Jak zrušit PIN na SIM kartě Xiaomi Redmi 9?

Jak vypnout PIN SIM karty Redmi 9

V menu najděte „Nastavení zámku karty SIM": Stiskněte Nastavení. Stiskněte Rozšířené nastavení. Stiskněte Zabezpečení. Aktivujte nebo deaktivujte PIN kód: Pokud zadáte nesprávný PIN kód třikrát po sobě, SIM karta se zablokuje.

Jak odebrat PIN kód na Xiaomi

Přejděte v telefonu do Nastavení a vyberte možnost Zámek obrazovky a zabezpečení/Nastavit zámek displeje. Zde zvolte možnost Vyberte zámek obrazovky a vložte PIN, heslo či gesto, které máte původně nastaveno. Poté ve volbě Vyberte zámek obrazovky zvolte Žádné/Vypnout zámek a volbu potvrďte tlačítkem Smazat/OK.

Jak zrušit PIN kód na SIM kartě

Jak na Androidu změnit / vypnout PIN kódStiskněte tlačítko menu -> v nabídce vyberte ‚Nastavení‚Jděte do ‚Poloha a zabezpečení‚Pokračujte na ‚Nastavení zámku karty SIM‚Zde buďto zaškrtněte nebo odškrtněte ‚Zamykat kartu SIM‚ a popřípadě změňte PIN v ‚Změnit PIN karty‚

Jak změnit PIN kód SIM karty

Zadejte postupně: Nastavení >> Zabezpečení >> Zámek karty SIM >> Změnit PIN karty SIM (zadejte starý PIN a potom dvakrát nový).
Archiv

Jak deaktivovat SIM kartu

Změnu i vypnutí PIN naleznete ve svém telefonu nejčastěji na následujícím místě:Vstupte do NastaveníPokračujte do Zabezpečení a zámek obrazovky.Pokračujte Nastavení zámku SIM karty.Aktivujte / deaktivujte zámek SIM karty nebo změňte svůj PIN.

Jak otevřít telefon Redmi

Obvykle najdete 2 až 4 malé šroubky. Ty se mohou nacházet na horní a spodní straně mobilního telefonu. Pro otevření se budete muset vybavit přesným křížovým šroubovákem, dejte však pozor na výběr správné velikosti, jinak by mohlo dojít k poškození samotného šroubku.

Jak změnit PIN SIM karty Vodafone

Když zapomenete PIN, je třeba pro jeho změnu použít kód PUK, po jehož správném zadání si nastavíte nový PIN. V samoobsluze i na plastovém nosiči SIM karty najdete pouze výchozí hodnotu PIN 1234. Jakmile si PIN změníte na vlastní kombinaci, je změna zapsána do SIM karty a my váš nový PIN neznáme.

Jak vypnout SIM kartu

Přejděte do Nastavení > Mobilní síť > Správa karet SIM a zapněte nebo vypněte přepínač pro kartu SIM 1 nebo SIM 2 podle svých preferencí. Jakmile je karta SIM vypnuta, nelze ji použít pro telefonování, psaní zpráv a přístup k internetu.

Co znamená zamknuta SIM karta

Chcete-li svoji SIM kartu ochránit, aby ji nikdo nepovolaný nemohl používat k telefonování a využívání mobilních dat, můžete na ní nastavit kód PIN. Potom se vaše SIM karta při každém restartování zařízení nebo přesunutí do jiného zařízení automaticky zamkne a ve stavovém řádku se objeví text Uzamčená SIM.

Jak odstranit PIN z telefonu

Jak postupovat při zrušení PIN kóduKlikněte na Nastavení.Poté přejděte na Zabezpečení.Pokračujte na Zámek SIM karty.Právě zde si posunutím tlačítka vyberte, že nechcete Zamykat SIM kartu.

Jak získat PUK kód

Kódy PIN a PUK jsou přidělená bezpečnostní čísla pro konkrétní SIM kartu. Chrání váš mobil před zneužitím někým cizím. PIN kód i PUK kód najdete pod stíracími poli přímo na kartičce, ze které se SIM vylomí.

Jak otevřít mobil Redmi 9

Slot na SIM najdete zpravidla na levé hraně zařízení (při pohledu zepředu) v podobě malého šuplíčku, který má vedle sebe miniaturní kulatou štěrbinu. K otevření šuplíčku byste měli použít prostředek k otevření slotu na SIM, který je součástí balení každého nového telefonu.

