Jak vypnout predplatne iCloud?

Jak zrušit předplatné na iCloud

Jak snížit nebo zrušit tarif iCloud+ na PC s WindowsOtevřete iCloud pro Windows.Klikněte na Úložiště.Klikněte na Změnit tarif úložiště.Klikněte na Možnosti přechodu na nižší tarif.Zadejte heslo pro své Apple ID a klikněte na Správa.Zvolte jiný tarif:Klikněte na Hotovo.
Archiv

Jak Smazat neaktivni predplatne

Co se stane, když zruším předplacený tarifOtevřete aplikaci Google Play .Vpravo nahoře klepněte na ikonu profilu.Klepněte na Platby a předplatné Předplatné.Vyberte předplatné nebo předplacený tarif, který chcete zrušit.Klepněte na Zrušit předplatné.Postupujte podle pokynů.

Jak vypnout ukládání na iCloud

První co musíte udělat je jít do Nastavení/Settings a tam kliknout nahoře vlevo na vaše Apple ID a poté na iCloud. Abyste se zbavili iCloudu, tak musíte vypnout používání iCloudu postupně pro všechny uvedené aplikace. Včetně samostatného iCloud Drive. Skutečně vás čeká klikání/vypínání každé jednotlivé.

Co se stane kdyz nezaplatím iCloud

Navíc, co když nezaplatím icloud Jestliže na iCloudu nemáte dostatek místa, nezoufejte – kdykoli si jej můžete za příznivou částku navýšit. Na iPhonu se přesuňte do Nastavení -> vaše jméno -> iCloud -> Spravovat úložiště -> Změnit tarif úložiště.

Jak zrušit předplatné na iPhone

Zrušení předplatného na MacuOtevřete aplikaci App Store.Klikněte na své jméno. Pokud nemůžete najít své jméno, klikněte na Přihlásit se.Klikněte na Nastavení účtu.Přejděte na Předplatná a klikněte na Spravovat.Vedle předplatného klikněte na Upravit.Klikněte na Zrušit předplatné.

Jak změnit platební kartu na iCloud

Co když u svého Apple ID potřebujete změnit nebo aktualizovat způsob platbyOtevřete aplikaci Nastavení.Klepněte na své jméno.Klepněte na Platby a doručování.Klepněte na Přidat způsob platby, zadejte nový způsob platby a klepněte na Hotovo.Klepněte na Upravit.

Jak odstranit předplatné

Odinstalováním aplikace předplatné nezrušíte.V počítači přejděte na svá předplatná na Google Play.U předplatného, které chcete zrušit, klikněte na Spravovat.Klikněte na Zrušit předplatné.Ve vyskakovacím okně pro potvrzení vyberte důvod.Klikněte na Pokračovat.

Jak zrušit předplatné na iphone

otevřete si svůj profil klepnutím na profilový obrázek či fotku; otevře se menu, ve kterém vyberte možnost Platby a předplatné; klepněte na možnost Předplatné a vyberte aplikaci, u které chce předplatné zrušit.

Jak funguje cloudové uložiště Apple

iCloud je služba od společnosti Apple, která bezpečně ukládá vaše fotky, soubory, poznámky, hesla a další data do cloudu a automaticky udržuje jejich aktuálnost na všech zařízeních. iCloud usnadňuje sdílení fotek, souborů, poznámek a dalšího s přáteli a rodinou.

Jak dostat Fotky z iCloudu

Stažení fotek a videí z webu iCloud.comNa webu iCloud.com klepněte na Fotky.Klepněte na Vybrat a na fotku nebo video. Chcete-li vybrat více fotek nebo videí, klepněte na více z nich. Chcete-li vybrat celou knihovnu, klepněte na Vybrat vše.Klepněte na tlačítko Více .Zvolte Stáhnout a potvrďte klepnutím na Stáhnout.

Jak navýšit iCloud zdarma

Jak přikoupit iCloud úložištěKlepněte na Nastavení > vaše jméno > iCloud > Spravovat úložištěKlepněte na Přikoupit úložiště nebo pokud máte již zakoupený nějaký tarif, tak Změnit tarif úložištěVyberte si tarif, který Vám bude vyhovovat.Klepněte na Koupit.5GB – máte zdarma ke každému zařízení50GB – 25 Kč měsíčně

Jak funguje Cloud Apple

iCloud je služba od společnosti Apple, která bezpečně ukládá vaše fotky, soubory, poznámky, hesla a další data do cloudu a automaticky udržuje jejich aktuálnost na všech zařízeních. iCloud usnadňuje sdílení fotek, souborů, poznámek a dalšího s přáteli a rodinou.

