Kde najdu zákaznické číslo na HBO Max?

Jak se přihlásit na HBO Max na TV

Účet byl nalezenOtevřete na televizi aplikaci HBO Max a vyberte možnost Přihlásit se (nebo vyberte seriál či film a pak možnost Přihlásit se).Vyberte možnost Přihlásit se a možnost Registrace přes operátora.Zadejte šestimístný kód, který se zobrazuje na televizi, a vyberte možnost Další.

Jak aktivovat HBO Max od T mobile

Jak si jednoduše aktivovat HBO MaxOtevřete aplikaci a u svého čísla vyberte Balíčky a následně zvolte: Extra volby > Opakované > HBO Max.Po aktivaci balíčku uvidíte přímo v Můj T‑Mobile odkaz pro přihlášení do HBO Max.Využijte odkaz pro přihlášení do HBO Max, který jste obdrželi v SMS.a.b.

Jak stáhnout HBO Max do televize

Stačí přejít na stránku HBOMax.com a vybrat možnost Přihlásit se nebo Zaregistrovat se (vpravo nahoře). Instalace: Na televizi Android TV otevřete Obchod Play a vyhledejte a vyberte aplikaci HBO Max. Pak zvolte jednu z těchto možností: Předplatné a instalace: Založte si nové předplatné a nainstalujte aplikaci HBO Max.

Jak zaplatit HBO

HBO GO jde v České republice zaplatit dvěma způsoby. První možností je zaplatit PayPalem. Druhou možností je použít pro platbu předplatného platební kartu. Podporovány jsou platební karty VISA a Mastercard.

Jak zadat kód na HBO Max

Přejděte na HBOMax.com/subscribe.V pravém horním rohu stiskněte možnost Přihlásit se.Zadejte svůj e-mail a heslo a klepněte na možnost Přihlásit se.Vyberte si fakturační období.Vyberte si způsob platby a zadejte promo kód (pokud nějaký máte).Vyberte možnost Zahájit Předplatné.

Jak přidat další zařízení HBO Max

Přejděte ve svém počítači na stránku HBOMax.com a přihlaste se. Vyberte svůj profil (vpravo nahoře), vyberte možnost Nastavení a přejděte dolů na položku Zařízení. Vyberte možnost Správa zařízení (Správa zařízení je k dispozici pouze u profilů dospělých).

Jak zjistit heslo na HBO Max

Jaké zařízení používáteOtevřete aplikaci HBO Max a klikněte na ikonu Profil .Poté klikněte na tlačítko Přihlásit se k účtu.Poté klikněte na Zapomněl/a jsem hesloZadejte e-mail přidružený k vašemu účtu a vyberte možnost Odeslat.

Které televize podporují HBO Max

HBO Max podporuje následující zařízeníiOS (12.2 a novější verze)Android (5.0 a novější verze)Android TV (7.0 a novější verze)tvOS (Apple TV 4K nebo Apple TV HD)Windows PC (Windows 7 nebo novější verze) s nejnovější verzí Microsoft Edge, Chrome nebo Firefox.

Jak zaplatit předplatné na HBO Max

Změna způsobu platbyOtevřete aplikaci HBO Max a klikněte na svůj profil (vpravo nahoře).Klikněte na ikonu NastaveníKlepněte na možnost Spravovat předplatné.Klepněte na možnost Upravit způsob platby.Upravte platební informace a zvolte možnost Uložit.

Jak aktivovat HBO Max na O2 TV

V Menu O2 TV klikněte na „ikonu profilu“.V levém menu vyberte „Moje služby“.U služby Aktivovat HBO Max klikněte na tlačítko „Více“.Na monitoru teď vidíte ověřovací kód (registrační kód). Kód si poznamenejte a pokračujte registrací na HBO Max. Jak se zaregistrovat, najdete dál.

Jak najít číslo Vodafone TV

Přidělené číslo služby vaší Vodafone TV najdete například ve Vyúčtování nebo v samoobsluze Můj Vodafone. Přihlašovací údaje jsou stejné pro mobilní aplikaci, Vodafone TV na webu i pro chytré TV.

Proč mi nejde HBO Max

Ujistěte se, že máte nejnovější verzi aplikace HBO Max. Jednoduše otevřete obchod s aplikacemi ve svém zařízení, vyhledejte aplikaci HBO Max a zjistěte, zda je k dispozici aktualizace. Pokud je k dispozici aktualizace aplikace, stáhněte ji a zkuste streamovat znovu.

