Co to je Prime pití?

Kde všude se prodává Prime

Prime Video je dostupné celosvětově kromě kontinentální Číny, Kuby, Íránu, Severní Koreji a Sýrie.

Kdo vymyslel prime drink

Candylife, jeden z nejvýznamnějších českých e-shopů nabízejících sladkosti, nápoje a další produkty z celého světa, přináší do České republiky nový hit – Prime Drink od slavného youtubera Logana Paula. Tento osvěžující nápoj si získal oblibu po celém světě díky svým zdravým ingrediencím a vynikající chuti.
Archiv

Kdy vznikl prime drink

Prime (drink)

A selection of different flavors of Prime Hydration
Manufacturer Prime Hydration, LLC
Distributor Congo Brands
Country of origin United Kingdom United States
Introduced January 4, 2022

Co je hydration drink

Elektrolytický nápoj je určen aktivním sportovcům, kteří vyžadují a potřebují jednoduché řešení optimální hydratace. Pomáhá k dosažení maximálních výkonů. Zabraňuje dehydrataci a pocitu podrážděného žaludku při každodenním tréninku nebo v závodě.

Co to je Prime

Amazon Prime je placená videotéka filmů online od společnosti Amazon. Za měsíční předplatné nabízí přístup do videotéky, kde najdou uživatelé vybrané filmy a seriály. Služba je dostupná také v České republice.

Kdo udelal Prime

Je to jeden z největších zasilatelských obchodních řetězců světa (společně s čínskou společností Alibaba). Jeff Bezos provozoval už v roce 1994, v začátcích internetu, knihkupectví Cadabra.com, které téhož roku přejmenoval na Amazon podle řeky Amazonky v Brazílii.

Co je Prime

Amazon Prime je placená videotéka filmů online od společnosti Amazon. Za měsíční předplatné nabízí přístup do videotéky, kde najdou uživatelé vybrané filmy a seriály. Služba je dostupná také v České republice.

Na co koukat na Primě

Zajímavé filmové tituly

Robot, Goliath, Jean-Claude Van Johnson, Hannibal, Jack Ryan, Fear the Walking Dead, Dr. House, The Man in the High Castle, Justified, Grimm, Panství Downton a řadu dalších kvalitních seriálů.

Co je to Amazon

Amazon je jedna z největších a nejznámějších amerických společností, která se zaměřuje na elektronický obchod a cloudové služby. Tento Marketplace byl založen v roce 1994 Jeffem Bezosem a v současnosti se jedná o jednu z nejhodnotnějších společností na světě.

Jak zaplatit Prime Video

Služba Prime Video je k dispozici běžně za cenu 159 korun měsíčně, přičemž má Amazon pravidelné speciální akce, kdy je předplatné za pouhých 79 Kč. Můžete si dokonce tuto službu vyzkoušet zdarma a to na celých 7 dní. Jediné co musíte je založit si účet a přidat do něj svou kreditní kartu.

Jak zrušit Prime Video

Své předplatné kanálů ve službě Prime Video můžete zrušit online. Přejděte na Účet a nastavení(Account & Settings) a v horní nabídce vyberte Kanály (Channels). Najděte předplatné, které chcete zrušit.

Co je lepší Voyo nebo Netflix

Nevýhodou této služby je poměrně slabá nabídka zahraničních seriálů – najdete tu sice pár dobrých titulů jako Černá zmije, Kobra 11 nebo Červený trpaslík, ale jinak Voyo nabízí daleko menší výběr než Netflix nebo HBO GO a cílí spíše na diváka, který vyhledává tuzemskou tvorbu a novácké seriály.

Co stojí Netflix

Standardní (Standard) předplatné stojí 259 korun měsíčně a svým uživatelům umožňuje sledovat až na dvou zařízeních současně ve full HD. Premium stojí 319 korun měsíčně a zajistí vám přístup ke knihovně Netflixu na čtyřech zařízeních současně ve Full HD a Ultra HD (4K) rozlišení.

Jak se platí na Amazonu

Jako u většiny internetových obchodů, nelze platit na dobírku. Můžete platit svou kreditní nebo debetní kartou. Zadáte číslo karty, datum vypršení, ochranný kód (vzadu) a jméno držitele karty. Amazon po vás bude chtít zadat měnu vaší karty.

