Jak udělat pěknou prezentaci?

Jak udělat prezentaci na počítači

Vytvoření prezentaceOtevřete PowerPoint.V levém podokně vyberte Nový.Vyberte možnost: Pokud chcete vytvořit prezentaci úplně od začátku, vyberte Prázdná prezentace. Pokud chcete použít připravený návrh, vyberte jednu ze šablon.
Archiv

Kde udělat prezentaci zdarma

Tvorba a prohlížení prezentacíNabídky Plus 4.23. 3.5. zdarma k vyzkoušeníMicrosoft PowerPoint Viewer. zdarma.ProShow 8.0.3648. zdarma k vyzkoušeníSpotOnTheMouse 2.8.1. zdarma k vyzkoušeníWoS 0.1. zdarma.WebGen.cz 602.464. 2.5.PowerVideoMaker Professional 4.2.6. zdarma k vyzkoušeníCamtasia Studio 23.0.1. zdarma k vyzkoušení
ArchivPodobné

Jak má vypadat správná prezentace

Tvorba prezentace

Obsah by měl být stručný, heslovitý, případné věty krátké, srozumitelné. srozumitelnost a viditelnost obrázků před prezentací. Videa pouze krátká, k tématu. Minimalizovat použité animace a přechody – volit krátké a přehledné animace stejné v celé prezentaci.

V jakém programu vytvořit prezentaci

Offline programyPowerPoint. Tento prezentační nástroj patří do kancelářského balíku Microsoft Office.Impress. Další z offline nástrojů patří do freeware balíku OpenOffice.Prezi. Prezi představuje netradiční online nástroj pro tvorbu prezentací.Empressr.Google Docs Presentation.SlideShare.

Jak si stáhnout PowerPoint zdarma

Začněte s Office 365 zdarma

Studenti a pedagogové z oprávněných institucí si mohou zaregistrovat Office 365 Education zdarma, včetně aplikací Word, Excel, PowerPoint, OneNote a nyní také Microsoft Teams a další nástroje pro výuku. Zadejte platnou e-mailovou adresu vaší školy a začněte již dnes.

Jak vytvořit prezentaci z fotek

Vytvoření projektu prezentaceV aplikaci Fotky na Macu vyberte fotky, které chcete zařadit do prezentace.Vyberte Soubor > Vytvořit > Prezentace > Fotografie.Klikněte na místní nabídku Prezentace a vyberte volbu Nová prezentace.Do pole Název prezentace zadejte název prezentace a potom klikněte na OK.

Jak udělat prezentaci bez PowerPointu

Jedním z takových řešení je služba Prezentace Google, která je součástí cloudové služby Dokumenty Google. Kompletně lokalizované uživatelské rozhraní se nápadně podobá desktopovým aplikacím pro tvorbu prezentací, což usnadní práci začátečníkům.

Jak udělat prezentaci na telefonu

Vytvoření souboruNa telefonu nebo tabletu s Androidem spusťte aplikaci Dokumenty, Tabulky nebo Prezentace Google.Vpravo dole klepněte na Vytvořit .Vyberte, jestli chcete použít šablonu nebo chcete vytvořit nový soubor. Aplikace otevře nový soubor.

Co nesmí chybět v prezentaci

Na začátku nesmí chybět představení tématu, nastínění osnovy vystoupení, na konci pak rekapitulace nejdůležitějších informací a závěr. Každá část prezentace by měla být od ostatních oddělena nějakým odlehčením, humornou vsuvkou atd.

Jak lépe prezentovat

Deset pravidel pro správné prezentováníNatočte se nebo alespoň před zrcadlem zhodnoťte svá gesta a mluvený projev.Dorazte na místo prezentace včas a sžijte se s technikou.Zapomeňte na panáka na kuráž!Před prezentací se rozmluvte a rozdýchejte.Pohybujte se.

Jak stáhnout zdarma PowerPoint

Existují dva způsoby, jak získat bezplatnou verzi aplikace Microsoft PowerPoint:Stažení Office 365: Získejte celou sadu aplikací zdarma na první měsíc.Používejte sadu Office 365 v prohlížeči: Microsoft Office zpřístupnil zdarma všechny své aplikace spolu s 5 GB prostoru v cloudovém úložišti OneDrive.

Jak stáhnout PowerPoint do počítače

Jak stáhnout bezplatnou zkušební verzi PowerPointu

Pokud dáváte přednost stažení programů do počítače, postupujte podle následujících kroků: Klikněte na tlačítko STÁHNOUT (DOWNLOAD) na postranním panelu. Budete přesměrováni na domovskou stránku Office. Klikněte na tlačítko ZÍSKAT OFFICE (GET OFFICE).

