Kde najít skryte aplikace Iphone?

Jak najít skryté aplikace

Zobrazení skryté aplikaceNa postranním panelu klikněte na Aplikace.Klikněte na Všechny aplikace.V pravém horním rohu vyberte v rozbalovací nabídce Všechny aplikace, nebo vyberte Všechny skryté aplikace, pokud chcete zobrazit jen ty.Dříve skryté aplikace budou označeny ikonou .

Jak obnovit ikony na ploše iPhone

Aplikaci můžete přidat z knihovny aplikací na plochu, pokud se tam už nenachází. Podržte prst na požadované aplikaci a pak klepněte na Přidat na plochu (tato volba je k dispozici jen u aplikací, které na ploše ještě nejsou).

Jak zavřít otevřené aplikace na iPhone

iPhone SE, iPhone 8 a starší a iPod touchDvojitým stisknutím tlačítka plochy zobrazte poslední použité aplikace.Přejížděním doprava nebo doleva najděte aplikaci, kterou chcete zavřít.Aplikaci zavřete vysunutím jejího náhledu nahoru.

Jak zobrazit otevrene aplikace na iPhone

Chcete‑li zobrazit přepínač aplikací se všemi otevřenými aplikacemi, použijte jeden z následujících postupů:Na iPhonech s Face ID: Přejeďte od dolního okraje displeje směrem nahoru a zastavte prst uprostřed.Na iPhonech s tlačítkem plochy: Dvakrát stiskněte tlačítko plochy.

Jak skrýt aplikace na iphone

Skrytí aplikací na iPhonu nebo iPadu

Klepněte na Zakoupené. Pokud používáte Rodinné sdílení, klepněte na Moje nákupy. Najděte požadovanou aplikaci, přejeďte přes ni prstem doleva a klepněte na Skrýt.

Jak najít aplikaci v mobilu

OdkudkolivPřejeďte prstem ze spodní části obrazovky nahoru. Pokud se zobrazuje ikona Všechny aplikace. , klepněte na ni.Klepněte na aplikaci, kterou chcete spustit.

Jak vratit ikonu na plochu

Podržte aplikaci, zkratku nebo skupinu. Přetáhněte položku doprava, dokud se nezobrazí prázdná plocha.

Kde je knihovna aplikaci iPhone

Na ploše přejíždějte prstem doleva, dokud se nezobrazí Knihovna aplikací. Vaše aplikace jsou automaticky tříděny do kategorií. Například všechny aplikace sociálních médií najdete v kategorii Sociální sítě. Aplikace, které používáte nejčastěji, se automaticky uspořádají podle využití.

Jak zavřít aplikace na pozadi

Zavření jedné aplikace: Přejeďte prstem ze spodního okraje nahoru, podržte ho na obrazovce a potom ho zdvihněte.Zavření všech aplikací: Přejeďte prstem ze spodního okraje nahoru, podržte ho na obrazovce a potom ho zdvihněte.

Jak zavřít aplikace

Přejeďte prstem nahoru po aplikaci, kterou chcete zabít, jako byste ji odhodili z obrazovky. To funguje, pokud jsou vaše aplikace uvedeny vodorovně. Nebo u vertikálně uvedených aplikací přejetím prstem po aplikaci doleva nebo doprava ji okamžitě zavřete.

Jak prepinat mezi Spustenymi aplikacemi

Pro aktivaci tohoto režimu stačí stisknout kombinaci Win+Tab. Posledním, již méně známým způsobem, je využití kombinace Alt+Esc, která se hodí především při nižším počtu oken, kdy často potřebujete přepínat mezi stále stejnými aplikacemi.

Jak vrátit aplikaci na plochu

Přidání na plochyPřejeďte prstem ze spodní části obrazovky nahoru. Další informace o otevírání aplikacíDotkněte se aplikace a přetáhněte ji. Zobrazí se obrázky jednotlivých ploch.Přetáhněte aplikaci na požadované místo. Zdvihněte prst.

Jak zobrazit skryté fotky Iphone

Otevřete Fotky. Na řádku nabídek zvolte Zobrazení > Zobrazit skryté fotoalbum. Na bočním panelu vyberte položku Skryté. Pomocí Touch ID nebo přihlašovacího hesla odemkněte své skryté album.

