Jak si Aktualizovat Word?

Jak Aktualizovat seznam ve Wordu

Stiskněte Ctrl+A. Stiskněte klávesu F9. Pokud má dokument tabulky s poli nebo vzorci, budete možná muset vybrat každou tabulku samostatně a stisknout klávesu F9. Tip: Abyste měli jistotu, že před tiskem dokumentu nezapomeňte aktualizovat obsah, nastavte před tiskem Word automaticky aktualizovat pole.
Archiv

Jak Aktualizovat Word 2007

Metoda 1: Microsoft Update

Tato aktualizace je k dispozici na webu Microsoft Update. Když zapnete automatické aktualizace, tato aktualizace se automaticky stáhne a nainstaluje. Další informace o tom, jak automaticky získat aktualizace zabezpečení, najdete v tématu Windows Update: časté otázky.

Jak Aktualizovat Microsoft

Otevřete Windows Update tak, že vyberete Start > Nastavení > Aktualizace a zabezpečení. Vyberte Upřesnit nastavení. Abyste mohli dostávat aktualizace, vyberte v části Zvolte, jak se mají instalovat aktualizace požadované možnosti včetně Při aktualizaci Windows nabízet aktualizace ostatních produktů Microsoft.
Archiv

Jak se aktualizuje obsah ve Wordu

Vytvoření obsahuUmístěte kurzor na místo, kam chcete přidat obsah.Přejděte na Reference > Obsah. a zvolte automatický styl.Pokud v dokumentu provedete změny, které mají vliv na obsah, aktualizujte obsah tak, že kliknete pravým tlačítkem na obsah a zvolíte Aktualizovat pole.

Jak aktualizovat seznam obrázků ve Wordu

Aktualizace seznamu obrázkůKlikněte na tabulku obrázků v dokumentu. Tím se zvýrazní celá tabulka.Klikněte na Reference > Aktualizovat tabulku.V dialogovém okně Aktualizovat tabulku obrázků vyberte aktualizaci.Klikněte na OK.

Jak správně formátovat dokument ve Wordu

Formátování textu v obsahuPřejděte na Reference > Obsah > Vlastní obsah.Zvolte možnost Změnit.V seznamu Styly klikněte na úroveň, kterou chcete přizpůsobit, a potom klikněte na Změnit.V podokně Úprava stylu si nastavte požadované změny.Kliknutím na OK změny uložíte.

Jak vypnout aktualizace Office 2007

Přejděte na web Microsoft Update. Klikněte na položku Změnit nastavení. V části Chcete-li systém Microsoft Update přestat používat zaškrtněte políčko Vypnout software Microsoft Update a používat jen systém Windows Update.

Jak Aktualizovat One drive

Pokud se aplikace Office automaticky neaktualizují, zvolte tlačítko </c0>Možnosti aktualizace a potom zvolte Aktualizovat. Pokud chcete aktualizaci spustit ručně, postupujte takto: Přejděte na Ovládací panely.

Jak vynutit aktualizací

Stažení nejnovějších dostupných aktualizací AndroiduV zařízení přejděte do aplikace Nastavení.Klepněte na Systém. Aktualizace systému.Zobrazí se stav aktualizace. Postupujte podle pokynů na displeji.

Jak spustit aktualizací

Pokud chcete vyhledat aktualizace, vyberte Start > Nastavení > služba Windows Update a pak vyberte Vyhledat aktualizace. Pokud jsou k dispozici aktualizace, můžete je nainstalovat.

Jak aktualizovat seznam příloh ve Wordu

Aktualizace seznamu obrázků

Word existující seznam obrázků vytvoří znovu a zanese do něj provedené změny. Můžete aktualizovat celý seznam nebo jenom čísla stránek. Stiskněte klávesu CONTROL, klikněte na seznam obrázků a potom klikněte na Update Field (Aktualizovat pole).

Jak vytvořit seznam ve Wordu

Pokud chcete začít číslovaný seznam, zadejte 1, tečku (.), mezeru a nějaký text. Word automaticky spustí číslovaný seznam za vás. Zadejte* a mezeru před textem a Word vytvoří seznam s odrážkami.

