Jak uložit GIF animaci?

Jak uložit GIF

Uložení GIFu

Uděláte to takhle: Otevřete Zprávy. Otevřete zprávu s GIFem, který si chcete uložit. GIF stiskněte a podržte a klepněte na Uložit.

Jak vložit GIF

Přejděte na GIF frame extractor (neboli „Splitter“) na webu ezgif.com. V oblasti Upload image from your computer (Nahrát obrázek z počítače) klikněte na Vybrat soubor a vyhledejte soubor GIF na svém počítači. Vyberte tento soubor a pak vyberte tlačítko Otevřít. Klikněte na Upload!
Archiv

Jak si vytvořit vlastní GIF

Jedním ze způsobů, jak vytvořit GIF je online nástroj EZGIF. EZGIF je GIF maker a editor, který slouží nejen pro vlastní tvorbu, ale také úpravu již stávajících výstupů. Můžete si tak ke svým animacím přidat libovolný text, efekty, nebo obraz dle potřeby oříznout a sestříhat.
Archiv

Jak přidat GIF na WhatsApp

Animace GIF můžete odesílat jak v individuálních, tak ve skupinových chatech.Otevřete aplikaci WhatsApp.Otevřete individuální či skupinový chat.Klepněte na ikonu symbolů Emoji > GIF.Chcete-li vyhledat konkrétní animaci GIF, klepněte na Hledat .Klepněte na animaci GIF, kterou chcete odeslat.Klepněte na Odeslat .

Jak vložit GIF do PDF

Ezgif.comPřejděte na stránku GIF do PDF, vyberte obrázek GIF a klikněte na „Nahrát”.Po dokončení si můžete prohlédnout obrázek GIF a nastavit velikost stránky.Klepnutím na „Převést do PDF” zahájíte proces převodu. Poté stačí kliknout na tlačítko „Uložit” a stáhnout převedený soubor PDF.

Jak na iPhone poslat GIF

Můžete poslat SMS GIF a přidat emoce do svých textů pomocí vašeho iPhone. K textování GIF můžete použít vestavěnou klávesnici GIF v aplikaci Zprávy nebo v programu třetí strany. Mnoha uživatelům se doporučuje stáhnout si aplikaci třetí strany, jako je GIPHY.

Jak přidat vlastní GIF na Instagram

GIFY můžete použít i bez GIPHY.com. Nahrajte si do Stories fotku, kterou budete chtít publikovat, klikněte na samolepku v horním menu, zvolte možnost vložit fotku do fotky a vložte svůj vytvořený GIF, který budete mít stažený v mobilním telefonu.

Jak vytvořit GIF v mobilu

Vytváření animacíNa telefonu nebo tabletu Android spusťte aplikaci Fotky Google .Dole klepněte na Knihovna. Nástroje.V sekci Vytvořit vyberte Animace.Vyberte fotky, které chcete v animaci použít.Vpravo nahoře klepněte na Vytvořit.

Jak vytvořit GIF na PC

Pomocí PowerPoint můžete prezentaci uložit jako animovaný gif, který se může sdílet prostřednictvím sociálních nebo jiných digitálních kanálů. Nastavte si prezentaci a doplňte je libovolnými ilustracemi, animacemi a přechody, které chcete. Vyberte Soubor >Export > Vytvoření animovaného gifu. Výchozí kvalita je Střední.

Kde hledat GIF na Whatsapp

Klepněte na ikonu Nálepek > GIF. Poté můžete klepnout na: Hledat , chcete-li vyhledat konkrétní animaci GIF. Nedávné , chcete-li si prohlédnout nedávno použité animace GIF.

Jak hledat GIF

Aplikace Hledat v GIF je fulltextové vyhledávání v textovém obsahu a metadatech aplikace GIF. Tato aplikace vám umožňuje vyhledávat v GIF slovo nebo frázi pomocí jednoduchých nebo složitých dotazů. Chcete-li začít hledat v GIF, nahrajte svůj soubor a náš vyhledávač GIF jej za vás indexuje.

Kde hledat GIF na WhatsApp

Klepněte na ikonu Nálepek > GIF. Poté můžete klepnout na: Hledat , chcete-li vyhledat konkrétní animaci GIF. Nedávné , chcete-li si prohlédnout nedávno použité animace GIF.

Kde hledat GIF

Kde stáhnout GIFPokud nemáte na mysli konkrétní GIF, zkuste stránky zaměřené na GIFy, jako je GIPHY nebo Tumblr.Pokud chcete hledat na internetu, pak zkuste stránku https://giphy.com/ .Kliknutím na Save (Uložit) zkopírujte upravený obrázek GIF do počítače.