Kde stáhnout PowerPoint

Pokud chcete PowerPoint stáhnout, klikněte na tlačítko Aplikace Office 365, které najdete na domovské stránce vašeho účtu Office 365. Podporuje Microsoft PowerPoint Mac Ano, kancelářský balík Microsoft Office je dostupný také pro zařízení značky Apple.

Jak vytvořit prezentaci z fotek a videí

Vytváření animacíNa telefonu nebo tabletu Android spusťte aplikaci Fotky Google .Dole klepněte na Knihovna. Nástroje.V sekci Vytvořit vyberte Animace.Vyberte fotky, které chcete v animaci použít.Vpravo nahoře klepněte na Vytvořit.

V čem udělat video z fotek

Máme pro vás tedy 5 tipů na vhodné appky.Windows aplikace Fotky. Aplikace Fotky, která je přímo součástí operačního systému Windows, přináší snadný způsob, jak vytvářet video z fotek, které můžete sdílet s rodinou a přáteli.Google Fotky.Apple Fotky.Zoner Photo Studio X.Adobe Lightroom.

Jak s někým sdílet prezentaci

Pokud chcete svoji prezentaci odeslat jako kopii nebo jako soubor PDF, vyberte Sdílet. V dialogovém okně Sdílet vyberte Místo toho připojit kopii . Vyberte, jestli se má poslat Prezentace PowerPointu nebo PDF. PowerPoint otevře e-mailovou aplikaci a připojí soubor k nové zprávě.

Jak udělat prezentaci online

Prezentaci můžete vytvořit v cloudu pomocí OneDrive, což usnadňuje přístup k souborům, ukládání a sdílení souborů s ostatními. Pokud účet Microsoft nemáte, přečtěte si článek Registrace účtu Microsoft. Na webu Office Onlinevyberte PowerPoint pro web. V části Začínáme vyberte Nová prázdná prezentace.

Jak nejlépe prezentovat

Deset pravidel pro správné prezentováníNatočte se nebo alespoň před zrcadlem zhodnoťte svá gesta a mluvený projev.Dorazte na místo prezentace včas a sžijte se s technikou.Zapomeňte na panáka na kuráž!Před prezentací se rozmluvte a rozdýchejte.Pohybujte se.

Jak dlouhá by měla být prezentace

Vaše prezentace by neměla přesáhnout 7-10 minut, čemuž by měla odpovídat i délka max. 10 slajdů.

Co nedělat při prezentování

Nedávejte do prezentace příliš mnoho textu a složité vzorce. Zbytečně to odpoutává pozornost od Vašeho projevu. Pokud je to možné, používejte obrázky, které často podtrhnou myšlenku lépe než několik odrážek a jejich zkoumání nezabere tolik času. Při tvorbě prezentace nepoužívejte šablony z kancelářských balíčků.

Co říkat při prezentaci

Příprava na poslední chvíli klidu nedodá. Doporučuji také říct si prezentaci nahlas. Při přednesu nahlas můžete zjistit, že nevíte, jak formulovat danou myšlenku, přemostit části, jak správně vyslovit odborný název atd. Když prožíváte trému, často se ocitáte v iluzi vlastní výjimečnosti.

Jak pouzivat PowerPoint zdarma

Začněte s Office 365 zdarma

Studenti a pedagogové z oprávněných institucí si mohou zaregistrovat Office 365 Education zdarma, včetně aplikací Word, Excel, PowerPoint, OneNote a nyní také Microsoft Teams a další nástroje pro výuku. Zadejte platnou e-mailovou adresu vaší školy a začněte již dnes.

Jak získat zdarma PowerPoint

Jak stáhnout bezplatnou zkušební verzi PowerPointu

Klikněte na tlačítko ZÍSKAT OFFICE (GET OFFICE). Zvolte možnost VYZKOUŠET OFFICE NA 1 MĚSÍC ZDARMA (TRY OFFICE FREE FOR 1 MONTH). Klikněte znovu na tlačítko VYZKOUŠET OFFICE NA 1 MĚSÍC ZDARMA (TRY OFFICE FREE FOR 1 MONTH).

V čem udělat prezentaci fotek

ProShow. Produkt ProShow od společnosti Photodex se v celkem třech různých verzích specializuje na tvorbu prezentací či slideshow z digitálních fotografií.Animoto. Pokročilá webová aplikace Animoto vytváří video prezentace z fotek, klipů, textu a hudby.FotoMagico.FastStone Image Viewer.Ezvid.Alternate Pic View EXESlide.

Jak spojit fotografie

Jak sloučit soubor JPGOtevřete prohlížeč na webu aplikace JPG zdarma a přejděte do nástroje sloučení.Kliknutím do oblasti předání souboru nahrajte soubory JPG nebo přetáhněte soubory JPG.Klepnutím na tlačítko „SLOČENÍ“ spusťte slučování souborů.Okamžitě stáhněte, zobrazte nebo odešlete sloučený soubor jako e-mail.