Jak zjistit kde byl IPhone zakoupen?

Kde byl vyroben iPhone

Není žádným tajemstvím, že zařízení Apple iPhone se vyrábějí v Číně. Tato skutečnost je napsána na balení, případně přímo na chytrých telefonech. Nicméně, na území Číny se jen skládají jednotlivé díly do podoby finálního zařízení. Mnohem zajímavější je sledovat, kde se vyrábí iPhone kamera, baterie či procesor.

Jak zjistit kde jsem se pohyboval iPhone

Zobrazení polohy zařízení na mapě

Na aktuální a poslední známou polohu vašich zařízení se můžete podívat v aplikaci Najít. Klepněte na panel Zařízení v dolní části obrazovky a potom na název zařízení, jehož polohu chcete zjistit.

Jak zjistit historii na iPhone

V iOS 15.2 a novějším můžete na obrazovce Nastavení > Obecné > Informace zkontrolovat díly a servisní historii iPhonu.

Jak zjistit kde se nachazi iPhone

Vyhledání zařízení v aplikaci Najít zařízení na webu iCloud.comPokud lze zjistit polohu zařízení: Objeví se na mapě a vy uvidíte, kde je.Pokud polohu zařízení nelze zjistit: Pod názvem zařízení se zobrazí Offline. Poslední známá poloha se zobrazuje 24 hodin. Vyberte možnost Oznámit mi nalezení.

Jak zjistit komu patří iPhone

Zeptejte se Siri

Kromě toho se můžete také Siri zeptat, komu zařízení patří, a to frází „Who owns this iPhone“. Mělo by se vám zobrazit jméno, které můžete například dohledat na sociálních sítích a dotyčného kontaktovat.

Jak šly po sobě iPhony

Pojďte se na ně s námi podívat!2007-2009 iPhone, iPhone 3G, iPhone 3GS.2010-2013 iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5C, iPhone 5S.2014-2017 iPhone 6, iPhone 6S, iPhone SE, iPhone 7, iPhone 8.2017-2019 iPhone X, iPhone XR, iPhone XS, iPhone 11.2020-2022 iPhone 12, iPhone 13, iPhone SE (2. a 3. generace)

Jak zjistit historii polohy telefonu

Když jste přihlášeni k účtu Google, ukládá se historie polohy všech zařízení se zapnutým nastavením „Zařízení v tomto účtu“. Toto nastavení najdete v nastavení historie polohy ve svém účtu Google. Můžete vybrat, která zařízení budou do historie polohy poskytovat údaje o poloze.

Jak zjistit historii polohy

Zapnutí a vypnutí historie polohyNa telefonu nebo tabletu s Androidem spusťte aplikaci Mapy Google.Klepněte na vaše profilová fotka nebo iniciála. Vaše časová osa.Klepněte na ikonu možnostíKlepněte na možnost Historie polohy je vypnutá nebo Historie polohy je zapnutá.Zapněte nebo vypněte historii polohy.

Jak zjistit kde se pohyboval AirTag

Zjištění přesné polohy AirTagu

Klepněte na Hledat. Proveďte kterékoli z následujících akcí: Přiblížení k AirTagu: Začněte se pohybovat a podle pokynů na displeji AirTag najděte. Může se zobrazit šipka ukazující směrem k AirTagu, údaj o přibližné vzdálenosti a případně informace o tom, že se nachází v jiném poschodí.

Jak zjistit historii vyhledávání

Zobrazení a smazání historie prohlížení v ChromuV počítači spusťte Chrome.Vpravo nahoře klikněte na ikonu možností .Klikněte na Historie. Historie.

Jak sledovat cizi iPhone

Otevřete aplikaci Najít a vyberte kartu Lidé. Vyberte člověka, kterému jste nasdíleli polohu. Sjeďte dolů a vyberte Požádat o sledování polohy.

Jak lokalizovat Apple

Na zařízení s operačním systémem Android otevřete webový prohlížeč a přesuňte se na stránky icloud.com. Jakmile tak učiníte, tak se přihlaste pomocí vašeho Apple ID. Po přihlášení se zobrazí seznam aplikací, ve kterém je nutné se přesunout do aplikace Najít iPhone.

Jak lokalizovat ztracený iPhone

Chcete-li své zařízení najít, přihlaste se na webu iCloud.com/find. Nebo použijte aplikaci Najít na jiném zařízení Apple, které vlastníte. Pokud se iPhone, iPad nebo iPod touch v seznamu zařízení neobjeví, funkce Najít pro něj nebyla zapnuta. Ale stále můžete ochránit svůj účet, i když jste nezapnuli funkci Najít.

