شبکه Polkadot که توسط یکی از بنیانگذاران Ethereum ، Gavin Wood ایجاد شده است ، یک پروتکل بلاکچین نسل بعدی است. هدف آن اتصال چندین زنجیره در یک شبکه واحد است. در سال 2020 ، پروژه Polkadot رونق گرفت ، بنابراین مردم شروع به صحبت در مورد آن کردند. از آنجا که محبوبیت DOT افزایش یافته است ، تقاضای زیادی برای کیف پول Polkadot وجود دارد.

این مقاله اصول Polkadot و مبانی ارز رمزنگاری شده را توضیح می دهد و بهترین مکان ها را برای ذخیره Polkadots خود و حفظ امنیت و سلامت آن نشان می دهد.

درباره Polkadot Crypto Coin

ارز رمزنگاری Polkadot در سال 2016 راه اندازی شد. تقریباً بلافاصله در سال 2017 ، توسعه دهندگان با استفاده از فروش پنج میلیون سکه DOT ​​، تقریباً 500،000 ETH جمع کردند..

Polkadot مجموعه ای از اعتبار سنج ها است که از خرده های ناهمگن استفاده می کند. این بلاکچین از سه قسمت اصلی تشکیل شده است:

  1. زنجیره اصلی رله یا همان بلاک چین Polkadot.
  2. پاراچین هایی که نشانه ها را ضرب و شتم می کنند و همچنین از طریق Bridges به زنجیره های خارجی متصل می شوند.
  3. پل ها.

به نظر می رسد ارز رمزپایه Polkadot سرمایه خوبی برای نمونه کارها شما باشد. پیش بینی قیمت DOT را در مقاله ما بیابید.

کیف پول Polkadot برای ذخیره سکه های DOT شما

کیف پول محلی برای ذخیره ، انتقال و دریافت سکه های DOT شماست. برخی از کیف پول ها بستر را برای مشارکت در ارز رمزنگاری شده یا حتی رای دادن به دولت به شما ارائه می دهند. کیف پول زیادی برای سکه DOT ​​وجود دارد. دستگاه های تلفن همراه ، وب ، دسک تاپ و سخت افزار برای سیستم عامل های مختلف موجود است.

برابری امضا

Parity Signer یک کیف پول رمزنگاری همراه منبع باز است که هم برای Android و هم برای iOS در دسترس است. کیف پول ساخته شده است تا به صورت آفلاین مورد استفاده قرار گیرد. بدون شبکه ، می تواند یک حساب ایجاد کرده و مدیریت کند ، تراکنش های کد QR را اسکن کند ، آنها را بررسی و امضا کند. کیف پول می تواند چندین کلید خصوصی تولید و ذخیره کند.

پولکاو

رابط polkawallet با چهار عکس صفحه

Polkawallet یک کیف پول چند منظوره برای Polkadot ، Acala ، Kusama و بسیاری دیگر از دارایی های دیجیتال است. این کیف پول به ما امکان می دهد دارایی های قفل شده ، ذخیره شده ، اوراق قرضه را مشاهده کرده و هر یک از آنها را با کد QR به هر حسابی منتقل کنیم.

به دلیل داشتن نمودارهای رنگارنگ و تاریخچه هر اعتبار سنجی ، به راحتی می توان ارز رمزنگاری شده DOT ​​را برای اعتبار سنج ها و نام آوران در نظر گرفت. Polkawallet همچنین به کاربران امکان می دهد تا در حاکمیت رمز خاص مشارکت کنند. برنامه برای هر همه پرسی یا پیشنهادی که ارائه می شود ، اعلانی ارسال می کند.

متولت

رابط mathwallet با کیف پول و نمودارهای روی آن

Mathwallet یک کیف پول رمزپایه چند سکویی است که به کاربران امکان می دهد توکن های BTC ، ETH ، ERC-20 ، Cosmos ، Polkadot و … را ذخیره کنند. این کیف پول از هر دستگاهی که بخواهید بسیار قابل دسترسی است زیرا از iOS و Android برای تلفن همراه پشتیبانی می کند و می توانید از آن به عنوان پسوند Chrome یا کیف پول وب استفاده کنید. یک زبانه News وجود دارد که در آن می توانید همه شکستن ها را دقیقاً در برنامه دریافت کنید.

