Proč mi nejde spustit Aplikace?

Co dělat když mi nejde spustit aplikace

Krok 1: Restart a aktualizaceRestartování telefonu.Kontrola dostupných aktualizací Androidu.Aktualizace aplikace.Vynucené ukončení aplikace.Vymazání mezipaměti a dat aplikace.Odinstalace aplikace.Jak kontaktovat vývojáře aplikace.

Jak se restartuje aplikace

Resetování aplikacíNajděte a ťukněte na Nastavení > Aplikace a oznámení.Ťukněte na (viz ikony všech aplikací), chcete-li vidět všechny aplikace.Ťukněte na (ikona nabídky) > Obnovit nastavení aplikací > Obnovit aplikace.

Jak restartovat Obchod Play

Zavření a opětovné otevření Obchodu PlayNa zařízení Android přejeďte prstem ze spodního okraje nahoru, podržte obrazovku a potom prst zdvihněte.Aplikaci Obchod Play zavřete přejetím prstem nahoru.Znovu otevřete Obchod Play.

Jak aktualizovat Google Play

Krok 1: Zkontrolujte, zda jsou Služby Google Play aktualizovanéV telefonu nebo tabletu Android otevřete aplikaci Nastavení .Klepněte na Aplikace a oznámeníPřejděte dolů a klepněte na Služby Google Play.Přejděte dolů a klepněte na Podrobnosti o aplikaci.Klepněte na Aktualizovat nebo Nainstalovat.

Proč mi padá aplikace

Aplikace pro Android neustále padají, protože běží příliš mnoho aplikací najednou. Pokud vám také dochází úložiště telefonu, máte špatné připojení k internetu nebo je verze vašeho operačního systému zastaralá.

Jak otevřít nastavení

Klikněte na ikonu Start a vyberte možnost Nastavení. Klikněte na ikonu Start, zadejte Nastavení a vyberte patřičnou aplikaci ze seznamu. Pravým tlačítkem myši klikněte na ikonu Start a v nabídce vyberte možnost Nastavení.

Jak resetovat

Resetování zařízení s Androidem a počítače pomocí aplikace Propojení s telefonemVyberte Start > Nastavení > Aplikace.V Aplikace a funkce vyberte ze seznamu aplikaci Propojení s telefonem.Vyberte Upřesnit možnosti > Resetovat.Na počítači znovu spusťte Propojení s telefonem.

Proč se stále vypíná aplikace

Re: Samovolné vypínání aplikací

S největší pravděpodobností nemáš dost paměti RAM. Jedna z příčin může být ta, že máš staženo milion aplikací, co něco dělají na pozadí (ačkoliv by měl android při nedostatku paměti nejdřív zabíjet aplikace na pozadí, né vždy se tomu tak děje).

Proč mi nejde spustit Obchod Play

Přejděte do Nastavení aplikace Obchodu Play a ujistěte se, že máte nainstalovanou nejnovější verzi. Je možné, že bude aplikaci nutné aktualizovat. Pokud máte aktuální verzi, zkuste vymazat mezipaměť aplikace. Pokud ani to nepomůže, vymažte z Obchodu Play nebo ze služeb Google Play veškerá stará data.

Co dělat když mi nefunguje Obchod Play

Odstraňování problémů, když v telefonu nelze otevřít aplikaci Obchod PlayKontrola, zda máte silné připojení Wi-Fi nebo mobilní datové připojeníZkontrolujte místo v úložišti.Zkontrolujte aktualizace systému Android.Zavření a opětovné otevření Obchodu Play.Odinstalujte a znovu nainstalujte aktualizace Obchodu Play.

Jak vrátit aktualizaci aplikace

Opětovná instalace nebo aktivace aplikacíV telefonu či tabletu Android otevřete Obchod Google Play .Vpravo klepněte na ikonu profilu.Klepněte na Spravovat aplikace a zařízení Spravovat.Vyberte aplikace, které chcete nainstalovat nebo aktivovat.Klepněte na Nainstalovat nebo Aktivovat.

Proč mi nejdou Aktualizovat aplikace

Zkontrolujte, zda jste přihlášeni ke službě Google Play nebo App Store. Aplikace instalované ve vašem zařízení nebude možné aktualizovat, pokud jste se mezitím odhlásili ze svého účtu Google Play nebo App Store.

