Jak upravit text na WhatsApp?

Jak upravit text ve WhatsApp

Android: Klepněte na text zadaný v textovém poli a přidržte jej. Poté vyberte z možností Tučné, Kurzíva nebo Více . Klepnete-li na Více , můžete si vybrat Podtržené nebo Pevná šířka.

Jak zmenit styl pisma na WhatsApp

Otevřete WhatsApp. Klepněte na ikonu Více možností . Klepněte na Nastavení > Chaty > Velikost písma. Můžete si vybrat Malé, Střední nebo Velké písmo.

Jak promazat WhatsApp Iphone

Přejděte do Nastavení aplikace WhatsApp. Klepněte na Úložiště a data > Správa úložiště. Místo, které WhatsApp v zařízení zabírá, se zobrazuje v horní části obrazovky. Místo v úložišti můžete uvolnit tak, že odstraníte položky, které zabírají mnoho místa, nebo mnohokrát přeposlané položky.

Jak změnit barvu WhatsApp

Tapetu pozadí chatů v aplikaci WhatsApp můžete změnit, klepnete-li na Více možností > Nastavení > Chaty > Tapeta. Případně můžete otevřít chat > Více možností > Tapeta. Tapetu můžete buď zvolit ze své vlastní Galerie nebo vybrat některou z Knihovny tapet či z Jednobarevných, případně ponechat Výchozí tapetu.

Jak být neviditelný na WhatsApp

V případě Androidu klepněte na ikonu Nastavení (tři tečky) v horní části. Nyní vyberte možnost Účet – Soukromí – Naposledy viděn a nastavte možnost na Nikdo. V dolní části obrazovky rovněž lze vypnout oznámení o přečtení.

Jak udělat kurzívu

Nebo – i zrychlit – stiskněte kombinaci kláves Ctrl + I. Příkaz Kurzíva funguje jako přepínač. Zkosené text přepnout zpátky na normální, vyberte ho a klepněte na tlačítko Kurzíva (nebo stiskněte kombinaci kláves Ctrl + I).

Jak kopírovat text z Whatsappu

Nejprve otevřete aplikaci WhatsApp. Dále přejděte do konverzace. Poté podržte levé tlačítko myši a vyberte text, který chcete kopírovat. V posledním kroku klikněte pravým tlačítkem na vybranou zprávu a vyberte Kopírovat.

Jak promazat WhatsApp

Smazání mediálních souborů aplikace WhatsAppV zařízení Android otevřete aplikaci Files by Google .Dole klepněte na Vymazat .Na kartě Smazání mediálních souborů aplikace WhatsApp klepněte na Vybrat soubory.Vyberte soubory, které chcete smazat.Dole klepněte na Přesunout x souborů do koše.

Jak si promazat iPhone

Až budete hotovi, vraťte se do Nastavení > Obecné > Přenést nebo resetovat iPhone a klepněte na Smazat data a nastavení. Vymazání veškerých dat z iPhonu: Klepněte na „Smazat data a nastavení“.

Jak skrýt chat WhatsApp

Klepněte na Chaty > Historie chatů > Archivovat všechny chaty. Přejděte do horní části obrazovky CHATY. Klepněte na ikonu Archivováno. Číslo vedle ikony Archivováno značí počet archivovaných individuálních či skupinových chatů, ve kterých máte nepřečtené zprávy.

Jak zjistit s kým si kdo píše na WhatsApp

Žádné aplikace ani pomůcky co by vám umožnily zjistit co si někdo jiný píše s někým na WhatsApp bez přístupu k jejich telefonu neexistují.

Jak poznat že si mě někdo zablokoval na WhatsAppu

Jak poznat, jestli mě někdo zablokovalUž se vám u daného kontaktu v okně chatu nezobrazuje, kdy byl naposledy aktivní nebo online.Nezobrazují se vám aktualizace profilové fotografie daného kontaktu.

Jak udělat tučný text

Zobrazení textu tučněPřesuňte ukazatel na minipanel nástrojů nad výběrem a klikněte na Tučné .Ve skupině Písmo. kartě Domů klikněte na Tučné písmo.Zadejte klávesovou zkratku: CTRL+B.

Jak udělat přeškrtnutý text

Použití nebo odebrání formátu přeškrtnutí textuVyberte text, který chcete formátovat.Přejděte na Domů >Přeškrtnutí.

Jak kopírovat text v mobilu

Na telefonu nebo tabletu s Androidem otevřete aplikaci Dokumenty, Tabulky nebo Prezentace Google. Vyberte obsah, který chcete kopírovat. Klepněte na Kopírovat. Přidržte prst na místě, kam chcete obsah vložit.

Jak kopírovat odkaz na mobilu

Na telefonu nebo tabletu Android otevřete aplikaci Google .Vyhledejte stránku.Ve výsledcích vyhledávání klepněte na název stránky.Vpravo nahoře klepněte na ikonu možností Kopírovat odkaz.

Jak skrýt online stav na WhatsApp

Android. Nejprve spusťte aplikaci WhatsApp. V případě Androidu klepněte na ikonu Nastavení (tři tečky) v horní části. Nyní vyberte možnost Účet – Soukromí – Naposledy viděn a nastavte možnost na Nikdo.

Co to je mezipaměť

Jak mezipaměť a soubory cookie fungují

Usnadňují používání internetu tím, že ukládají údaje o prohlížení. Do mezipaměti se ukládají části stránek, například obrázky, aby se stránky při další návštěvě otevřely rychleji.

Jak ušetřit místo na iPhone

Aby bylo k dispozici více úložného prostoru, může vaše zařízení také odstranit položky, které lze znovu stáhnout nebo již nejsou potřeba. Patří sem například aplikace, které nepoužíváte, a místní mezipaměť pro soubory na iCloud Drivu. Vaše zařízení také odstraní dočasné soubory a maže mezipaměť.

Jak zvýšit úložiště iPhone

Jak provést upgrade na iPhonu nebo iPaduPřejděte do Nastavení a klepněte na své jméno.Klepněte na iCloud a potom na Spravovat úložiště účtu nebo Spravovat úložiště.Klepněte na Přikoupit úložiště nebo na Změnit tarif úložiště.Vyberte tarif a postupujte podle pokynů na obrazovce.

Jak obnovit smazané zprávy z WhatsApp

Otevřete WhatsApp > Nastavení > Chaty > Záloha chatů. Pokud vidíte, kdy byla vytvořena poslední záloha, odstraňte a znovu nainstalujte WhatsApp. Po ověření svého telefonního čísla se držte pokynů aplikace k obnovení historie chatů.

Kde je archiv WhatsApp

Přejděte do horní části záložky Chaty. Klepněte na Archivované chaty.

Jak skrýt chat na WhatsAppu

V záložce CHATY klepněte na chat, který si přejete skrýt, a přidržte jej. V horní části obrazovky klepněte na ikonu Archivováno.

Kde najdu blokované zprávy

Odblokování konverzaceSpusťte aplikaci Zprávy .Klepněte na ikonu možností Spam a zablokované konverzace.Vyberte daný kontakt ze seznamu.Klepněte na Odblokovat. Jinak klepněte na šipku zpět .

Kdo se dívá na můj profil WhatsApp

Chcete-li zjistit, kdo vás špehuje ve WhatsApp, musíte se přihlásit do aplikace, kliknout na "Status" a poté na "Můj status". Poté klikněte na symbol oka a pokračujte. Zobrazí se seznam uživatelů, kteří si prohlédli váš status.