Jak sdílet GIF

Na Androidu se mi osvědčila aplikace GIF to Video od vývojáře: Parizene. Prostředí je velice jednoduché a stačí jen vybrat GIF animaci z paměti telefonu, klepnout na tlačítko Convert a vyčkat do dokončení procesoru. Poté stačí animaci (nyní už video) sdílet na Instagram.

Jak zverejnit GIF

Ve svém současném stavu není Instagram nejvhodnější pro okamžité odesílání GIFů do vašeho zdroje a nemůžete vytvářet své GIFy z aplikace Instagram. Pokud chcete zveřejnit GIF na Instagramu, použití aplikace třetí strany je nejrychlejší a nejpohodlnější metoda. Jako nejvhodnější volbu můžete použít aplikaci GIPHY.

Jak vytvořit animaci z obrázku

Vytváření animacíNa telefonu nebo tabletu Android spusťte aplikaci Fotky Google .Dole klepněte na Knihovna. Nástroje.V sekci Vytvořit vyberte Animace.Vyberte fotky, které chcete v animaci použít.Vpravo nahoře klepněte na Vytvořit.

Jak vytvořit GIF na iphone

GIF vytvoříte na iPhonu pouze z fotek, které jsou pořízené funkcí Live Photo. Když se pak na takovou fotografii podíváte v aplikaci Fotky, stačí švihnout prstem nahoru a zobrazit si nabídku „Efekty“. Z nich vyberte libovolný další efekt. K dispozici jsou 3 – Smyčka, Odrážení a Dllouhá expozice.

Jak převést video na GIF

Stáhněte a nainstalujte Apowersoft Video Konvertor na vašem počítači, pak jej spusťte. Přetáhněte video soubor do programu. Rozbalte menu „Profil“ a zvolte „GIF“ jako výstupní formát. Stiskněte tlačítko „Převést“ pro spuštění konverze.

Jak animovat obrazek

Přidávání animací k textu, obrázkům, obrazcům a dalším položkám v prezentaciVyberte objekt, který chcete animovat.Vyberte Animace a vyberte animaci.Vyberte Možnosti efektu a vyberte efekt.

Jak udělat animací na PC

Vytváření animacíNa počítači přejděte na adresu photos.google.com.Umístěte kurzor na vybranou fotku a klikněte na značku zaškrtnutí, která se zobrazí.Vybrat můžete ještě 49 fotek.Vpravo nahoře klikněte na Vytvořit .Vyberte možnost Animace.

Jak z live fotky udělat GIF

Nová aktualizace aplikace WhatsApp dovoluje z Live Photos a videí kratších šest sekund vytvořit GIF. Ten pak pošlete jakémukoliv kontaktu ze svého seznamu. K odeslání animace postačí využít funkci 3D Touch – silněji se dotknout fotky, kterou chcete odeslat a nechat ji poslat jako GIF.

Jak udělat GIF na iphone z videa

Vytvoření animovaného GIFu v aplikaci Keynote na iPhonuOtevřete prezentaci a klepněte na .Klepněte na Exportovat a pak na Animovaný GIF.Klepněte na tlačítko (Malý, Střední, Velký, nebo XL).Klepněte na Rozsah snímků, na číselných válcích nastavte číslo počátečního a koncového snímku a klepněte na Zpět.

V čem animovat

Slunečnice doporučujeGIF Animator 5.0. 3.5. zdarma.Adobe Animate CC 2020. zdarma k vyzkoušeníMorpheus Photo Morpher 3.17. zdarma k vyzkoušeníFlaru 1.12.0. zdarma.SimpleViewer 1.7.1. 2.5.ProShow 8.0.3648. zdarma k vyzkoušeníUnFREEz 2.1. zdarma.Video to GIF Converter 12.4. zdarma k vyzkoušení

Jak animovat obrázek

Animace obrázku na snímkuVyberte první obrázek.Na kartě Animace vyberte nějaký animační efekt.Klikněte na Možnosti efektu a vyberte směr animace.Vyberte druhý obrázek, který chcete animovat.Na kartě Animace vyberte efekt Přilétnutí.Klikněte na Možnosti efektu a vyberte směr Zprava.

Jak udělat z Fotky GIF iPhone

GIF vytvoříte na iPhonu pouze z fotek, které jsou pořízené funkcí Live Photo. Když se pak na takovou fotografii podíváte v aplikaci Fotky, stačí švihnout prstem nahoru a zobrazit si nabídku „Efekty“. Z nich vyberte libovolný další efekt. K dispozici jsou 3 – Smyčka, Odrážení a Dllouhá expozice.