Kde se ukládá záloha iPhone v PC?

Kam se ukládá zálohování

Kde se data z vašeho telefonu ukládají

Zálohy se nahrávají na servery Google a šifrují se pomocí hesla vašeho účtu Google. U některých dat se k šifrování používá i kód PIN, vzor nebo heslo k zámku obrazovky, aby zálohovaná data byla chráněná ještě důkladněji.

Jak zálohovat iPhone na externí disk Windows

Zálohování vašeho zařízeníPřipojte zařízení k počítači, s nímž jej běžně synchronizujete. Zařízení můžete připojit USB nebo USB-C kabelem nebo přes Wi-Fi.V aplikaci iTunes na PC klikněte na tlačítko Zařízení poblíž levého horního rohu okna iTunes.Klikněte na volbu Souhrn.Klikněte na Zálohovat (v části Zálohy).
Archiv

Jak zálohovat iPhone na Windows

Zálohování iPhonu s použitím PC s WindowsPřipojte iPhone kabelem k počítači.V aplikaci iTunes na PC klikněte na tlačítko iPhone poblíž levého horního rohu okna iTunes.Klikněte na Souhrn.Klikněte na Zálohovat (pod záhlavím Zálohy).
Archiv

Jak změnit místo ukládání záloh iPhone

Krok 1Hledat %USERPROFILE%\Apple\MobileSync na vašem počítači, abyste otevřeli umístění zálohy. Poté vyberte Zálohování složku a přesuňte ji nebo přetáhněte na novou jednotku umístění. Přejmenujte jej také, abyste se vyhnuli přepsání. Krok 2Nyní se vraťte do původního umístění složky.

Kam zálohovat data z PC

Zálohování dat na cloudové úložiště

Své soubory můžete zálohovat i na libovolné internetové úložiště, které je přístupné online. Mezi nejpoužívanější patří Google Drive, Microsoft OneDrive a Dropbox.

Kde zálohovat počítač

Kam zálohovat Nejprve si určete místo, na které chcete svá data zálohovat. Může to být flash disk, externí disk, nebo jiná síťová jednotka. Pokud je váš počítač na některé z těchto zařízení napojený, Historie souborů vám ho automaticky nabídne.

Jak zálohovat celý iPhone

Zálohování iPhonu nebo iPadu pomocí iClouduPřipojte zařízení k Wi-Fi síti.Přejděte do Nastavení > [vaše jméno] a klepněte na iCloud.Klepněte na Záloha na iCloudu.Klepněte na Zálohovat. Než se proces dokončí, neodpojujte zařízení od Wi-Fi sítě. V části Zálohovat uvidíte datum a čas poslední zálohy.

Jak zálohovat iPhone na disk

Přejděte do svého iPhone, vyberte fotografie, videa nebo jiné dokumenty, které chcete zálohovat na externí pevný disk, a potom klepněte na ikonu Sdílet v levém dolním rohu. 3. Vyberte svůj externí pevný disk a klepněte na Uložit a vaše soubory budou zkopírovány na externí pevný disk.

Proč mi nejde zálohovat iPhone

Zkontrolujte, zda jste připojeni k Wi-Fi. Zkontrolujte rychlost odesílání dat. Nechte zařízení připojené k napájení a Wi-Fi síti po dobu 24 hodin. Když se zálohování ani pak nedokončí, archivujte důležitá data a pak kontaktujte podporu Apple.

Jak obnovit iPhone ze zálohy

Obnovení iPhonu ze zálohy v počítači

Nový nebo nově vymazaný iPhone připojte přes USB k počítači se zálohou. Proveďte některou z následujících akcí: Na Macu (macOS 10.15 nebo novější): Na bočním panelu okna ve Finderu vyberte iPhone, klikněte na Důvěřovat a potom na Obnovit z této zálohy.

Kde najdu v iTunes fotky

V aplikaci iTunes na PC klikněte na tlačítko Zařízení poblíž levého horního rohu okna iTunes. Klikněte na volbu Fotografie.

Jak zálohovat data z mobilu do PC

Možnost 2: Přesun souborů pomocí kabelu USBOdemkněte zařízení.Připojte zařízení k počítači pomocí kabelu USB.Na zařízení klepněte na oznámení Nabíjení zařízení přes USB.V sekci Použití USB vyberte Přenos souborů.V počítači se otevře okno Přenos souborů.Až budete hotovi, zařízení ve Windows odeberte.

Jaký disk na zálohování dat

Externí disk je nejlepším doplňkem cloudového úložiště.

