Kam na dovolenou k moři v lednu 2023?

Kam na dovolenou v lednu 2023

Ostatní vhodné destinacePhuket.Kuba.Zanzibar.Mauricius.Madeira.Kanárské ostrovy.
Archiv

Kam na levnou dovolenou k moři 2023

Tak na nic nečekejte a vyberte si tu nejlepší dovolenou už teď!Turecko. Od 8 290 KčŘecko. Od 10 490 KčEgypt. Od 13 990 KčTunisko. Od 10 590 KčChorvatsko. Od 3 861 KčBulharsko. Od 10 490 KčMallorca. Od 12 820 KčAlbánie.
Archiv

Kde je v lednu teplo u moře

Další oblíbené destinace, kam na dovolenou k moři v lednuMexiko – 27 ⁰C.Kuba – 28 ⁰C.Barbados – 28 ⁰C.Vietnam – 28 ⁰C.Maledivy – 30 ⁰C.Mauricius – 30 ⁰C.Austrálie – 29 ⁰C.
Archiv

Kam na dovolenou k moři v lednu

Přehled dalších exotických destinací, které můžete v lednu navšívit:

Země Strava Doba cestování
Maledivy All inclusive celoroční
Omán All inclusive celoroční
Spojené Arabské Emiráty All inclusive celoroční
Thajsko Snídaně celoroční

Archiv

Kam jet na exotickou dovolenou

Pojďme se podívat do míst, kde léto nikdy nekončí.Bali. Nejlepší počasí pro dovolenou na tomto nádherném indonéském ostrově je od konce března do konce listopadu.Vietnam. Vietnam – to je nádherná příroda a naprosto odlišná kultura.Zanzibar.Severní Thajsko.Seychely.Spojené Arabské Emiráty.Srí Lanka.Maledivy.

Kam s dětmi na dovolenou k moři

Nejlepší destinace na dovolenou s dětmi u mořeChorvatsko. Hotel Valamar Padova, Rab plážový kemp s mobilními domy, Baška.Kanárské ostrovy. Hotel CORAL COMPOSTELA BEACH, Tenerife Velké akvárium Poema del Mar, Las Palmas.Itálie.Řecko.Egypt.Španělsko.Bulharsko.Turecko.

Kde je nejlevněji u moře

Kde je nejlevnější dovolená u mořeBulharsko,Chorvatsko,Polsko,Itálie,Egypt,Turecko,Tunisko,Řecko,

Kam nejblíže k moři

Nejkratší vzdálenost od hranic České republiky k moři činí 283 km vzdušnou čarou. Jedná se o spojnici severního cípu Šluknovského výběžku a Štětínského zálivu v Baltském moři v Polsku. Autem by však bylo potřeba najet přibližně 430 km (5 hodin cesty).

Kam na Kanárské ostrovy v lednu

Nejlepší počasí v zimě je v oblasti Playa Taurito na GC, nejhůře je na severu Tenerife, studenejsi je i Lanzarote. Fue je bez srážek, teploty 18-22, vetrno.

Kde je teplo v prosinci

TOP města (8), kde se koupat v prosinci:#1 Cancun. Teplota moře: 26.6°C.#2 Bangkok. Teplota moře: 27.9°C.#3 Punta Cana. Teplota moře: 27.8°C.#4 Cozumel. Teplota moře: 26.6°C.#5 Bombaj. Teplota moře: 26.9°C.#6 Playa del Carmen. Teplota moře: 26.4°C.#7 Riviera Maya. Teplota moře: 26.4°C.#8 Tulum. Teplota moře: 26.4°C.

Kde je teplo v lednu v Evrope

kdy jet na dovolenou v lednu 2024 v Evropě: 27 doporučených zemíTenerife v lednu. #1 Tenerife. 61°F° na 68°F°C.Malta v lednu. #2 Malta. 59°F° na 61°F°C.Španělsko v lednu. #3 Španělsko. 29°F° na 63°F°C.Portugalsko v lednu. #4 Portugalsko. 34°F° na 67°F°C.Řecko v lednu. #5 Řecko. 31°F° na 61°F°C.Mallorca v lednu. #6 Mallorca.

Kde je levné pro Cechy

Absolutně nejlevnějším hlavním městem světa je pro Čechy pákistánský Islámábád, kde tisícikoruna odpovídá 2528 korunám. Jinými slovy to znamená, že si zde Čech koupí za tisíc korun tolik zboží a služeb jako v Praze za 2528 korun.

Kam na nejhezčí dovolenou

10 destinací pro perfektní tropickou dovolenouBora Bora.Riviera Maya, Mexiko.Maledivy.Cookovy ostrovy.Fidži.Bahamy.Dominikánská republika.Bali.

