Kdo umře v Rychle a zběsile 10?

Jak dlouhe je Rychle a zběsile 10

Film Rychle a zběsile 10. 65 minut akce, 75 melodramatu a klišé

Jak skončilo Rychle a zběsile 10

Diváci desátého Rychle a zběsile dostali v závěru filmu jedno hodně nečekané překvapení, kterým je návrat oblíbené postavy Lukea Hobbse. Jeho představitel Dwayne Johnson se přitom v roce 2016 rozešel s Vinem Dieselem a celou sérií ve zlém a objevil se pak už jen ve spin-offu Hobbs a Shaw.

Kdy bude Rychle a zběsile 10

Rychle a zběsile 10 (2023)
Archiv

Kdy bude Rychle a zběsile 11

Desítka přichází na domácí video, jedenáctka si zabrala termín v kinech. Producent a herec Vin Diesel na svém Instagramu prozradil, že Rychle a zběsile 11 bude mít premiéru 4. dubna 2025.

Na co zemřel Paul Walker

listopadu 2013 v odpoledních hodinách Walker a jeho známý Roger Rodas opustili akci pořádanou Walkerovou charitou Reach Out Worldwide (na pomoc obětem tajfunu Haiyan). Krátce poté Rodas ztratil kontrolu nad vozem Porsche Carrera GT červené barvy a narazil do stromu ve čtvrti Valencia kalifornského města Santa Clarita.

Kde sledovat Rychle a zběsile 10

Pro sledování Rychle a zběsile 10 film v CZ, SK nebo originálním jazyce, (star. bigmovies10. site).

Kdo hrál v Rychle a zběsile

Obsazení filmu Rychle a zběsile

Paul Walker .. Brian O'Conner [27]
Jordana Brewster .. Mia Toretto [21]
Rick Yune .. Johnny Tran [29]
Chad Lindberg .. Jesse [24]
Johnny Strong .. Leon [26]

Kdy vyjde Rychle a zběsile 12

Vin Diesel totiž na premiéře desítky prohlásil, že si studio rozmyslelo svůj původní plán na dvoudílné finále a chce rovnou završující trilogii. Rychle a zběsile 12 by tak mělo celou ságu uzavřít až v roce 2027.

Jak jdou za sebou Rychle a zběsile

První film byl komorním akčňákem o svérázné subkultuře, ten poslední je div ne bondovka s početným ansámblem herců a rozpočtem čtvrt miliardy dolarů. Navíc po sobě filmy nejdou chronologicky, pořadí děje je zhruba následující: jednička, dvojka, čtyřka, pětka, šestka, trojka, sedmička a osmička. To jen tak pro pořádek.

Jak zemřel Jiří Wolker

Americký herec Paul Walker známý z filmové série Rychle a zběsile zahynul při automobilové nehodě. Podle agentury AP čtyřicetiletý herec v době nehody, která se stala v sobotu severně od Los Angeles, za volantem neseděl.

Kdo nahradí Paula Walkera

Tvůrci tehdy přepsali scénář, ve kterém se Walker rozloučí se svou filmovou rodinou a fanoušky, ale jeho postava Briana zůstává naživu. Herce před kamerou nahradili jeho bratři Cody a Caleb, kterým pak trikaři nasadili digitální masku.

Kde si pustit Rychle a zbesile

Nejlepší 5 poskytovateléNetflix.Amazon Prime Video.O2 TV.Apple TV.Google Play Movies.

Kdy zemřel Walker

30. listopadu 2013Paul Walker / Datum úmrtí

Kde se točilo Rychle a zběsile 10

Scény se točí na skutečném místě v Los Angeles, ve čtvrti Angelino Heights. Místní jsou nicméně proti tomu, aby se sem štáb vrátil také pro Rychle a zběsile 10. Filmaři si zažádali o povolení na tento pátek (ještě jej definitivně nedostali), zhruba na den.

Jak zemřel jaké Paul

30. listopadu 2013 přišel o život herec Paul Walker (†40). Byla sobota 30. listopadu přesně šest let zpět, když miláček všech fandů filmů Rychle a zběsile (v originále Fast and Furious) Paul Walker tragicky zemřel při autonehodě ve svém Porsche.