Pro offline zálohování lze jednoznačně doporučit solid-state drive – SSD. SSD disky jsou nejlepší volbou co se externích datových úložišť týče.

Jak zálohovat soubory v PC

Zálohování počítače pomocí Historie souborů

Historii souborů můžete použít k zálohování na externí jednotku nebo do umístění v síti. Vyberte Spustit > Nastavení > Aktualizovat & Zabezpečení > Zálohování > Přidat jednotku a pak zvolte externí jednotku nebo síťové umístění pro vaše zálohy.

Jak dostat data z iPhone do PC

Přenos souborů mezi iPhonem, iPadem nebo iPodem touch a počítačemPřipojte zařízení k počítači.V aplikaci iTunes na PC klikněte na tlačítko Zařízení poblíž levého horního rohu okna iTunes.Klikněte na volbu Sdílení souborůV seznamu vlevo vyberte aplikaci, jejíž soubory chcete mezi zařízením a počítačem přenést.

Jak nahrát Fotky z iPhone do počítače

Na počítači vyberte tlačítko Start a pak výběrem položky Fotky otevřete aplikaci Fotky. Vyberte Importovat > Ze zařízení USB a pak postupujte podle pokynů. Můžete vybrat položky, které chcete importovat, a vybrat, kde je chcete uložit. Chvíli počkejte na provedení detekce a přenosu.

Jak nahrát fotky z iPhone do počítače

Na počítači vyberte tlačítko Start a pak výběrem položky Fotky otevřete aplikaci Fotky. Vyberte Importovat > Ze zařízení USB a pak postupujte podle pokynů. Můžete vybrat položky, které chcete importovat, a vybrat, kde je chcete uložit. Chvíli počkejte na provedení detekce a přenosu.

Jak obnovit iPhone přes počítač

V aplikaci iTunes na PC klikněte na tlačítko Zařízení poblíž levého horního rohu okna iTunes. Klikněte na volbu Souhrn. Klikněte na Obnovit a dále postupujte podle pokynů na obrazovce.

Jak obnovit mobil ze zálohy

Zbytek dat, která jste zálohovali, můžete obnovit při prvním nastavení nového telefonu nebo po resetování do továrního nastavení. Při nastavování obnovte data podle pokynů na obrazovce. Tento proces může trvat až 24 hodin.

Kam se ukládají Fotky z iPhone

Fotky a videa se v zařízení ukládají v původní verzi ve vysokém rozlišení. Začínáme s Fotkami na iCloudu: Klepněte na Nastavení > [vaše jméno] > iCloud > Fotografie.

Jak dostat Fotky z iPhone do PC

Nejprve připojte svůj iPhone k počítači pomocí USB kabelu, který může přenášet soubory.Zapněte telefon a odemkněte ho. Počítač zařízení nenajde, pokud je zamčené.Na počítači vyberte tlačítko Start a pak výběrem položky Fotky otevřete aplikaci Fotky.Vyberte Importovat > Ze zařízení USB a pak postupujte podle pokynů.

Jak udělat zálohu iPhone

Když si budete iPhone nebo iPad zálohovat, budete mít k dispozici kopii svých informací pro případ, že byste ho vyměnili, ztratili nebo třeba rozbili.Připojte zařízení k Wi-Fi síti.Přejděte do Nastavení > [vaše jméno] a klepněte na iCloud.Klepněte na Záloha na iCloudu.Klepněte na Zálohovat.

Jak připojit mobil k PC Windows 10

Do vyhledávacího pole na hlavním panelu zadejte výraz Phone Link a z výsledků vyberte aplikaci Phone Link. Vyberte možnost Android. Budete požádáni o přihlášení do účtu Microsoft (abyste zařízení úspěšně propojili, musíte být na počítači i telefonu s Androidem přihlášeni ke stejnému účtu Microsoft).

Jak zálohovat soubory na PC

Zálohování počítače pomocí Historie souborů

Historii souborů můžete použít k zálohování na externí jednotku nebo do umístění v síti. Vyberte Spustit > Nastavení > Aktualizovat & Zabezpečení > Zálohování > Přidat jednotku a pak zvolte externí jednotku nebo síťové umístění pro vaše zálohy.

Jak zálohovat počítač na externí disk

Přejděte do Ovládacích panelů – Aktualizace a zabezpečení – Zálohování – Přejít k zálohování a obnovení. Dejte Vytvořit bitovou kopii systému a ze seznamu vyberte připojený externí disk. V závislosti na velikosti dat a rychlosti disku proběhne proces vytvoření bitové kopie. Může trvat i několik desítek minut.