Kde najdu ve Wordu Formát

Jak změnit velikost stránky ve WorduOtevřete si nový, nebo stávající dokument.V nabídce vyberte záložku „Rozložení“Klikněte na „Velikost“ a vyberte vhodný rozměr.Hotovo, právě jste si nastavili vlastní rozměr papíru.

Jak změnit Formát ve Wordu

V nabídce Format (Formát) klikněte na Document (Dokument). Klikněte na Vzhled stránky. V místní nabídce Formát papíru vyberte formát papíru. Klikněte na OK.

Jak zapnout aktualizace Windows 7

Klikněte na tlačítko Start > Všechny programy > Windows Update. V levém podokně vyberte Vyhledat aktualizace. Pokud najdete všechny důležité aktualizace, vyberte odkaz k zobrazení dostupných aktualizací. V seznamu aktualizací vyberte Aktualizace Service Pack pro Microsoft‌ Windows (KB976932) a pak klikněte na OK.

Jak vypnout aktualizace Office 2013

Změna nastavení

V Office 2013 klikněte na Soubor > Účet > Možnosti aktualizace a pak klikněte na požadovanou možnost.

Jak Synchronizovat soubory

Soubory můžete z počítače synchronizovat na Disk Google a zálohovat do Fotek Google.Na počítači otevřete Disk pro počítače .Klikněte na Nastavení Předvolby.Vlevo klikněte na Složky z vašeho počítače.V této nabídce můžete: Přidat složky, které se mají synchronizovat s Diskem.

Kde najdu OneDrive

Na počítači klikněte na Start, do vyhledávacího pole napište OneDrive a pak ve výsledcích hledání klikněte na OneDrive. Možná budete muset vedle oznamovací oblasti kliknout na šipku Zobrazit skryté ikony. , aby se ikony aplikace OneDrive zobrazily.

Jak zapnout aktualizace

Vyberte spustit > Nastavení > aktualizace & zabezpečení > služba Windows Update .

Jak upgradovat na Windows 10

Bezplatný upgrade na „desítky“

Přejděte na stránku Stáhněte si Windows 10 a použijte tlačítko Stáhnout nástroj. Otevřete stažený soubor MediaCreationTool20H2.exe a vyberte možnost Upgradovat tento počítač. Budete muset přijmout podmínky klepnutím na tlačítko Přijmout.

Jak udělat aktualizací

Stažení nejnovějších dostupných aktualizací Androidu

V zařízení přejděte do aplikace Nastavení. Klepněte na Systém. Aktualizace systému. Zobrazí se stav aktualizace.

Kde najít Aktualizace

Otevřete si aplikaci Nastavení a úplně dole v nabídce klikněte na Systém, kde najdete možnost Aktualizace softwaru. Tento postup se může lišit dle verze Androidu a tlačítko Aktualizace softwaru může být umístěno rovnou v Nabídce nastavení (opět v dolní části).

Jak aktualizovat seznam tabulek

8) Aktualizace seznamu tabulek

Je potřeba přejít ke konkrétnímu titulku tabulky (můžete podržet na klávesnici CTRL a kliknout na konkrétní položku v seznamu, abyste se dostali přímo na daný titulek). Titulek u tabulky upravte a zpět přejděte k seznamu tabulek. Použijte pravé tlačítko myši a zvolte Aktualizovat pole.

Jak formátovat text

Formátování textuVyberte text, který chcete formátovat. Pokud chcete vybrat jedno slovo, poklikejte na něj. Pokud chcete vybrat řádek textu, klikněte nalevo od něj.Vyberte možnost, pomocí které změníte písmo, jeho velikost nebo barvu, nebo použijte pro text tučné písmo, kurzívu nebo podtržení.

Jak stáhnout aktualizaci

Stažení nejnovějších dostupných aktualizací AndroiduV zařízení přejděte do aplikace Nastavení.Klepněte na Systém. Aktualizace systému.Zobrazí se stav aktualizace. Postupujte podle pokynů na displeji.