V čem otevřít Soubor PŠT?

Kde je uložen PŠT Soubor

Datové soubory Outlooku (. pst) vytvořené pomocí Outlook 2013 nebo Outlook 2016 se obvykle ukládají do počítače ve složce Documents\Outlook Files.
Archiv

Co je PŠT Soubor

Soubory s příponou PST představují soubory osobního úložiště aplikace Outlook (nazývané také tabulka osobních úložišť), které ukládají různé uživatelské informace.

Jak opravit PŠT Soubor

Oprava datového souboru aplikace Outlook (PST)Ukončete Outlook a přejděte do jednoho z následujících umístění souborů:Spusťte nástroj SCANPST.Vyberte Procházet a vyberte datový soubor aplikace Outlook (PST), který chcete zkontrolovat.Spusťte kontrolu zvolením tlačítka Spustit.

Jak převést OST na PŠT

2. Převeďte OST na PST pomocí aplikace Microsoft OutlookOtevřete Microsoft Outlook a vytvořte nový soubor PST (nebo použít stávající).Importujte soubor OST do aplikace Outlook podle průvodce importem.Po dokončení importu budete mít soubor PST obsahující všechny informace ze souboru OST.

Jak importovat PŠT do Outlooku

Zvolte Soubor archivu Outlooku pro Windows (PST) a pak zvolte Pokračovat. Vyhledejte datový soubor v počítači a pak zvolte Importovat.

Co je to Ost

Zkratka slov Original SoundTrack, obvykle hudba k filmům, televizním seriálům nebo různým hrám.

Kde je Scanpst Exe

Poklepejte na soubor Scanpst.exe umístěný na jednotce :\Program Files\Microsoft Office\OFFICE12.

Jak otevřít datový soubor Outlook

Otevření Datový soubor Outlooku (PST)Vyberte Soubor > Otevřít & exportovat >otevřít Outlook datový soubor. Poznámka: V závislosti na Outlook nastavení se pravděpodobně automaticky otevře složka, ve které je soubor .Vyberte Datový soubor Outlooku (PST) a pak vyberte Otevřít.Po otevření datového Outlook (.

Kde je soubor Outlook PŠT

pst můžete najít na jednom z těchto míst:Windows 10 drive:\Users\<uživatelské jméno>\AppData\Local\Microsoft\Outlook.Windows 10 drive:\Users\<uživatelské jméno>\Roaming\Local\Microsoft\Outlook.Starší verze Windows:\Documents and Nastavení\<uživatelské jméno>\Local Nastavení\Application Data\Microsoft\Outlook.

Jak vytvořit nový PŠT soubor

Na kartě Soubor klikněte na Nastavení účtu > Nastavení účtu. Na kartě Datové soubory klikněte na Datový soubor Outlooku (PST) soubor > Nastavení. Do pole Název zadejte popisný název Datový soubor Outlooku (PST).

Jak stáhnout poštu z Outlooku

Zálohování e-mailuVyberte Soubor > Otevřít a exportovat > Import nebo export.Vyberte Export do souboru a pak Další.Vyberte Datový soubor aplikace Outlook (PST) a potom Další.Vyberte poštovní složku, kterou chcete zálohovat, a potom klikněte na Další.

Kde je Soubor Outlook PŠT

pst můžete najít na jednom z těchto míst:Windows 10 drive:\Users\<uživatelské jméno>\AppData\Local\Microsoft\Outlook.Windows 10 drive:\Users\<uživatelské jméno>\Roaming\Local\Microsoft\Outlook.Starší verze Windows:\Documents and Nastavení\<uživatelské jméno>\Local Nastavení\Application Data\Microsoft\Outlook.

Jak vytvořit nový PŠT Soubor

Na kartě Soubor klikněte na Nastavení účtu > Nastavení účtu. Na kartě Datové soubory klikněte na Datový soubor Outlooku (PST) soubor > Nastavení. Do pole Název zadejte popisný název Datový soubor Outlooku (PST).

