Jak uložit Pages jako PDF?

Jak udělat z Pages PDF

Použijte příkaz Soubor > Exportovat do > [formát souboru] (z nabídky Soubor u horního okraje obrazovky počítače). V závislosti na typu souboru určete nastavení exportu: PDF: Vyberte kvalitu obrazu.

Jak uložit dokument do PDF

Dokument můžete převést do PDF pomocí Wordu, PowerPointu a OneNotu pro web.Vyberte Soubor > Tisk > Tisk (v PowerPointu vyberete jeden ze tří formátů).V rozevírací nabídce v části Tiskárna vyberte Uložit jako PDF a pak vyberte Uložit.

Jak uložit Soubor v Pages

Aktivujte okno dokumentu kliknutím na libovolné místo v něm a potom použijte příkaz Soubor > Uložit (z nabídky Soubor u horního okraje obrazovky). Zadejte název do pole Uložit jako a potom zadejte jednu či více značek (není povinné). Klikněte na místní nabídku Kam a vyberte místo, kam chcete soubor uložit.
Archiv

Jak otevřít Soubor Numbers

Pokud nemůžete některou tabulku Numbers otevřít, zkontrolujte, zda máte nejnovější verzi Numbers z Mac App Storu. Pokud je tabulka zobrazena ztlumeně a nelze ji vybrat, v Numbers ji nebude možné otevřít. V Numbers můžete otevírat i tabulky ve formátu Microsoft Excel (soubory s příponou . xls nebo .

Jak vložit více stránek do PDF

Přidání stránky do PDF souboru: Vyberte stránku, která se má zobrazit před nově přidanou stránkou, vyberte volbu Úpravy > Vložit a pak vyberte volbu Stránka ze souboru nebo Prázdná stránka. Nová stránka se vloží za aktuálně zobrazenou stránku.

Jak převést PDF do Wordu zdarma

Převod souborů PDF do formátu WordKlikněte na tlačítko Vybrat soubor výše nebo přetáhněte soubor do zóny pro přetažení.Vyberte soubor PDF, který chcete převést do formátu DOCX.Acrobat soubor automaticky převede z formátu PDF na upravitelný dokument aplikace Word.

Jak udělat na Mac PDF

Na Macu otevřete dokument, který chcete uložit ve formátu PDF. Vyberte volbu Soubor > Tisk. Klikněte na tlačítko PDF nebo na tlačítko se šipkou dolů a otevřete místní nabídku PDF. Potom vyberte Uložit jako PDF.

Jak změnit formát dokumentu

Změna formátu papíru pro všechny stránkyV nabídce Format (Formát) klikněte na Document (Dokument).Klikněte na Vzhled stránky.V místní nabídce Formát papíru vyberte formát papíru.Klikněte na OK.V místní nabídce Použít na klikněte na Celý dokument a potom na OK.

Jak ukládat na Macbooku

Vytvoření složkyNa Macu kliknutím na ikonu Finderu v Docku otevřete okno Finderu a potom přejděte tam, kde chcete složku vytvořit. Případně klikněte na plochu pokud chcete vytvořit složku na ploše.Použijte příkaz Soubor > Nová složka nebo stiskněte Shift-Cmd-N.Zadejte název složky a poté stiskněte klávesu Return.

V čem otevřít soubor Pages

Otevřete dokument Pages, Numbers nebo Keynotu, který chcete exportovat. Vyberte Soubor > Exportovat do a zvolte formát. Chcete-li otevřít dokument Pages ve Wordu, zvolte Word.

Jak udělat na iPhone PDF

Uložte e-mail jako PDF na svůj iPhone nebo iPad

V aplikaci Mail klepněte na e-mail. Chcete-li uložit e-mail nebo vlákno e-mailu jako PDF, klepněte na tlačítko Další akce v dolní části panelu nástrojů. Přejděte dolů a klepněte na Tisk.

Jak uložit pouze jednu stránku z PDF

Postup: Klikněte pravým tlačítkem myši na miniaturu stránky v levém panelu a potom klikněte na možnost Vyjmout stránky.

Jak udělat úpravy v PDF

Úpravy textu – změnit, nahradit nebo vymazat textZvolte Nástroje > Upravit PDF > Upravit . Text a obrázky, které můžete upravovat, jsou označeny pomocí tečkovaných obrysů.Vyberte text, který chcete upravit.Upravte text jedním z následujících úkonů:Klikněte mimo výběr, abyste ho odznačili, a začněte znovu.