Jak se připojit na HBO Max

Na stránce HBOMax.com se přihlásíte takto:Přejděte na svém počítači na stránku HBOMax.com a vyberte možnost Přihlásit se (vpravo nahoře).Zadejte e-mail a heslo ke svému účtu HBO Max (nebo účtu HBO GO či HBO Portugal) a vyberte možnost Přihlásit se.Vyberte svůj profil a můžete se začít dívat.

Jak dát hbo do televize

Na modelech televizorů s operačním systémem My Home Screen není HBO GO k dispozici. Pro využívání k HBO GO můžete použít externí zařízení (Chromecast nebo jiný set-top box), které tuto aplikaci podporuje.

Jak aktivovat HBO Max Vodafone

HBO Max přes SledováníTV.cz od 23. února 2023 není možné přes Vodafone galerii aktivovat. Stávající zákazníci mohou služby využívat i dál, dokud si objednaný balíček nezruší. Informace na stránce slouží pro zákazníky, kteří už mají balíček HBO přes SledováníTV.cz předplacený.

Co je číslo plátce u Vodafonu

K číslu plátce vedeme a účtujeme vaše služby. Pod jedním číslem plátce máte zahrnuté ty služby, které pak najdete ve stejném Vyúčtování. Číslo plátce je zároveň shodné se specifickým symbolem a vidíte ho v každém měsíčním Vyúčtování.

Jak zjistit číslo plátce

Identifikační číslo OSVČ můžete najít v živnostenském rejstříku, kde konkrétní osoby vyhledáte podle jména. DIČ podnikající fyzické osoby odvádějící DPH najdete stejně jako u firmy – pokud je OSVČ plátce DPH, ARES tuto informaci zobrazí. DIČ neplátce zde nenajdete, většinou je jím ale rodné číslo fyzické osoby.

Kde najdu Vyúčtování Vodafone

Po přihlášení do Můj Vodafone si můžete své Vyúčtování prohlédnout. Můžete se také obrátit na linku 800 77 11 77 – spojíme vás s platebním oddělením, kde zajistí přeposlání Vyúčtování. Pokud jste u nás měli nastavené Tištěné Vyúčtování nebo jsme vám Vyúčtování posílali na e-mail, dostanete tak i poslední Vyúčtování.

Kde najdu číslo služby Vodafone

Číslo služby je obdoba telefonního čísla pro službu pevný internet nebo Vodafone TV, začíná na číslici 8 nebo 9 a najdete ho například ve svém Vyúčtování. Zmiňujeme ho také v některých informačních SMS.

Jak zjistit administrátorské heslo Vodafone

Telefonické ověření – zavolejte na Linku péče o zákazníky na *77 (ze sítě Vodafone) nebo 800 77 00 77 (z jiné sítě). Pro přepojení na operátora zadejte po výzvě systému 3x po sobě chybné heslo. Naši operátoři vás ověří podle několika osobních údajů, nové heslo vám pak pošleme SMSkou.

Jak zjistím číslo plátce Vodafone

Číslo plátce najdete na první straně každého z předchozích Vyúčtování jako specifický symbol. Po přihlášení do Můj Vodafone si můžete své Vyúčtování prohlédnout. Můžete se také obrátit na linku 800 77 11 77 – spojíme vás s platebním oddělením, kde zajistí přeposlání Vyúčtování.

Co je to administrátorské heslo

Administrátorské heslo je vyžadováno pro odblokování zařízení, odesílání Anti-Theft příkazů, přístup k funkcím chráněných heslem a odinstalaci ESET Endpoint Security for Android. Nastavením administrátorského hesla zabráníte uživatelům ve změně nastavení a odinstalaci ESET Endpoint Security for Android.

Jak zjistit kód Vodafone

Jak zjistím PIN a PUK a k čemu sloužíVšechny kódy PIN, PUK, PIN2 a PUK2 najdete v samoobsluze Můj Vodafone v části Služby – Moje SIM / eSIM.PIN a PUK najdete pod stíracím polem na plastovém nosiči, ze kterého jste vylomili svou SIM kartu.

Co je unikátní číslo

Univerzální unikátní identifikátor (anglicky Universally Unique Identifier zkr. UUID nebo také anglicky Globally Unique Identifier zkr. GUID) je 128bitové číslo používané k identifikaci informací v počítačových systémech. Když jsou UUID generovány podle standardních metod, jsou pro praktické účely jedinečné.

Co je heslo pro komunikaci

Heslo slouží pro získávání informací či administraci těch služeb, které spadají do kompetencí daného administrátora. Aby bylo zachováno jeho specifické oprávnění, měl by toto heslo znát pouze administrátor. Heslo je povinné a stanovujete si jej při sepisování smlouvy (také je nazýváno jako "heslo pro blokování").