Jak si vypnout historii na Googlu?

Jak vypnout ukládání Historie

Postup pozastavení ukládání historie:Na telefonu nebo tabletu Android otevřete aplikaci Google .Vpravo nahoře klepněte na svou profilovou fotku nebo iniciálu Historie vyhledávání Ovládací prvky.V sekci Aktivita na webu a v aplikacích klepněte na Vypnout.Klepněte na Vypnout nebo Vypnout a smazat aktivitu.

Jak vypnout historii Google Chrome

Kopírovat odkaz.Na telefonu či tabletu Android otevřete Chrome .Vpravo nahoře klepněte na ikonu možností Historie.Klepněte na Vymazat údaje o prohlížení.Vedle položky Období:Zaškrtněte políčko Historie procházení.Zrušte zaškrtnutí u ostatních údajů, které smazat nechcete.Klepněte na Vymazat data.

Jak odstranit nedávno zavřené

Na počítači spusťte Chrome.Vpravo nahoře klikněte na ikonu možností .Klikněte na Historie. Historie.Vlevo klikněte na Vymazat údaje o prohlížení.Vyberte, kolik historie chcete smazat.Zaškrtněte políčka u údajů, které má Chrome smazat, včetně možnosti Historie procházení.Klikněte na Vymazat data.

Jak smazat historii vyhledavani v Google Maps

Smazání všech míst z historieNa telefonu nebo tabletu se systémem Android spusťte aplikaci Mapy Google. a přihlaste se.Klepněte na vaše profilová fotka nebo iniciála Nastavení Historie aktivit.Ve vyhledávacím poli nahoře klepněte na ikonu Další Smazat aktivitu podle data.Klepněte na Smazat.

Jak zjistit historii

Každopádně historie vyhledávání lze zjistit z tvého používaného webového prohlížeče (většinou klávesová zkratka CTRL + H), tedy pokud ji přes nějakou utilitu nebo nastavení daného prohlížeče nemažeš.

Jak se zbavit populárního vyhledávání

Vypnutí populárního vyhledávání z mobilního prohlížečeNa telefonu či tabletu Android otevřete prohlížeč (např. Chrome. nebo Firefox).Přejděte na google.com.Vlevo nahoře klepněte na nabídku. Nastavení.V sekci Automaticky doplňovat pomocí trendů ve vyhledávání vyberte možnost Nezobrazovat oblíbená vyhledávání.

Jak odstranit záložky

Důležité: Smazanou záložku nelze obnovit.V počítači spusťte Chrome.Vpravo nahoře klikněte na ikonu možností Záložky. Správce záložek.Vpravo od záložky klikněte na šipku dolů Smazat.

Jak zjistit historii prohlížení internetu

Pokud používáte mobilní aplikaci Chrome, vyhledávací pole vyhledejte kliknutím na ikonu vyhledávání, která je k dispozici v horní části obrazovky. Pokud v Chromu najdete část své historie si chcete uchovat, ale část chcete odebrat, stiskněte tlačítko se třemi tečkami, a poté vyberte možnost Odstranit z historie.

Jak odinstalovat mapy

Mapy offline.Na telefonu nebo tabletu s Androidem spusťte aplikaci Mapy Google .Klepněte na vaše profilová fotka nebo iniciála. Mapy offline.Klepněte na mapu, kterou chcete smazat.Klepněte na Smazat.

Jak zobrazit historii aktivit

Vyberte Start a pak vyberte Nastavení > Ochrana osobních údajů & zabezpečení > Historie aktivit.

Jak změnit výchozí vyhledávač

Nastavte si Google jako výchozí vyhledávačNa pravé straně okna prohlížeče klikněte na ikonu Nástroje.Zvolte položku Možnosti Internetu.Na kartě Obecné přejděte do sekce Vyhledávání a klikněte na možnost Nastavení.Zvolte vyhledávač Google.Klikněte na tlačítko Nastavit jako výchozí a potom na tlačítko Zavřít.

Kde jsou záložky Google Chrome

Otevření záložkyNa telefonu či tabletu Android otevřete Chrome .Vpravo nahoře klepněte na ikonu možností Záložky. Pokud se adresní řádek nachází v dolní části obrazovky, přejeďte po něm prstem nahoru. Klepněte na hvězdičku .Vyhledejte záložku a klepněte na ni.

Co je to záložka

Záložka je slovo s více významy: záložka (slovní druh), slovník druh, obdoba předložky. záložka do knihy, tkanice, kartička, přečnívající list či jiný předmět sloužící k založení určité stránky v knize. tab, ovládací prvek grafického uživatelského rozhraní, grafické provedení lišty nabídek připomínající knižní záložku.

