Jak smazat poštu?

Jak smazat více mailu najednou

Na počítači otevřete Gmail. V aplikaci Gmail není možné smazat všechny zprávy.Vlevo nahoře klikněte na šipku dolů .Klikněte na Vše. Pokud máte víc než jednu stránku zpráv, můžete kliknout na Vybrat všechny konverzace.Klikněte na Smazat .

Jak se odhlásit z pošty

Vypnutí e-mailu pro účet

v dolní části stránky. Vyberte Správa účtů a klikněte na účet, který už nechcete dostávat e-maily od. Zvolte změnit nastavení synchronizace poštovní schránky a pak posuňte se dolů na Možnosti synchronizace. Pomocí posuvníku nastavte e-mailu na vypnout a pak zvolte Hotovo > Uložit.

Jak odstranit e mailovou adresu

Smazání GmailuPřed smazáním Gmailu si stáhněte data.Přejděte do účtu Google.Vlevo klikněte na Data a ochrana soukromí.Přejděte na Data z aplikací a služeb, které používáte.V sekci Stažení nebo smazání dat klikněte na Smazání služby Google.Vedle Gmailu klikněte na Smazat .

Jak vymazat zprávu z emailu

Vyberte nebo poklikejte na zprávu, aby se otevře v jiném okně. Vyberte Soubor > Informace. Vyberte Znovu odeslat zprávu a > odvolat tuto zprávu…a vyberte jednu ze dvou možností. Pokud chcete odeslanou zprávu odvolat, vyberte Odstranit nepřečtené kopie této zprávy.

Jak trvalé odstranit poštu z Outlooku

Složku můžete kdykoli ručně vyprázdnit.V podokně Složka klikněte pravým tlačítkem myši na složku Odstraněná pošta a potom klikněte na Vyprázdnit složku.Zobrazí se výzva, abyste potvrdili, že chcete položky trvale odstranit. Klikněte na Ano.

Jak smazat email na iphone

Otevřete Mail a přejděte do schránky Příchozí. V pravém horním rohu klepněte na Upravit, potom jednotlivě vyberte e-maily, které chcete smazat, nebo klepněte na Vybrat vše. Výběr e-mailů můžete urychlit tak, že prstem přejedete dolů přes zaškrtávací políčka. Klepněte na Zahodit nebo Archivovat.

Jak se odhlásit z účtu

Odhlášení ze zařízení jiného uživatelePřejděte do účtu Google.Na navigačním panelu vlevo klikněte na Zabezpečení.Na panelu Vaše zařízení klikněte na Spravovat zařízení.Vyberte zařízení.Klikněte na Odstranit.

Jak smazat účet na Seznamu

pokud chcete zrušit přímo celý účet, aby nešel již obnovit, tak je to na stránce profil.seznam.cz v sekci Data a personalizace a následně Žádost o zrušení účtu a smazání uživatelských dat.

Jak zrušit emailový účet na Seznamu

pokud chcete zrušit přímo celý účet, aby nešel již obnovit, tak je to na stránce profil.seznam.cz v sekci Data a personalizace a následně Žádost o zrušení účtu a smazání uživatelských dat.

Jak smazat email na Google

Krok 3: Smazání účtuV účtu Google přejděte do sekce Data a ochrana soukromí.Přejděte na Možnosti dat a ochrany soukromí.Vyberte Další možnosti. Smazat účet Google.Podle pokynů účet smažte.

Jak smazat všechny emaily najednou

Mazání e‑mailů

Smazání více e-mailů najednou: V seznamu e-mailů klepněte na Upravit, vyberte e-maily, které chcete smazat, a pak klepněte na Koš. Více e-mailů najednou vyberete tak, že přejedete dolů přes zaškrtávací políčka.

Jak odstranit zprávy

Smazání odeslané zprávyV zařízení Android přejděte do konverzace a podržte požadovanou zprávu.Klepněte na Smazat.Znovu klepněte na Smazat a rozhodnutí potvrďte.

Jak odstranit účet z Outlooku

V hlavním okně Outlooku vyberte Soubor v levém horním rohu obrazovky. Vyberte Nastavení účtu> Nastavení účtu. Vyberte účet, který chcete odstranit, a pak vyberte Odebrat.