Kam na dovolenou s dětmi 2023

Pokud hledáte dovolenou mimo sezónu, určitě zkuste Egypt, Kanárské ostrovy nebo Kapverdy.Nejlevnější dovolená s dětmi u moře 2023: Tunis, Egypt, menší hotely v Bulharsku.Největší výběr hotelů s aquaparkem: Turecko, Egypt.Nejvíce poznávání okolí: Mallorca, Kanárské ostrovy, Řecko, Itálie.

Na který řecký ostrov s dětmi

Řecko s dětmi je ideální prázdninovou destinací. Všeobecně, pokud preferujete zelenější ostrovy, vybírejte v lokalitách Korfu, Lefkáda, Zakynthos a řecký ostrov Kefalonia. Historii naopak překypuje ostrov Kos, Rhodos a Kréta. Největší výběr ubytování pak naleznete na posledních dvou zmíněných.

Kdy je Nejlevnější dovolená u moře

Výhodnější pro dovolenou u moře je určitě září, kdy je moře ještě prohřáté a venkovní teploty jsou v přímořských letoviscích velmi příjemné. Pokud plánujete individuální cestu letadlem, nejlevnější letenky bývají uprostřed týdne, nejdražší o víkendech, kdy se v letoviscích mění turnusy.

Kdy jsou nejlevnější zájezdy

Nejlevnější dovolená letecky, autobusové zájezdy i pobyty s vlastní dopravou je mimo sezonu, květen – červen, září – říjen. Výhody: nejnižší ceny, menší nápor turistů – můžete si svou dovolenou prožít v klidu, nepřelidněné pláže i v rušnějších střediscích.

Jaká je nejkratší vzdálenost z Česka k moři

Nejkratší vzdálenost od hranic České republiky k moři činí 283 km vzdušnou čarou. Jedná se o spojnici severního cípu Šluknovského výběžku a Štětínského zálivu v Baltském moři v Polsku. Autem by však bylo potřeba najet přibližně 430 km (5 hodin cesty).

Kdy jet k moři do Polska

Barva moře není tak azurově modrá jako kupříkladu Jadran nebo Středozemní moře, což je dáno tím, že voda v Baltu obsahuje méně soli. Nejkrásněji je u polského moře na přelomu července a srpna. Teplota vzduchu dosahuje až 29° C, teplota vody může mít příjemných 22° C. Nejdeštivějším obdobím bývá první polovina července.

Který z Kanárských ostrovů je nejteplejší

Mezi stabilně nejteplejší ostrovy patří Lanzarote a Fuerteventura. Za nejchladnější ostrov je považován El Hiero. Téměř na všech ostrovech platí, že na severu ostrova bývá spíše vlhko, na jihu je naopak horko.

Který z Kanárských ostrovů je nejlepší

Nejvyhledávanější destinací Kanárských ostrovů je Gran Canaria. U turistů je tento ostrov oblíben pro své exotické prostředí a překrásné písčité pláže. Mezi oblíbené pláže patří Maspalomas a Playa del Inglés, podél kterých se nachází velké množství hotelů a restaurací.

Kam v prosinci k moři levně

Kam v zimě k moři

Destinace Prosinec / Teplota moře Nejlevnější ubytování**
Kapverdy 25°C (příjemné koupání) 2.178 Kč
Kanárské ostrovy 21°C (příjemné koupání v některých oblastech) 3.756 Kč
Omán 26°C (ideální koupání v některých oblastech) 1.191 Kč
Srí Lanka 28°C (ideální koupání) 370 Kč

Kdy se léta na Zanzibar

Průměrná teplota od ledna do března je okolo 30°C (období sucha). V období dešťů (duben až listopad) se teploty sníží na 26 °C. Za optimální měsíce je považován červen a říjen. Avšak nejvíce turistů sem jezdí v lednu až v březnu.

Kam v lednu na dovolenou v Evropě

kdy jet na dovolenou v lednu 2024 v Evropě: 27 doporučených zemíTenerife v lednu. #1 Tenerife. 61°F° na 68°F°C.Malta v lednu. #2 Malta. 59°F° na 61°F°C.Španělsko v lednu. #3 Španělsko. 29°F° na 63°F°C.Portugalsko v lednu. #4 Portugalsko. 34°F° na 67°F°C.Řecko v lednu. #5 Řecko. 31°F° na 61°F°C.Mallorca v lednu. #6 Mallorca.

Kde je nejteplejší moře v Evropě

Mezi místa, kde je v současnosti moře nejteplejší, patří ostrovy Ibiza, Ischia a Hvar. Téměř 30 stupňů má také voda, která omývá Kypr a řecké ostrovy. Vyšší teploty jsou na východě, v Turecku – například v populární Antalyi může dokonce tropickou hranici překročit.