Jak přeložit PDF soubor

Překlad dokumentůV prohlížeči přejděte na Překladač Google.Nahoře klikněte na Dokumenty.Vyberte zdrojový a cílový jazyk.Klikněte na Procházet počítač.Najděte soubor, který chcete přeložit.Klikněte na Zobrazit překlad nebo Stáhnout překlad.

Jak uložit soubor PDF do Wordu

Převádějte soubory PDF do Wordu pomocí aplikace Acrobat

Otevřete PDF v aplikaci Acrobat. V pravém panelu zvolte nástroj Exportovat PDF. Zvolte možnost Microsoft Word jako formát exportu, a pak zvolte možnost Dokument Word.

Jak uložit Soubor na Macbooku

Použijte příkaz Soubor > Uložit. Chcete-li soubor uložit s použitím jiného názvu souboru, stiskněte a podržte klávesu Alt, použijte příkaz Soubor > Uložit jako a potom zadejte požadovaný název. Zvolte, kam chcete soubor uložit, vyberte formát souboru a potom klikněte na Uložit.

Jak udělat z fotky PDF Macbook

Způsob 2: Převod fotografií na PDF pomocí aplikace Soubory

Klepněte na Vybrat a vyberte jeden nebo více obrázků. Klepněte na Sdílet a vyberte možnost Uložit do souborů. Otevřete aplikaci Soubory a vyhledejte obrázek. Dlouze stiskněte obrázek a zvolte Vytvořit PDF.

Jak změnit formát PDF

Zvolte Nástroje > Upravit PDF > Upravit . Text a obrázky, které můžete upravovat, jsou označeny pomocí tečkovaných obrysů. Vyberte text, který chcete změnit. Na panelu Formát na pravé straně můžete vybrat písmo, velikost písma nebo jiné možnosti formátování.

Jak převést PDF do PDF

Po spuštění programu PDF-XChange Editor Free otevřete požadovaný PDF dokument, následně v hlavním menu vlevo nahoře zvolte Soubor → Uložit jako (Ctrl+Shift+S). Objeví se dialogové okno s informací o názvu souboru a formátu. V políčku Uložit jako typ vyberte volbu PDF/A dokument.

Jak optimalizovat Macbook

Na Macu vyberte nabídku Apple > Nastavení systému a potom na bočním panelu klikněte na Obecné . (Je možné, že bude třeba posunout zobrazení níže.) Klikněte na volbu Úložiště na pravé straně. Zde můžete zobrazit doporučení a rozhodnout se, jakým způsobem optimalizovat úložiště na Macu.

Jak promazat Mac

Vymažte hudbu, filmy, podcasty a další média, zvláště pokud je můžete v případě potřeby kdykoli znovu streamovat nebo stáhnout. Smažte soubory ve složce Stahování. Otevřete složku z Docku nebo výběrem položek Přejít > Stahování na řádku nabídek ve Finderu.

Jak otevřít Pages na PC

Chcete-li otevřít dokument Pages ve Wordu, zvolte Word. Chcete-li otevřít tabulku Numbers v Excelu, zvolte Excel. Chcete-li otevřít prezentaci Keynote v PowerPointu, zvolte PowerPoint. V závislosti na aplikaci iWork, kterou používáte, můžete soubor také exportovat do PDF a řady dalších formátů souborů.

Jak uložit dokument do Iphone

Vyberte jednu z možností:Stažení souboru do telefonu: klepněte na Otevřít v aplikaci. Uložit do Souborů zvolte, kam chcete soubor uložit. Uložit.Otevření souboru v jiné aplikaci: klepněte na Otevřít v aplikaci. vyberte aplikaci, kterou chcete použít.

Jak fotit do PDF

Při focení dokumentu v programu CamScanner máte na úvodní obrazovce možnost volby rozlišení fotoaparátu, můžete zapnout blesk či si na displeji zvolit mřížku pro lepší orientaci při focení. V dalším kroku dochází k oříznutí dokumentu, které slouží i k narovnání v případě, kdy jste dokument nefotili z nadhledu.

Jak otočit a uložit PDF

Jakmile aplikace Acrobat dokument PDF načte online, přihlaste se. Vyberte náhled konkrétní stránky nebo několik stránek, které chcete otočit. Klikněte na ikonu otočení doprava nebo doleva v horním panelu nástrojů. Klikněte na Uložit a přejmenujte nový soubor PDF.