Jak otevřít Redmi Note 9

Budete se muset vybavit buď nahřívací sadou, která lepidlo roztaví, nebo horkovzdušnou pistolí, případně fénem. A po několika sekundách / minutách zahřívání, kdy se lepidlo uvolní, budete moct kryt otevřít pomocí malého plochého šroubováku nebo třeba i kytarovým trsátkem.

Kdy se zablokuje SIM karta

Zablokovat SIM kartu může sám uživatel, či mobilní operátor. V prvním případě se karta zablokuje tehdy, pokud vloží uživatel třikrát za sebou chybně svůj kód. K odblokování může sloužit kód PUK. Pokud se i ten zadá chybně, je SIM karta trvale zablokovaná.

Co dělat když nevím PUK

Kód PUK najdete na plastovém nosiči karty, z něhož jste vylomili SIM kartu do telefonu. Pokud nemůžete kód PUK najít, kontaktujte Zákaznické centrum na čísle 738 333 333.

Jak zrušit PIN na SIM kartě Xiaomi 11

Jak aktivovat nebo deaktivovat PIN kódV menu najděte: „Soukromí“: Stiskněte Nastavení. Stiskněte Další nastavení. Stiskněte Soukromí.Aktivujte nebo deaktivujte PIN kód: Pokud zadáte nesprávný PIN kód třikrát po sobě, SIM karta se zablokuje. SIM kartu odblokujete zadáním kódu PUK.Dokončete:

Co dělat když se mi zablokuje SIM karta

Pokud 3x za sebou zadáte PIN kód špatně, SIM karta se zablokuje a je nutné zadat PUK kód. Po zadání PUK kódu vás telefon vyzve, abyste si zvolili nový PIN. Pokud zadáte PUK kód 10x chybně, SIM karta se zablokuje trvale a je nutné vystavit novou SIM kartu. O novou SIM kartu požádáte svého operátora.

CO TO JE PUK

PUK, neboli Personal Unlocking Key, je osmimístný bezpečnostní číselný kód, který slouží k odblokování SIM karty po opakovaném chybném zadání kódu PIN. Je-li PUK zadán desetkrát chybně, dojde z bezpečnostních důvodů k trvalému zablokování SIM karty a je nutné zažádat o novou.

Jak otevřít slot na SIM kartu Xiaomi

Re: Slot na SIM kartu

Nepáč, tlač tam tu sponku (do díry), šuplík pak opačným směrem vyskočí.

Jak odblokovat Redmi Note 9

Otisk prstu – pomocí skenování otisků prstů odemkněte REDMI Note 9. Rozpoznávání obličeje – zkuste použít odemykání pomocí ID obličeje pomocí předního fotoaparátu. Iris nebo inteligentní skenování – můžete vyzkoušet pokročilé metody zabezpečení dostupné na vybraných zařízeních.

Jak otevřít Redmi telefon

Slot na SIM najdete zpravidla na levé hraně zařízení (při pohledu zepředu) v podobě malého šuplíčku, který má vedle sebe miniaturní kulatou štěrbinu. K otevření šuplíčku byste měli použít prostředek k otevření slotu na SIM, který je součástí balení každého nového telefonu.

Co dělat když jsem zapomněl PIN

Kontaktujte operátora

Aby vám zde PUK sdělili, budete potřebovat číslo vašeho telefonu a sériové číslo napsané na zadní straně vaší SIM karty, případně speciální heslo pro komunikaci s vaším operátorem. Pokud máte dostatek času, můžete se stavit přímo na prodejnu vašeho operátora.

KDE JE PUK kód

PIN a PUK najdete pod stíracím polem na plastovém nosiči, ze kterého jste vylomili svou SIM kartu.

Co delat kdyz jsem si zablokoval SIM kartu

Pro odblokování budete potřebovat PUK kód. Původní hodnotu PINu a PUK kód najdete v průvodním dopise nebo na plastovém nosiči, který jste obdržel(a) spolu se SIM kartou.

Jak odblokovat PIN SIM karty

Pro odblokování budete potřebovat PUK kód. Původní hodnotu PINu a PUK kód najdete v průvodním dopise nebo na plastovém nosiči, který jste obdržel(a) spolu se SIM kartou.