Proč mi nejde stáhnout HBO Max?

Proč mi nejde HBO Max

Ujistěte se, že máte nejnovější verzi aplikace HBO Max. Jednoduše otevřete obchod s aplikacemi ve svém zařízení, vyhledejte aplikaci HBO Max a zjistěte, zda je k dispozici aktualizace. Pokud je k dispozici aktualizace aplikace, stáhněte ji a zkuste streamovat znovu.

Jak naladit HBO Max na Smart TV

Stačí přejít na stránku HBOMax.com a vybrat možnost Přihlásit se nebo Zaregistrovat se (vpravo nahoře). Instalace: Na televizi Android TV otevřete Obchod Play a vyhledejte a vyberte aplikaci HBO Max. Pak zvolte jednu z těchto možností: Předplatné a instalace: Založte si nové předplatné a nainstalujte aplikaci HBO Max.

Proč mi nejde hbo

K vyřešení problému bude možná potřeba vyzkoušet více než jedno z těchto řešení. Nejprve se ujistěte, že jsou vaše aplikace HBO Max a Android TV aktuální. Aplikace HBO Max: Na Android TV zvýrazněte dlaždici HBO Max a poté stiskněte a podržte tlačítko Vybrat. Poté vyberte možnost Zobrazit podrobnosti > Aktualizovat.

Jak spustit HBO Max na Huawei

Android: Otevřete ve svém zařízení se systémem Android Obchod Play a vyhledejte HBO Max. Pokud je k dispozici aktualizace aplikace, klepněte na možnost Aktualizovat. iOS: Otevřete ve svém zařízení se systémem iOS App Store a vyhledejte HBO Max.

Jak nainstalovat do TV HBO Max

Instalace HBO Max Philips Android TV:Připojte svou Philips Android TV k internetu.V menu zvolte Apps a klikněte na Google Play Store.Klikněte na Hledat a napište HBO Max.Klikněte na instalovat aplikaci a otevřete aplikaci.Přihlašte se do aplikace, ukáže se vám aktivační kód.

Jak propojit HBO Max na TV

Klikněte na odkaz hbomax.com/activate a zadejte kód z televize. Zkuste použít jiný podporovaný prohlížeč: Chrome, FireFox, Microsoft Edge nebo Safari. Zkuste zadat nový kód. Stačí se vrátit zpátky a na televizi znovu vybrat možnost Přihlásit se.

Které televize podporují HBO GO

Na modelech televizorů s operačním systémem My Home Screen není HBO GO k dispozici. Pro využívání k HBO GO můžete použít externí zařízení (Chromecast nebo jiný set-top box), které tuto aplikaci podporuje. Aplikaci HBO GO je možné nainstalovat na televizory Panasonic s operačním systémem Android: řady HX7xx a JX8xx.

Jak nastavit na televizi HBO Max

Přihlásíte se takto:Otevřete na televizi aplikaci HBO Max a vyberte možnost Přihlásit se (případně nejdřív vyberte seriál nebo film a pak vyberte možnost Přihlásit se).Vyberte možnost Přihlásit se.Zadejte šestimístný kód, který se zobrazuje na televizi, a vyberte možnost Další.

Kde objednat HBO Max

Přejděte na stránku HBOMax.com. V pravém horním rohu stiskněte možnost Přihlásit se.

Jak instalovat aplikace na Huawei

Metoda 1:Otevřete v prohlížeči tento odkaz.Klepněte na možnost Instalovat.Při instalaci klienta HUAWEIAppGallery postupujte podle pokynů na obrazovce. Aplikace HUAWEIAppGallery je bezpečná a spolehlivá. Pokud se během instalace zobrazí varovné hlášení systému, pokračujte klepnutím na možnost OK.

Proč Huawei nepodporuje Google

Donald Trump od loňska vede obchodní válku proti Číně a to má za následek zákaz obchodování jakékoli americké firmy s čínským Huawei. Kvůli tomu už nesmí dodávat Google své licencované programy, kam patří Google Play, do nových telefonů Huawei.

Jak zrcadlit HBO Max na TV

Android: Streamování z aplikace Google Home

Otevřete aplikaci Google Home v telefonu nebo tabletu. Klepněte na zařízení, na kterém chcete streamovat. Klepněte na Vysílat mou obrazovku > Vysílat obrazovku. Jakmile se obrazovka na televizi zobrazí, otevřete aplikaci HBO Max a můžete se dívat.