Jak označit maily v Outlooku

ve webové aplikaci Outlook:Ukážeme myší na vybraný e-mail.Vpravo od předmětu e-mailu klikneme do tlačítka Označit tuto zprávu příznakem.Zpráva je vyznačena žlutým pozadím je propsána do seznamu úkolů v aplikaci To-Do do seznamu E-mail označený příznakem.

Jak smazat emailovou adresu na iCloud

Smazání e‑mailové adresyNa webu iCloud.com klikněte na panelu nástrojů na. a potom na Vlastní e‑mailová doména.Vyberte doménu, ze které chcete smazat adresu.Klikněte na. vedle adresy, kterou chcete smazat. Pak pokračujte podle pokynů na obrazovce.

Jak se odhlásit z Gmailu na iphone

Odstranění účtuNa iPhonu nebo iPadu otevřete aplikaci Gmail .Klepněte na ikonu nabídky . Klepněte na účet, pomocí kterého jste přihlášeni Spravovat účty Upravit.U účtu, který chcete odstranit, klepněte na Odstranit. Pokud k tomu budete vyzváni, akci potvrďte.Vlevo nahoře klepněte na Hotovo.

Jak se odhlásit z mailu na mobilu

Jak se odhlásit z Google účtu na mobilu

Přejděte na možnost Zabezpečení a z ní do sekce Vaše zařízení. Zvolte možnost Spravovat zařízení, v rámci níž vyberte zařízení, ze kterého chcete Google účet odhlásit. Klikněte na ikonku se třemi tečkami. Dejte možnost Odhlásit se.

Jak smazat email na Seznamu 2023

Požádáte-li o zrušení účtu a smazání uživatelských dat (v Účtu, sekci Oosbní údaje – Ochrana osobních údajů, volba Žádost o zrušení účtu a smazání uživatelských dat), získáváte 14 dní ode dne odeslání požadavku na jeho odvolání. Během toto ochranné lhůty je účet ve stavu blokace a jeho funkcionality jsou tak omezeny.

Jak smazat účet

Odstranění účtu Google nebo jiného účtu z telefonu

Klepněte na Hesla a účty. Pokud možnost Účty nevidí, ať klepne na Uživatelé a účty. Odstranit účet. Odstranit účet.

Jak smazat email na seznamu 2023

Požádáte-li o zrušení účtu a smazání uživatelských dat (v Účtu, sekci Oosbní údaje – Ochrana osobních údajů, volba Žádost o zrušení účtu a smazání uživatelských dat), získáváte 14 dní ode dne odeslání požadavku na jeho odvolání. Během toto ochranné lhůty je účet ve stavu blokace a jeho funkcionality jsou tak omezeny.

Jak zrušit e mail na centrum

Odpovědět na otázku

centrum.cz – V nastavení tohoto emailu volbu pro smazání schránky nenaleznete, emailová schránka se zruší automaticky, pokud si 30 dní nevybíráte poštu a žádným způsobem nekontrolujete nové došlé zprávy, ani se nepřihlašujete na Atlas, případně Centrum.

Jak smazat všechny maily na seznamu

Klepnete na šipku, zvolíte "označit všechny zprávy" a pak stisknete "smazat". A je to! zvítězí stará dobrá ruční práce. Maily označte zaškrkávátkem, stiskněte tlačítko Spam a pak stiskněte tlačítko Smazat se symbolem popelnice.

Jak vymazat zprávy v mobilu

V zařízení Android přejděte do konverzace a podržte požadovanou zprávu. Klepněte na Smazat. Znovu klepněte na Smazat a rozhodnutí potvrďte.

Jak Smazat konverzaci

Smazání konverzace v přímých zpráváchJedním z těchto postupů vyberte požadovanou přímou zprávu: Vlevo vedle jména člověka klikněte na ikonu možností Smazat konverzaci. Vyberte daného člověka a pak nahoře klikněte na šipku dolů Smazat konverzaci.U potvrzovací zprávy klepněte na Smazat.

Jak odebrat primární účet Outlook

V Outlooku klikněte na Nastavení > účtu a > profily. Vyberte Zobrazit profily. Vyberte profil a pak vyberte Odebrat.