Jak otevřít Outlook v nouzovém režimu

Stiskněte a podržte klávesu CTRL a poklikejte na zástupce aplikace. Klikněte na Ano, až se zobrazí okno s dotazem, jestli chcete aplikaci spustit v nouzovém režimu.

Jak přesunout data z Outlooku do nového počítače

Outlook bez Microsoft 365: Export položek Outlooku do souboru . pstNahoře na pásu karet Outlooku vyberte Soubor.Zvolte Otevřít a exportovat > Import nebo export.Zvolte Exportovat do souboru > Další.Klikněte na Datový soubor aplikace Outlook (PST)>Další.Vyberte název e-mailového účtu, který chcete exportovat.

Jak vytvořit archiv

Tvorba archivu ve Windows

Označíme soubor nebo soubory, které chceme komprimovat, klikneme pravým tlačítkem a z nabídky ODESLAT vybereme položku KOMPRIMOVANÁ SLOŽKA METODA ZIP. Po výběru této volby se vytvoří archiv bez možnosti jakéhokoliv nastavení. Archiv se vytvoří se stejným názvem jako původní soubor.

Jak stáhnout Outlook do počítače

Použití Outlook v Google ChromuV Google Chromu se přihlaste k Outlook na webu nebo Outlook.com účtu.V horní části okna vyberte Přizpůsobit a. google chrome.Vyberte Nainstalovat Outlook.

Jak spustit Outlook v safe módu

1. Pravým tlačítkem myši klikněte na tlačítko Start a potom klikněte na Spustit. 2. Zadejte Outlook.exe /safe a potom klikněte na OK.

Jak opravit nefunkční Outlook

V aplikaci Outlook 2010, Outlook 2013 nebo Outlook 2016 zvolte Soubor. Zvolte Nastavení účtu > Nastavení účtu. Na kartě E-mail zvolte svůj účet (profil) a potom zvolte Opravit. Poznámka: Pokud pro připojení k účtu Exchange používáte Outlook 2016, není možnost Opravit k dispozici.

Jak najít Archivovanou poštu

Složka Všechny zprávy obsahuje všechny vaše zprávy. Najdete tu také všechny archivované zprávy. Spusťte na telefonu nebo tabletu Android aplikaci Gmail . Klepněte na Všechny zprávy.

Jak si stáhnout PowerPoint

Instalace aplikací Office z Office 365Přihlaste se do centra pro správu Microsoft 365 a vyberte software Office.V části jazykzvolte požadovaný jazyk a pak zvolte nainstalovat.Po zobrazení výzvy vyberte Spustit.Když se zobrazí výzva, chcete této aplikaci povolit, aby prováděla na vašem zařízení změny, zvolte Ano.

Jak získat zdarma Office

Studenti a pedagogové z oprávněných institucí si mohou zaregistrovat Office 365 Education zdarma, včetně aplikací Word, Excel, PowerPoint, OneNote a nyní také Microsoft Teams a další nástroje pro výuku. Zadejte platnou e-mailovou adresu vaší školy a začněte již dnes.

Jak otevřít Excel v nouzovém režimu

Do pole Spustit zadejte jeden z těchto příkazů: Pro Excel: Zadejte excel /safe a klikněte na OK. Pro Outlook: Zadejte outlook /safe a klikněte na OK. Pro Word: Zadejte winword /safe a klikněte na OK.

Co dělat když nejde otevřít Outlook

Spuštění aplikace Outlook v nouzovém režimu

Stisknutím kláves Windows + R otevřete dialogové okno Spustit ve Windows. (Pravděpodobně se zobrazí v levém dolním rohu obrazovky.) Do pole Otevřít zadejte Outlook /safe a pak zvolte OK. V dialogovém okně Zvolit profil přijměte výchozí nastavení aplikace Outlook a zvolte OK.

Proč nejde otevřít Outlook

Řešení problému s obrazovkou „Zpracování“ spuštěním Outlooku v nouzovém režimu. Pokud se zobrazí obrazovka „Zpracování“ a Outlook přestane reagovat, můžete Outlook zavřít, spustit ho v nouzovém režimu a pak ho normálně otevřít. Problém by se tím měl vyřešit. Zavřete Outlook.