Lunie Wallet

رابط کاربری کیف پول Lunie از برنامه تلفن همراه با موجودی و دارایی های احتمالی

کیف پول Lunie بسیار شبیه Polkawallet است. این یک کیف پول با منبع باز است ، که کد توسط شرکت های امنیتی کلاس جهانی کنترل می شود (حداقل همان چیزی است که وب سایت رسمی ادعا می کند). این کیف پول برای تلفن همراه در دسترس است (البته در نسخه بتا) و به عنوان کیف پول وب.

با استفاده از کیف پول Lunie ، کاربران می توانند سهام نمونه کارها را مدیریت کنند ، جوایز را بگیرند و در مورد حکومت رای دهند تیم توسعه در حال برنامه ریزی است که اعلان هایی را درباره تغییرات پاداش یا پیشنهادهای جدید راه اندازی کند. کیف پول غیر حضوری است ، بنابراین فقط کاربران می توانند به کلیدها دسترسی پیدا کنند.

اعتماد به کیف پول

به رابط کیف پول و عکسهای صفحه نمایش از برنامه تلفن همراه با مبادله یکپارچه اعتماد کنید

کیف پول Trust یک تبادل و مرورگر غیرمتمرکز برای DApps است که همه در یک سیستم عامل قرار گرفته اند. کیف پول رمزنگاری Trust نیز به طور رسمی توسط یکی از بزرگترین سیستم عامل های تجاری Binance پشتیبانی می شود. این شرکت دو سال پیش این برنامه را از توسعه دهندگان خریداری کرد و از سال 2019 کیف پول با Binance DEX و سیستم Binance Chain سازگار است.

این کیف پول با Bitcoin ، Ethereum ، Litecoin ، Ripple ، Stellar ، Polkadot سازگار است و با انواع رمزهای ERC20 ، BEP2 و ERC721 کار می کند.

Ownbit Wallet

عکسهای صفحه همراه همراه کیف پول با دارایی های فعال

کیف پول Ownbit به عنوان یک کیف پول داغ برای سکه های Polkadot کار می کند. این کیف پول HD است که یک عبارت 12 کلمه ای ، دانه و کیف پول خصوصی ایجاد می کند. تمام اطلاعات شخصی در سمت مشتری ذخیره می شود.

کیف پول Ownbit مکان خوبی برای ذخیره تمام دارایی های دیجیتالی شما است زیرا امکان نگهداری BTC ، ETH ، ERC-20 و بسیاری از دارایی های دیجیتال دیگر را فراهم می کند.

کیف پول Safepal

Safepal یک کیف پول سخت افزاری کاملاً آفلاین است که از سکه های DOT پشتیبانی می کند. کیف پول دارای مکانیسم های خود تخریب و پاک کردن کلید است. این کمک می کند تا دارایی های شما 100٪ ایمن باشد خود دستگاه دارای صفحه نمایش 13 با وضوح بالا است. برای اسکن اثر انگشت شما به راحتی به تلفن iPhone یا Android متصل می شود.

Safepal یک کیف پول چندگانه است که از BTC ، ERC-20 ، BEP2 ، نشانه های Tron ، NEP5 و EOS پشتیبانی می کند. کیف پول بسیار مقرون به صرفه است. فقط 40 دلار است Safepal عالی است بررسی ها در آمازون ، بنابراین شاید مکان مناسبی برای نگهداری سکه های DOT در این سردخانه باشد.

Polkadot (DOT) کیف پول – خلاصه

همانطور که می بینید تعداد زیادی کیف پول Polkadot برای انتخاب وجود دارد. درباره اهداف خود تصمیم بگیرید – اگر می خواهید سریع به دارایی خود دسترسی پیدا کنید ، کیف پول گرم را انتخاب کنید. اگر از نوع موقت هستید ، کیف پول سخت افزاری را تهیه کنید تا هیچ کس نتواند آرامش شما را برهم بزند.