Kdy mi přijdou peníze z dobírky zásilkovna?

Jak dlouho trvá převod peněz ze Zásilkovny

Částka za doběrečné Vám na účet přijde do 10 dnů ode dne vyzvednutí zásilky příjemcem, ale zpravidla to bývá dříve.

Jak funguje platba na dobírku Zásilkovna

Za dobírku můžete v Zásilkovně i jejímu kurýrovi zaplatit také kartou. Máme pro Vás dobrou zprávu. U dopravce Zásilkovna jsme povolili úhradu dobírky za naše balíčky také platební kartou. Při vyzvednutí balíčku na Vámi zvolené pobočce Zásilkovny tak můžete dobírku uhradit buď v hotovosti, a nebo nově také kartou.

Jak dlouho trvá Zásilkovna

Zásilkovna doručí vaší zásilku obvykle do 24 hodin od předání zásilky do přepravy. Níže naleznete podrobnější informace týkající se této možnosti doručení Vašeho zboží. Při podání zásilky budete informování prostřednictvím SMS a e-mailem, kde bude uvedeno i sledovací číslo zásilky.

Jak ziskat penize že Zásilkovny

Vy kupujícímu nahlásíte pouze svoje číslo účtu, kam vám zašle požadovanou částku. E-mailovou adresu tedy není třeba sdělovat! Jakmile vám na účet dorazí peníze od kupujícího, podáte zásilku přes naši mobilní aplikaci a odnesete ji na naše podací místo nebo odešlete přes Z-BOX.

Kdy mi přijdou peníze z dobírky

Za jak dlouho mi přijdou peníze z dobírky na účet Peníze obdržíte do 10 pracovních dnů ode dne, kdy příjemce uhradil dobírku.

Jak dostat peníze z dobírky

Samotné převedení peněz potom, co je balík doručen trvá zpravila 2 pracovní dny. PŘÍKLAD:To znamená, že pokud je adresátovi doručen balíček v úterý, pošťák donese na konci směny peníze do centrály, ve středu pošta zadá příkaz v bance a ve čtvrtek máte peníze na svém účtu.

Jak funguje platba na dobírku

Dobírka neboli doběrečné je finanční poplatek, který umožňuje doručení zboží adresátovi bez platby předem. Za možnost platby až ve chvíli předání hradí adresát drobný finanční obnos, a to doručovateli zásilky. Částka za zboží je pak převedena e-shopu/odesílateli.

Kdy pracuje Zásilkovna

Všechna naše depa jsou podací a k dispozici 7 dní v týdnu!

Zásilky můžete podávat na všech našich 14 depech, které v České republice v současné době máme. Nejenže je podání na depech o 10 Kč levnější, ale zásilky podané o víkendu mohou být u vašich zákazníků už v pondělí!

Jak zaplatit dobírku v aplikaci zásilkovna

Podání zásilky je totiž možné právě jen s naší appkou.Podejte zásilku v aplikaci. Na hlavní straně aplikace klikněte na Odeslat zásilku.V sekci Služby zvolte dobírku.Zaplaťte a odneste balík na podací místo.Adresát obdrží zásilku po zaplacení dobírky.

Co když mě zásilkovna nezastihne doma

V případě, že řidič Zásilkovny nezastihne zákazníka doma, uloží mu zásilku na nejbližším vhodném výdejním místě a zákazník tak má pořád možnost vyzvednout si zásilku ještě tentýž den.

Jak dlouho trvá převod dobírky na účet

Peníze z odeslané zásilky pak dostane na účet do 7 pracovních dní od zaplacení dobírky. Adresát si zásilku vyzvedne na jenom z výdejních míst nebo mu ji řidič doručí až domů.

Jak dlouho trvá platba na dobírku

Balík na dobírku lze platit v hotovosti nebo kartou. Po zaplacení dobírky přepravní společnost převede peníze na účet odesílatele, má přitom smluvně stanovenou lhůtu, do kdy tak má učinit, zpravidla to bývá do 3 pracovních dnů od doručení.