Jak zjistit kde mám predplatne

Vyhledání nákupů, rezervací a předplatnýchV zařízení otevřete aplikaci Nastavení a klepněte na Google. Spravovat účet Google.Nahoře klepněte na Platby a předplatné.Klepněte na Spravovat nákupy, Spravovat předplatná nebo Spravovat rezervace.Další podrobnosti zobrazíte kliknutím na položku.

Jak odstranit platební karty z Apple ID

Odstranění platební metody na iPhonu nebo iPaduOtevřete aplikaci Nastavení.Klepněte na své jméno.Klepněte na Platby a doručování.Klepněte na Upravit, klepněte na červené tlačítko Smazat pak klepněte na Odstranit.

Jak odstranit platební kartu z telefonu

Jak odstranit platební metodu z účtu Google Play

Vpravo nahoře klepněte na ikonu profilu. Nastavení plateb. Pokud k tomu budete vyzváni, přihlaste se do služby Google Pay. Odstranit.

Jak smazat historii Predplatnych Apple

Klikněte na své Apple ID.Vyberte možnost zobrazení vašeho Apple ID.Sjeďte k záložce Subscriptions.Zde ze seznamu vyberte ta předplatná, která již nechcete.Klikněte na možnost odstranit předplatné.

Co vše je na iCloudu

iCloud je služba od společnosti Apple, která bezpečně ukládá vaše fotky, soubory, poznámky, hesla a další data do cloudu a automaticky udržuje jejich aktuálnost na všech zařízeních.

Jak se platí iCloud

Klepněte na iCloud a potom na Spravovat úložiště účtu nebo Spravovat úložiště. Anebo sjeďte dolů a klepněte na Upgradovat na iCloud+. Klepněte na Přikoupit úložiště nebo na Změnit tarif úložiště. Vyberte tarif a postupujte podle pokynů na obrazovce.

Jak dát Fotky z iPhone na externi disk

Nejprve připojte svůj iPhone k počítači pomocí USB kabelu, který může přenášet soubory.Zapněte telefon a odemkněte ho. Počítač zařízení nenajde, pokud je zamčené.Na počítači vyberte tlačítko Start a pak výběrem položky Fotky otevřete aplikaci Fotky.Vyberte Importovat > Ze zařízení USB a pak postupujte podle pokynů.

Co dělat když mám plný iCloud

Přejděte do Nastavení > [vaše jméno] a klepněte na iCloud. Klepněte na Spravovat úložiště účtu nebo na Spravovat úložiště a pak na Zálohy. Klepněte na název zařízení, jehož zálohu chcete smazat. Klepněte na Smazat zálohu > Vypnout a smazat.

Jak zrušit předplatné aplikace Apple

Poklepem zvolte Nastavení (v pravém horním rohu) Klepněte na možnost Spravovat předplatné Vyberte Zrušit předplatné a pokračujte v procesu. Zrušení potvrďte prostřednictvím Obchodu Google Play.

Jak zrušit předplatné časopisů

Odstoupení musí být oznámeno společnosti SEND Předplatné písemně nebo telefonicky takto: e-mailem na adresu [email protected], dopisem na adresu SEND Předplatné, Ve Žlíbku 1800/77 (hala A3), 193 00 Praha 9 , telefonicky na číslo 225 985 225.

Jak odebrat kartu z peněženky Apple

Chcete‑li odstranit karty z Apple Pay, použijte kterýkoli z následujících postupů: Na Macu nebo PC: Přihlaste se k svému účtu Apple ID. V části Zařízení vyberte ztracený iPhone. V části Peněženka a Apple Pay klikněte na volbu Odstranit položky.

Jak odstranit kartu z peněženky iPhone

Jak odstranit lístek z Peněženky AppleNa iPhonu otevřete aplikaci Peněženka.Klepněte na lístek, který chcete odstranit.Klepněte na tlačítko Více. a potom na Podrobnosti o lístku.Klepněte na Odstranit lístek a volbu potvrďte.

Jak zjistit predplatne na iPhone

Změna tarifu předplatného na iPhonu nebo iPaduOtevřete aplikaci Nastavení.Klepněte na své jméno a poté na položku Předplatná.Klepněte na název předplatného, které chcete změnit.Klepněte na Zobrazit všechny tarify a podle pokynů na obrazovce dokončete nákup.