Kdo mluví na Prima Cool?

Kdo je hlas Prima Cool

O vizuálního ducha COOLu se stará art director Michal Jahn a zvuk má pod taktovkou Štěpán Müller. Každý čtvrtek se navíc k bandě ve studiu připojí dnes už ikonický hlas COOLíku, Honza Dolanský. Tak trochu nekorektní rozhovor obsahuje snad všechna témata, na která si vzpomenete.
Archiv

Kdy začala vysílat Prima Cool

Celoplošný televizní kanál Prima COOL vysílá od 1. dubna 2009. Programové schéma kanálu je zaměřeno na filmy, kultovní či geekovské seriály a zábavné pořady. Typickými diváky jsou mladí muži.

Kdo je majitelem nový

Jejím provozovatelem je mediální společnost TV Nova, která patří Central European Media Enterprises (CME), kterou od roku 2020 vlastní firma PPF sídlící v Amsterdamu. Je jednou z nejsledovanějších českých televizních stanic a vysílá nejsledovanější českou zpravodajskou relaci večerní Televizní noviny.

Kdo je Ivan Zach

Ivan Zach (* 12. dubna 1964 Slaný) je český podnikatel, majitel finanční skupiny Ges.

Kdo vlastní TN CZ

TN.cz
Majitel TV Nova s.r.o
Šéfredaktor Vladimír Rosol
Odkazy
Web Oficiální stránky

Kdo financuje TV Nova

– Americká mediální společnost CME se majitelem CET 21, která vlastní licenci na vysílání televize Nova, stala znovu v roce 2003. Koupila ji od finanční skupiny PPF, která Novu ovládla poté, co se její někdejší ředitel Vladimír Železný kvůli následkům svého dramatického rozchodu s CME v létě 1999 ocitl v dluzích.

Kdo je vlastníkem Voyo

Voyo
Služby Online filmy a seriály
Mateřská společnost TV Nova
Identifikátory
Oficiální web https://voyo.nova.cz

Kdo je majitelem Barrandova

TV Barrandov je česká televizní stanice, která zahájila vysílání 11. ledna 2009. Majitelem byla skupina akcionářů, přičemž největší podíl měla akciová společnost Moravia Steel. V září 2012 televizi koupila společnost Empresa Media ovládaná Jaromírem Soukupem.

Co je lepší Netflix nebo Voyo

Nevýhodou této služby je poměrně slabá nabídka zahraničních seriálů – najdete tu sice pár dobrých titulů jako Černá zmije, Kobra 11 nebo Červený trpaslík, ale jinak Voyo nabízí daleko menší výběr než Netflix nebo HBO GO a cílí spíše na diváka, který vyhledává tuzemskou tvorbu a novácké seriály.

Proč se mi seká Voyo

Pokud jde o sekání se, tak to bude primárně záležet na kvalitě internetového připojení. A jinak ty „krabičky“ pro připojení na normální televizi jsou na jejich stránkám přímo popsané.

Kdo vlastní Primu

Provozovatelem je FTV Prima, kterou vlastní GES Group patřící podnikateli Ivanu Zachovi sídlící v Praze, která zároveň spadá pod skupinu GES Group Holding sídlící v Amsterdamu. Její vysílání je dostupné po celé České republice.

Kdo financuje ČT

Hlavním zdrojem financování České televize jsou televizní koncesionářské poplatky. Od roku 2008 činí výše televizního poplatku 135 Kč měsíčně, roční příjem ČT z těchto poplatků v roce 2019 činil 5,68 miliardy korun, tedy 88 % celkových příjmů České televize v tomto roce, které dosáhly výše 6,47 miliardy korun.

Kde je nejlepší streamovat

Nejlepší 5 poskytovateléNetflix.Amazon Prime Video.O2 TV.Apple TV.Google Play Movies.