Jak najít iPhone podle telefonního čísla

Některé se zdají být odpovědí na otázku, jak najít iPhone podle čísla, tedy telefonního čísla. Ovšem taková aplikace po spuštění pouze zobrazí vaši aktuální polohu. Žádná vám neumožní podle telefonního čísla lokalizovat cizí telefony.

V jakém roce byl uveden na trh vůbec první iPhone

Příchod iPhonu znamenal opravdovou revoluci světa mobilů

Toho dne, 9. ledna 2007, se v San Franciscu Apple dostal k odhalení svého dlouho připravovaného produktu – mobilního telefonu. Ten to neměl vůbec jednoduché. Vstupoval do zaběhnutého trhu, kterému jednoznačně vévodily značky jako Nokia, Sony Ericsson či LG.

Co znamená slovo iPhone

Význam: iPhone je mobilní zařízení od společnosti Apple, kombinující v sobě funkci telefonu a počítače. Jedná se o moderní přístroj, vybavený velkým dotykovým displejem a umožňující komunikaci na mnoha úrovních, spoustu funkcí, užitečných aplikací a také her.

Jak zjistit kde jsem vsude byl

Zapnutí a vypnutí historie polohyNa telefonu nebo tabletu s Androidem spusťte aplikaci Mapy Google.Klepněte na vaše profilová fotka nebo iniciála. Vaše časová osa.Klepněte na ikonu možnostíKlepněte na možnost Historie polohy je vypnutá nebo Historie polohy je zapnutá.Zapněte nebo vypněte historii polohy.

Kde najit historii polohy

Pokud chcete zjistit, zda jste zapnuli Historii polohy, přejděte na Ovládací prvky aktivity. Zde můžete spravovat nastavení historie polohy a určit, která zařízení hlásí svou polohu.

Jak zobrazit historii v mobilu

Správa historie vyhledávání uložené v účtu GoogleNa telefonu nebo tabletu Android otevřete aplikaci Google .Vpravo nahoře klepněte na svou profilovou fotku nebo iniciálu. Historie vyhledávání.Vyberte historii vyhledávání, kterou chcete smazat. K dispozici jsou tyto možnosti:

Jak najit historii polohy

Historii polohy zapnete nebo vypnete takto:Na telefonu nebo tabletu s Androidem spusťte aplikaci Mapy Google.Klepněte na vaše profilová fotka nebo iniciála. Vaše časová osa.Klepněte na ikonu možnostíKlepněte na možnost Historie polohy je vypnutá nebo Historie polohy je zapnutá.Zapněte nebo vypněte historii polohy.

Jak zjistit trasu AirTagu

Vyhledání trasy k předmětu

V aplikaci Mapy můžete vyhledat trasu na místo, kde právě nachází váš předmět nebo kde byla jeho poloha zjištěna naposledy. Klepněte na panel Předměty v dolní části obrazovky a potom na předmět, k němuž chcete vyhledat trasu. Klepnutím na Navigovat otevřete Mapy.

Jak zobrazit historii prohlížení

Zobrazení a smazání historie prohlížení v ChromuV počítači spusťte Chrome.Vpravo nahoře klikněte na ikonu možností .Klikněte na Historie. Historie.

Jak sledovat osobu

Zjištění polohy jiné osobyNa telefonu nebo tabletu s Androidem spusťte aplikaci Mapy Google .Klepněte na vaše profilová fotka nebo iniciála. Sdílení polohy.Klepněte na profil osoby, kterou chcete najít. Pokud chcete aktualizovat polohu uživatele: Klepněte na ikonu přítele Další Aktualizovat.

Jak sledovat aktivitu na iPhone

Vyhledání aktivity

Na navigačním panelu vlevo klepněte na Data a ochrana soukromí. V sekci Nastavení historie klepněte na Moje aktivita. Postup zobrazení aktivity: Procházejte aktivitu uspořádanou podle dne a času.

Jak Najít iPhone přes jiný iPhone

Chcete-li své zařízení najít, přihlaste se na webu iCloud.com/find. Nebo použijte aplikaci Najít na jiném zařízení Apple, které vlastníte. Pokud se iPhone, iPad nebo iPod touch v seznamu zařízení neobjeví, funkce Najít pro něj nebyla zapnuta.