se dnes proto oficiálně odlišuje United Kingdom (Spojené království) jako zkratka plného názvu státu zahrnujícího i Severní Irsko a Great Britain (Velká Británie) jako politický celek složený jen z Anglie, Skotska a Walesu.

Kdo je nejlevnější dodavatel elektřiny

Pokud hledáte kvalitního a stabilního dodavatele elektřiny, který vám dokáže nabídnout více než jen nízkou cenu, je pro vás ČEZ tou správnou volbou. Při fixaci ceny u něj navíc můžete i výrazně ušetřit, a to i stovky ne-li tisíce korun ročně. S jeho mobilní aplikací budete mít přitom svoji spotřebu zcela pod kontrolou.