Kdo vlastní časopis Sedmička?

Které noviny patří Babišovi

MAFRA, a.s., je největší česká mediální společnost (vydavatelství), jež vydává nejčtenější deníky Mladá fronta DNES a Lidové noviny. Do mediální skupiny dále patří internetové portály iDNES.cz a Lidovky.cz s vlastními redakcemi, bezplatný deník Metro a týdeník 5plus2.

Jaké noviny vlastní Soukup

Empresa Media vedle televize Barrandov vlastní například časopis Týden, Sedmička a několik dalších life-stylových časopisů a webů. Soukup má ve firmě těsnou většinu, zbytek patří společnosti Rainbow Wisdom Investment, kterou ovládá čínský státní koncern CITIC.

Kdo je majitelem Hospodářských novin

Hospodářské noviny je český celostátní deník zaměřený na ekonomiku a politiku. Vychází 5× týdně a jeho vydavatelem je nakladatelství Economia, jehož jediným vlastníkem je Zdeněk Bakala.

Kdo je majitelem deníku CZ

Vltava Labe Media

VLTAVA LABE MEDIA a.s.
Zaměstnanci 908 (2019)
Mateřská společnost Tvali Investments, Kypr
Majitel Penta Investments
Dceřiná společnost První novinová společnost

Jaké Media vlastni Babiš

Andrej Babiš

“ Mafra vedle vydávání celostátních listů provozuje internetové portály iDNES.cz a lidovky.cz. a produkuje bezplatné tituly Metro a týdeník 5plus2. Kromě toho Agrofert od začátku loňského roku vlastní také firmu Londa, která má na starosti rádio Impuls a rozhlasovou stanici RockZone.

Kdo je vlastníkem Seznamu

Prvním předsedou představenstva se v novém uspořádání stává právě Zima, v červnu tohoto roku ho ve funkci vystřídá Tomáš Kapalín. Na majetkovou strukturu společnosti nemá změna žádný vliv, Ivo Lukačovič nadále zůstává jejím jediným majitelem.

Kdo je majitel televize Barrandov

Praha – TV Barrandov má nového vlastníka. Od Moravia Steel podnikatele Tomáše Chrenka ji koupila společnost Empresa Media ovládaná Jaromírem Soukupem. Sdělila to výkonná ředitelka Empresa Media Kateřina Jelínková. Cena transakce nebyla zveřejněna.

Kdy se narodil Soukup

22. února 1969 54 let, Mariánské LázněJaromír Soukup / Datum narození

Kdy vyjde proč ne

Pátek – neděle 📰 ◾Odkaz na články◾

Kdo vlastní Borgis

Většinovým vlastníkem vydavatelství Borgis je společnost Silky, která patří Zdeňku Porybnému a drží 58,4 % akcií, samotný Porybný kontroluje dalších 0,86 %. Druhým největším akcionářem je Seznam.cz s podílem 33,6 %. Zbylých 7,14 % patří drobným akcionářům.

Co všechno vlastní Bakala

Od roku 2008 vlastní většinový podíl firmy Economia, která vydává například deník Hospodářské noviny, týdeníky Respekt a Ekonom a spravuje portály HN.cz, Aktuálně.cz, Centrum.cz a Atlas.cz. Podle časopisu Forbes je k roku 2022 na 20. -21. místě v žebříčku nejbohatších Čechů, s majetkem 18 miliard korun.

Kdo vlastní Mladou frontu

V roce 2013 koupil vydavatelství Andrej Babiš, resp. jeho firma Agrofert.

Kdo je majitelem televize seznam

Televize Seznam (Seznam.cz TV) je česká plnoformátová komerční televizní stanice nabízející celoplošné vysílání na území Česka. Jejím ředitelem je Ivan Mikula, provozovatelem firma Seznam.cz Iva Lukačoviče.

Kdo je majitel CNN Prima

Provozovatelem je FTV Prima, kterou vlastní GES Group patřící podnikateli Ivanu Zachovi sídlící v Praze, která zároveň spadá pod skupinu GES Group Holding sídlící v Amsterdamu. Její vysílání je dostupné po celé České republice.

Co vlastní Soukup

V roce 2000 založil vydavatelství Empresa Media. V roce 2012 koupil televizi Barrandov a stal se také jejím generálním ředitelem. Podle zjištění, která v únoru 2019 publikoval Deník N, měl Soukup přinejmenším v letech 2013 a 2014 ovládat skořápkovou firmu Generra Limited se sídlem v kyperském hlavním městě Nikósie.

Kdo je Tomáš Soukup

Podpraporčík Tomáš Soukup (29) obléká policejní uniformu skoro 10 let a za tu dobu naplnil poslání hesla „Pomáhat a chránit“ už několikrát. Za záchranu druhých byl nedávno podruhé ve své policejní kariéře oceněn.

Jak zrušit předplatné Hospodářských novin

Zrušení předplatného

napište e-mail na [email protected], pošlete fax na číslo +420 224 800 371.

Kdo je majitelem seznamu

Ivo Lukačovič (* 7. února 1974, Praha) je zakladatel a hlavní vizionář firmy Seznam.cz, a. s., a také její 100% vlastník. Podle české mutace časopisu Forbes byl v roce 2022 dvanáctým nejbohatším Čechem s majetkem ve výši 30,3 miliard korun.

Kdo je to Porybný

Porybný, který byl v čele představenstva od října 1990, je nadále šéfredaktorem deníku Právo. Akciová společnost Borgis byla založena v roce 1990 a její hlavní činností je vydávání a tisk třetího nejčtenějšího českého celostátního deníku Právo.

Co všechno patří do Agrofertu

Jste zdeObor.Chemie.ZemědělstvíPotravinářstvíLesnictví a dřevařstvíTechnika, technologie a doprava.Obnovitelné zdroje a paliva.Média a tiskárny.

Kdo hraje v policie v akci

Obsazení filmu Policie v akci

Anita Ešpandrová .. Jolana Kacová [28]
Daniel Pečenka
Justin Grädes
David Žitník
Petr Komínek .. autista [10]

Jak zrušit předplatné Reflex

Kontaktujte redakciVaše jméno.Váš e‑mail.Poslat do. redakce ([email protected]) předplatné ([email protected])Předmět zprávy.Zpráva.

Kde bydli Lukacovic

Seznam založil ještě jako student ČVUT v roce 1996, vysokou školu pak už nedokončil a věnoval se rozvoji firmy. Dnes ovlivňuje především dlouhodobé vize Seznamu, vývoj nových produktů a jejich grafickou podobu. Bydlí v Praze a vychovává dvouapůlletého syna Ondřeje.

Kdo vlastní Helifreak Limited

Společnost Helifreak Ltd je firma kompletně vlastněna panem Lukačovičem. V této firmě koncentruje své investice a využívá tak daňové optimalizace spojené s Kyprem,“ potvrdila Blesk.cz mluvčí Seznamu Veronika Rozumková.

Jaké značky patří Babišovi

Tak a teď přehledně.Vepřové, drůbeží, hovězí, rybí, koňské maso – Animalco, Hyza, Procházka.Vejce – Česká vejce CZ.Uzeniny a konzervy – Kostelecké uzeniny.Uzeniny Kmotr – Masna KroměřížUzeniny – Krahulík, masozávod KrahulčíMléko, máslo, tvaroh, salko, pikao, jesenka, zmrzlina… – Tatra, Mlékárna Hlinsko.