Jak funguje prodej na Amazonu

FBA – (splněno Amazonem) je způsob prodeje, který za vás vyřeší celý proces objednávky. Amazon za vás přijme objednávku, vyřídí ji, zabalí a odešle zboží zákazníkovi. Vždy pouze stačí zboží připravit dle pravidel Amazonu a odeslat ho do jeho logistického centra a on se postará o zbytek.

Co obsahuje Prime

Amazon Originals zahrnuje filmy jako "Válka zítřka" a "Deep Water" a seriály jako "The Boys" a "Tom Clancy's Jack Ryan". Z převzatých titulů si můžete vybrat například "Star Trek: Picard", "Fear the Walking Dead", "The Office" a "Warcraft".

Jak funguje Prime Video

Služba Prime Video je k dispozici běžně za cenu 159 korun měsíčně, přičemž má Amazon pravidelné speciální akce, kdy je předplatné za pouhých 79 Kč. Můžete si dokonce tuto službu vyzkoušet zdarma a to na celých 7 dní. Jediné co musíte je založit si účet a přidat do něj svou kreditní kartu.

Jak kontaktovat Amazon de

Kontakty na zákaznický servis společnosti AmazonAmazon E-mail podpora. [email protected] Live Chat podpora. Live Chat tačítko na webové stránce.Amazon Podpora call centra. + 00 1 206-922-0880.Amazon Báze znalostí https://aws.amazon.com/premiumsupport/knowledge-center/Amazon Fórum. https://www.amazonforum.com/s/

Co místo Netflixu

Mezi konkurenci Netflixu lze počítat:HBO Go – 159 Kč za měsíc.Amazon Prime – 151 Kč za měsíc.Apple TV+ – 139 Kč za měsíc.Disney+ – cca 150 Kč za měsíc (6,99 $)

Co najdete na Voyo

Najdete tu i populární pohádky pro děti, ať už v podobě seriálů či celovečerních filmů. Nabídka obsahuje klasiku jako je Včelka Mája, My Little Pony, ale také Ptačí úlet, Asterix, Čtyřlístek, Pat & Mat, Bob a Bobek na cestách, Kouzelná Kamila, hraného celovečerního Asterixe i Autíčka.

Jak se dostat na Netflix zdarma

Netflix nenabízí bezplatné zkušební verze, můžete ale kdykoli změnit nebo zrušit předplatné online, pokud se rozhodnete, že pro vás Netflix není to pravé. Žádné smlouvy, žádné poplatky za zrušení a žádné závazky. Zaregistrujte se a využívejte všech výhod, které Netflix nabízí.

Co brzy zmizí z Netflixu

Pokud nějaký TV pořad nebo film v příštím měsíci na Netflixu končí, uvidíte zprávu „Dnes naposledy na Netflixu“: Na stránce Podrobnosti u daného seriálu nebo filmu.

Jak doručuje Amazon v ČR

Pokud si zákazník zvolí standardní dobu dodání balíčku do České republiky, počká si na doručení čtyři až osm pracovních dní. Za zásilku s DVD, hudbou nebo videohrami pak zaplatí pět eur, za všechno ostatní zboží 7,50 eura. Za každý kilogram balíku si navíc připlatí 1,30 eura.

Jak dlouho trvá doručení z Amazonu

Amazon Shipping and Delivery time

Způsob dopravy Amazon Čas doručení
Standard US 4-14 pracovních dnů po odeslání, ale může to trvat až 21 dnů
Expedited US 2-6 pracovních dnů po odeslání
Two-Day US 2 pracovní dny po odeslání
One-Day US 1 pracovní den po odeslání

Jak začít na Amazonu

Jak začít prodávat na Amazonu – krok za krokemZvolte si prodejní plán. Nejprve si zvolte prodejní plán podle toho, kolik produktů odhadujete, že měsíčně prodáte.Zaregistrujte se / Přihlaste se na svůj firemní účet (Seller Account)Nahrajte své produkty.Zvolte způsob dopravy.Můžete začít prodávat na Amazonu.