Co najdete na Voyo

Najdete tu i populární pohádky pro děti, ať už v podobě seriálů či celovečerních filmů. Nabídka obsahuje klasiku jako je Včelka Mája, My Little Pony, ale také Ptačí úlet, Asterix, Čtyřlístek, Pat & Mat, Bob a Bobek na cestách, Kouzelná Kamila, hraného celovečerního Asterixe i Autíčka.

Jak se platí Voyo

Poukaz Voyo u nás můžete zaplatit bankovním převodem, kartou, hotově i přes SMS. Pokud tedy rádi platíte svým telefonem, Voyo předplatné SMS je ideální volbou pro vás. Žádný jiný obchod vám tuto variantu nenabídne. Pokud na internetu nechcete platit svou platební kartou, Voyo kupon je ideální volbou pro vás.

V jaké kvalitě vysílá Voyo

Aktuálně nejvyšší možná kvalita videa na Voyo je Full HD. Pracujeme na rozšíření a úpravě obsahu, abychom Vám mohli nabídnout co nejvíce titulů v té nejvyšší kvalitě. Vždy ale záleží na podkladech, které máme k dispozici, ať už z naší produkce nebo od distributorů.

Jaká média patří Babišovi

MAFRA, a.s., je největší česká mediální společnost (vydavatelství), jež vydává nejčtenější deníky Mladá fronta DNES a Lidové noviny. Do mediální skupiny dále patří internetové portály iDNES.cz a Lidovky.cz s vlastními redakcemi, bezplatný deník Metro a týdeník 5plus2.

Kdy vznikla Prima

1993Prima / Založení

Co to je streamovací služba

Streamovací služby neboli Video On Demand (video na vyžádání) nabízí neomezené sledování bohaté nabídky video titulů, které máte plně k dispozici nezávisle na čase.

Kde se dá streamovat

Ideální je streamovat na některé ze sociálních sítí (Facebook, Instagram, Youtube, ale i TikTok), protože je to pro uživatele nejsnazší, není nutná registrace a například videa z YouTube se pak často objevují ve vyhledávání.

Co je lepší Voyo nebo Netflix

Nevýhodou této služby je poměrně slabá nabídka zahraničních seriálů – najdete tu sice pár dobrých titulů jako Černá zmije, Kobra 11 nebo Červený trpaslík, ale jinak Voyo nabízí daleko menší výběr než Netflix nebo HBO GO a cílí spíše na diváka, který vyhledává tuzemskou tvorbu a novácké seriály.

Na co se mám podívat

Nejlepší filmy1. Vykoupení z věznice Shawshank (1994) USA, Drama / Krimi.2. Forrest Gump (1994) USA, Drama / Komedie.3. Zelená míle (1999) USA, Drama / MysteriózníSedm (1995) USA, Thriller / Krimi.5. Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)6. Schindlerův seznam (1993)7. Kmotr (1972)8. Dvanáct rozhněvaných mužů (1957)

Jak se dostat na Voyo zdarma

Pokud zvolíte při aktivaci předplatného Voyo na zkoušku, máte možnost vyzkoušet Voyo na 7 dní zdarma (168 hodin od aktivace). Jestliže se rozhodnete Voyo dále nevyužívat, je nutné předplatné zrušit nejpozději 24 hodin před skončením zkušebního období.

Jak sledovat na Voyo zdarma

Při použití platební karty (Adyen) Pokud zvolíte při aktivaci předplatného Voyo na zkoušku, máte možnost vyzkoušet službu na 7 dní zdarma (168 hodin od aktivace). Pro aktivaci 7denní zkušební doby je třeba zadat Vaši platební kartu.

Co se stane kdyz Nezaplatim Voyo

Pokud se nepodaří platbu provést, dojde ke zrušení Voyo předplatného. Nicméně jelikož platba probíhá v prostředí Apple, pokusy o její úspěšné provedení budou několikrát opakovány, dle podmínek Apple. Předplatné Voyo je vždy hrazeno na následující měsíc, při neúspěšné platbě tedy nevzniká žádný dluh.