Jak stáhnout hbo do TV Samsung

A jak stáhnout hbo do smart tv Společnost zdůrazňuje, že HBO Max jde na podporované Samsung Smart TV jednoduše stáhnout tak, že… „stačí přejít do obchodu s aplikacemi na levé straně domovského menu televizoru, vyhledat HBO MAX, aplikaci vybrat a kliknout na Stáhnout.

Jak dát hbo do televize

Na modelech televizorů s operačním systémem My Home Screen není HBO GO k dispozici. Pro využívání k HBO GO můžete použít externí zařízení (Chromecast nebo jiný set-top box), které tuto aplikaci podporuje.

Jak aktualizovat software na LG TV

Na ovladači stiskněte tlačítko Nastavení / Settings a vyberte položku Všechna nastavení / Advanced settings. Vyberte položku Obecné / general (vlevo) a následně vyberte O TÉTO TV / About This TV. Vyberte Vyhledat aktualizace / Check for updates a pokud byla nalezena aktualizace, tak potvrďte její instalaci.

Jak získat HBO Max zdarma

Většina poskytovatelů HBO Max nenabízí bezplatné zkušební období novým předplatitelům. Pokud je u předplatného nebo propagační nabídky možnost bezplatného zkušebního období, uvidíte nabídku při registraci. Během bezplatného zkušebního období můžete sledovat online cokoli z HBO Max.

Jak stahovat HBO GO

Stahování seriálů a filmů na HBO MaxOtevřete aplikaci HBO Max v telefonu nebo tabletu.Vyberte epizodu nebo film, který chcete stáhnout. Většina seriálů a filmů je k dispozici na stránce „Stažené“.Klikněte na ikonu Stáhnout. .Ikona průběhu stahování se aktualizuje a zobrazuje průběh stahování.

Co nepodporuje Huawei

Kvůli tomu už nesmí dodávat Google své licencované programy, kam patří Google Play, do nových telefonů Huawei. Místo obchodu Google Play, ale najdete v telefonu jen obchod AppGallery od Huawei.

Který Huawei nemá Google

K němu se časem přidaly telefony P40 Lite, P40 Lite E a P40 Pro. Nedávno pak ještě levné Y5p a Y6p. Celkem je tedy na našem trhu šest smartphonů Huawei bez Googlu, po odečtení těch levných jsou to dva. Mate 30 Pro a P40 Pro.

Jak instalovat aplikace do TV Samsung

Postup instalace aplikace

Spusťte na televizi Smart Hub stisknutím barevného tlačítka na dálkovém ovladači. Šipkami zvolte aplikaci Samsung Apps a spusťte ji. Zvolte tlačítko Stáhnout. Aplikace se nyní nachází na Smart Hubu na obrazovce Další aplikace.

Jak stáhnout aplikaci na televizi

Procházení aplikacíZ plochy Google TV přejděte nahoře na kartu Aplikace.Pokud chcete procházet aplikace, přejetím nahoru nebo dolů vyhledejte různé kategorie.Vyberte požadovanou aplikaci nebo hru.Postupujte podle pokynů na obrazovce a nainstalujte aplikaci nebo ji zakupte.

Jak stáhnout aplikaci na LG televizi

Stiskněte tlačítko.Spustí se program LG Content Store.Vyberte kategorii Aplikace a hry, která se nachází v horní části obrazovky.Ze seznamu vyberte aplikaci, která má být nastavena.Přečtěte si informace o aplikaci a stiskněte tlačítko instalovat.Aplikaci můžete začít používat ihned po dokončení instalace.

Jak stahovat na LG televizi

Postup instalace aplikace

Spusťte lištu instalovaných aplikací stisknutí tlačítka domeček na dálkovém ovládání. Šipkami zvolte aplikaci LG Content Store a spusťte ji. Zvolte tlačítko Install.

Kde najdu HBO Max

Na svém zařízení Android TV otevřete aplikaci Play Store a vyhledejte HBO Max. Vyberte HBO Max a zvolte možnost Instalovat. Otevřete aplikaci HBO Max a vyberte možnost Zaregistrovat se. (Pokud tuto možnost nevidíte, vyberte nějaký seriál nebo film a pak zvolte možnost Přihlásit se.)

Jak se přihlásit na HBO Max na TV

Účet byl nalezenOtevřete na televizi aplikaci HBO Max a vyberte možnost Přihlásit se (nebo vyberte seriál či film a pak možnost Přihlásit se).Vyberte možnost Přihlásit se a možnost Registrace přes operátora.Zadejte šestimístný kód, který se zobrazuje na televizi, a vyberte možnost Další.