Co znamená zařízení není kompatibilní s touto verzi

Pokud se snažíte stáhnout aplikaci Netflix z obchodu Play Store a zobrazí se vám následující zpráva: Vaše zařízení není s touhle verzí kompatibilní. Znamená to, že vaše zařízení s Androidem možná nesplňuje požadavky obchodu Play nezbytné ke stažení aplikace Netflix.

Jak nastavit výchozí Aplikace

Nastavení výchozích aplikací v telefonuV zařízení přejděte do aplikace Nastavení.Klepněte na Aplikace Výchozí aplikace.Klepněte na výchozí aplikaci, kterou chcete změnit.Klepněte na aplikaci, kterou chcete používat jako výchozí.

Jak se dostat do konfigurace systemu

V systému Windows zadejte do vyhledávacího pole msconfig a poté ve výsledcích vyhledávání vyberte položku Konfigurace systému v systému Windows 10 nebo msconfig v systému Windows 8. Zobrazí se okno nástroje Konfigurace systému.

Jak na tvrdý restart

Hard reset telefonu Samsung a dalších zařízení na operačním systému Android je o něco jednodušší. Stačí držet souběžně zamykací tlačítko a tlačítko na zvyšování hlasitosti přibližně po dobu 10 vteřin. Telefon po restartu opět naběhne v normálním režimu a budete moci pokračovat dál v práci s telefonem.

Jak restartovat Android bez tlačítka

Spustit restart v mobilním telefonu lze i bez použití výše zmíněného tlačítka. Existuje spousta aplikací pro Android, které vám s tím pomohou, stačí si je do zařízení stáhnout přes Google Play. Mezi nejznámější patří např. Fast Reboot, Reboot to Recovery/Bootloader, Quick Reboot [ROOT] a další.

Jak zabránit vypnutí aplikace

Změna oprávnění aplikaceV zařízení otevřete aplikaci Nastavení.Klepněte na Aplikace.Klepněte na aplikaci, kterou chcete změnit. Pokud ji nemůžete najít, klepněte na Zobrazit všechny aplikace.Klepněte na Oprávnění.Nastavení oprávnění změníte tak, že na něj klepnete a vyberete Povolit nebo Nepovolovat.

Jak si aktualizovat Android

Stažení nejnovějších dostupných aktualizací AndroiduV zařízení přejděte do aplikace Nastavení.Klepněte na Systém. Aktualizace systému.Zobrazí se stav aktualizace. Postupujte podle pokynů na displeji.

Proč není aplikace dostupná

Aplikace dostupné na zařízení

Na webu Google Play bude zařízení, které není kompatibilní s aplikací, kterou se pokoušíte nainstalovat, zašedlé. Důvodem je obvykle to, že aplikace ve vaší lokalitě není k dispozici nebo nebyla navržena pro velikost displeje nebo verzi platformy Android vašeho zařízení.

Kde najdu Android aplikace

OdkudkolivPřejeďte prstem ze spodní části obrazovky nahoru. Pokud se zobrazuje ikona Všechny aplikace. , klepněte na ni.Klepněte na aplikaci, kterou chcete spustit.

Jak znovu nainstalovat Google Play

Jak obnovit smazaný Obchod Play Pokud jste Obchod Google Play ze svého telefonu trvale odstranili, navštivte stránku APKMirror a stáhněte si soubor APK s nejnovější verzí Obchodu Google Play. Potom stačí jednoduše spustit instalaci programu.

Jak si Aktualizovat Android

Stažení nejnovějších dostupných aktualizací AndroiduV zařízení přejděte do aplikace Nastavení.Klepněte na Systém. Aktualizace systému.Zobrazí se stav aktualizace. Postupujte podle pokynů na displeji.

Co dělat když nejde aktualizace

Zastavte a restartujte stahování aktualizace

Aktualizace se v takovém případě zastaví a nejeví žádné známky pokračování. Nejlepší, co můžete v tuto chvíli udělat je, že stahování zastavíte a začnete nanovo. Proces aktualizace můžete sledovat na oznamovací liště.

Jak nainstalovat aplikaci která není kompatibilní

Jak nainstalovat nekompatibilní aplikaceBěžte do nastavení a povolte instalaci aplikací z neznámých zdrojů.Stáhněte si balíček aplikace Market Helper (v Obchodě Play není z důvodů jeho obcházení, jelikož je balíček na stránkách autora, a rozborem kódu prošel, budeme mu věřit)Spusťte aplikaci Market Helper.