Jak skrýt číslo na iphone

Jak skrýt nebo zobrazit své telefonní čísloV menu najděte „Zobrazit moje ID volanému“: Stiskněte Nastavení. Stiskněte Telefon.Aktivujte nebo deaktivujte zobrazování telefonního čísla: Stisknutím indikátoru vedle „Zobrazit moje ID“ tuto funkci aktivujete nebo deaktivujete.Dokončete:

Jak zjistit spuštěné aplikace

Jděte do Nastavení -> Správce napájení -> Správa aplikace na pozadí Zde vidíte kompletní seznam aplikací a her. Pokud je u aplikace vpravo zelená ikona s fajvkou znamená to, že aplikace má povolení běžet na pozadí.

Jak obnovit smazanou aplikací z plochy iPhone

Jak obnovit odstraněnou ikonu iPhoneKlikněte na nastavení.V nastavení, klikněte na obecně.Pak stiskneme obecně jdeme do Reset.Z různých možností, které tato nabídka nabízí, musíme kliknout na Obnovení domovské obrazovky.

Jak vrátit smazanou ikonu aplikaci

Opětovná instalace nebo aktivace aplikacíV telefonu či tabletu Android otevřete Obchod Google Play .Vpravo klepněte na ikonu profilu.Klepněte na Spravovat aplikace a zařízení Spravovat.Vyberte aplikace, které chcete nainstalovat nebo aktivovat.Klepněte na Nainstalovat nebo Aktivovat.

Jak skrýt aplikace na ploše Iphone

Skrytí aplikací na iPhonu nebo iPaduOtevřete aplikaci App Store.Nahoře na obrazovce klepněte na tlačítko , nebo na svoji fotku nebo iniciály.Klepněte na Zakoupené.Najděte požadovanou aplikaci, přejeďte přes ni prstem doleva a klepněte na Skrýt.Klepněte na Hotovo.

Jak odstranit aplikace z Iphone

Odstranění aplikace z plochy: Podržte prst na aplikaci na ploše, klepněte na Odstranit aplikaci a potom na „Odstranit z plochy“, pokud chcete aplikaci ponechat v knihovně, nebo na „Smazat aplikaci“, chcete‑li ji z iPhonu úplně smazat.

Kde najdu spuštěné aplikace

OdkudkolivPřejeďte prstem ze spodní části obrazovky nahoru. Pokud se zobrazuje ikona Všechny aplikace. , klepněte na ni.Klepněte na aplikaci, kterou chcete spustit.

Jak zjistím aplikace na pozadí

Jděte do Nastavení -> Správce napájení -> Správa aplikace na pozadí Zde vidíte kompletní seznam aplikací a her. Pokud je u aplikace vpravo zelená ikona s fajvkou znamená to, že aplikace má povolení běžet na pozadí.

Jak dát zpět na iphone

Funkce Zpět zatřesením

Možná si myslíte, že na iOS tato možnost jednoduše neexistuje, ale opak je pravdou. Funkce, která vám může svým způsobem tlačítko Zpět nahradit, se jměnuje Zpět zatřesením. V praxi to funguje tak, že pro odvolání akce stačí vaším telefon zatřást (provést otřes).

Jak povolit aplikaci na iphone

Povolení výchozích aplikací a funkcíPřejděte do Nastavení a klepněte na Čas u obrazovky.Klepněte na Omezení obsahu a soukromí.Zadejte kód Času u obrazovky.Klepněte na Povolené aplikace.Vyberte aplikace, které chcete povolit.

Jak dostat ikonu na plochu

Přidání zástupců na plochu

Stiskněte a podržte plochu (nebo na ni klikněte pravým tlačítkem) a vyberte Nový > Zástupce. Zadejte umístění položky nebo vyberte Procházet a vyhledejte položku v Průzkumníkovi souborů, vyberte umístění a vyberte OK.

Kde najít skryté Fotky

Další informace o uzamčené složceMůžete:Položky, které jste přesunuli do Uzamčené složky, najdete v knihovně aplikace Fotky v části Nástroje.Kvůli ochraně obsahu nemá k položkám v Uzamčené složce přístup žádná aplikace ve vašem zařízení s výjimkou Fotek Google a fotoaparátu zařízení.