Jak vymazat historii souborů

Jak zmazat historii Průzkumníka souborů

V horním menu klikněte na »Soubor | Změnit možnosti složky a hledání«. Otevře se okno s názvem Možnosti složky. Na kartě Obecné v části nazvané Ochrana osobních údajů, klikněte na tlačítko »Vymazat«. Tímto jste vymazali seznamy častých složek a posledních souborů.

Kde najdu historii

Historie prohlíženíStačí v pravém dolním rohu displeje ťuknout na tlačítko a vybrat možnost Historie.Zobrazí se vám seznam navštívených stránek.Kliknutím na položku v historii si stránku otevřete.

Jak odstranit aplikaci

Jak deaktivovat aplikaciOtevřete NastaveníZvolte položku „Aplikace“Zde vyberte aplikaci, kterou chcete deaktivovat a volbu potvrďte.

Jak odinstalovat

Do hledání na hlavním panelu zadejte Ovládací panely a vyberte ji z výsledků. Vyberte Programy > Programy a funkce. Program, který chcete odebrat, stiskněte a podržte (nebo na něj klikněte pravým tlačítkem) a vyberte Odinstalovat nebo Odinstalovat nebozměnit.

Jak zjistit poslední aktivitu na telefonu

Postup zobrazení dalších aktivit uložených v účtu:V zařízení otevřete aplikaci Nastavení a klepněte na Google Spravovat účet Google.Nahoře klepněte na Data a ochrana soukromí.V sekci Nastavení historie klepněte na Moje aktivita.Nad aktivitou ve vyhledávacím poli klepněte na ikonu možností Jiná aktivita na Googlu.

Jak zjistit poslední aktivitu na PC

Historie aktivit pro více účtů

Tyto účty můžete zobrazit také v Windows 10 v části Nastavení > Historie aktivit > ochrany osobních údajů a v Windows 11 v části Nastavení > Ochrana osobních údajů & zabezpečení > Historie aktivit, kde můžete filtrovat aktivity z konkrétních účtů tak, aby se nezobrazovaly na časové ose.

Jak nastavit výchozí stránku

Výběr domovské stránkyV počítači spusťte Chrome.Vpravo nahoře klikněte na ikonu možností Nastavení.V části Vzhled zapněte možnost Zobrazit tlačítko Domovská stránka.Pod možností Zobrazit tlačítko domovská stránka vyberte, zda chcete použít stránku Nová karta, nebo vlastní stránku.

Jak nastavit výchozí účet na Googlu

Nastavte si Google jako výchozí vyhledávačKrok 1: Přejděte na adresu Google.com.Krok 2: V pravém horním rohu klikněte na Další akce. .Krok 3: Přejděte dolů do sekce Rozšířená nastavení.Krok 4: Přejděte dolů do sekce Vyhledávat na adresním řádku pomocí.Krok 5: Vyberte Google a klikněte na Přidat jako výchozí.

Kde jsou uloženy záložky

Zkus se podívat do: C:\Users\jmeno-profilu\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Bookmarks (skrytá složka)Jinak ideální je, mít Chrome přihlášený ke svému google účtu, záložky se ti zálohují na server a pak když třeba přeinstaluješ systém nebo jen Chrome, tak po opětovném přihlášení ke google účtu se ti znovu …

Jak vypnout poslední soubory

Otevřete si průzkumníka (libovolnou složku), klikněte v menu vlevo nahoře na „Soubor“ a „Možnosti„. V části „Ochrana osobních údajů“ zrušte zatržení těchto dvou položek v části: Zobrazovat nedávno použité soubory v Rychlém přístupu.

Jak zrušit rychlý přístup

Přejděte na kartu Zobrazení a vyberte Možnosti. V části Ochrana osobních údajů zrušte zaškrtnutí políček a vyberte Použít. Teď bude Rychlý přístup zobrazovat jen připnuté složky. (Pokud je znovu zapnete, položky, které jste dříve odebrali z Rychlého přístupu, se můžou znovu zobrazit.)

Jak zakázat aplikaci

Jak zakázat aplikace v Androidu

Chcete-li v telefonu Android zakázat jakoukoli aplikaci, přejděte do Nastavení a najděte Seznam aplikací. V horní roletce vyberte Zobrazit všechny. Kliknutím na libovolnou aplikaci zobrazíte detaily s možností aplikaci Odinstalovat / Zakázat a Vynutit zastavení.