Jak dlouho trvá než přijdou peníze za dobírku

Peníze z odeslané zásilky pak dostane na účet do 7 pracovních dní od zaplacení dobírky. Adresát si zásilku vyzvedne na jenom z výdejních míst nebo mu ji řidič doručí až domů.

Kdy přijde složenka z dobírky

Česká pošta převádí peníze z dobírky do 3 dnů od doručení a rovněž umožňuje posílání zásilek na dobírku i mezi soukromými osobami.

Jak dlouho jde Dobirka že Zásilkovny

Standardně nabízíme fakturaci v týdenním intervalu se zápočtem oproti vybraným dobírkám. Dobírky jsou dle VOP hrazeny do 10 pracovních dnů po doručení zásilky na bankovní účet zadaný ve vaší klientské sekci. V případě zájmu o doplňující informace nás kontaktujte na adrese [email protected].

Jak rychle přijde Zásilkovna

Zásilky po České republice jsou z 98 % doručovány následující pracovní den od předání. Může se stát, že se dodací lhůta o jeden den protáhne, a to z toho důvodu, že byla podána na naše podací místo až po odjezdu řidiče.

V jakém čase doručuje Zásilkovna

V případě, že zásilky podáte na příslušných depech do 16:00, na vybraných pobočkách do 13:00 nebo prostřednictvím svozů, doručíme je v rámci daného města ještě ten samý den, a to ve večerních hodinách mezi 18. a 22. hodinou.

Jak kontaktovat Zasilkovnu

V těchto případech je vám plně k dispozici náš zákaznický servis na telefonním čísle +420 216 216 516 nebo nám napište prostřednictvím Kontaktního formuláře. Připravte si prosím trasovací číslo předmětné zásilky.

Jak dlouho jde Dobírka že Zásilkovny

Standardně nabízíme fakturaci v týdenním intervalu se zápočtem oproti vybraným dobírkám. Dobírky jsou dle VOP hrazeny do 10 pracovních dnů po doručení zásilky na bankovní účet zadaný ve vaší klientské sekci. V případě zájmu o doplňující informace nás kontaktujte na adrese [email protected].

Kdy prijdou peníze z dobírky na účet

Máme nejrychlejší dobírku na trhu, vybrané peníze vyplatíme do 3 dnů na váš účet.

Jak funguje Zásilkovna o víkendu

Na výdejní místa rozvážíme i v sobotu!

A právě z toho důvodu, aby vaši zákazníci dostali své zásilky včas a byli s vašimi i našimi službami maximálně spokojeni, přistoupili jsme k sobotním rozvozům zásilek na výdejní místa. Všechna výdejní místa, která jsou o sobotách otevřena, mohou očekávat našeho řidiče.

Jaký je plat v Zásilkovně

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Zásilkovna Společnost Zásilkovna aktuálně nabízí 3 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 20000 Kč do 26500 Kč. Průměrná nabízená mzda v Zásilkovna je 23221 Kč.

Co se stane kdyz si nevyzvednete zasilku v Zasilkovne

Nevyzvednuté Zásilky budou vráceny Odesílateli včetně Zásilek, které Příjemci odmítnou převzít. Odesílatel se zavazuje uhradit Zásilkovně odměnu za přepravu včetně odměny za další poskytnuté služby.

Jak zrušit odeslání zásilky zásilkovna

Děkuji za odpověď. Není třeba zásilku stornovat. Napište tu rekapitulaci reklamace a pošlete do ešopu mailem s tím, že jste ji zapomněl do balíku vložit.

Co se stane když nezaplatím celní poplatek

Celní dluh pro dané zboží vyměřuje a vymáhá celní orgán v rámci celního řízení. V případě nezaplacení celního dluhu může celní správa uložit pokutu do výše až 50 000 Kč nebo zabavit samotné zboží.