Jak aktualizovat Microsoft Outlook?

Kde je v Outlooku nastavení

Aktualizace nebo změna nastavení e-mailu v Outlooku pro WindowsOtevřete Outlook a vyberte Soubor.V rozevíracím seznamu v části Informace o účtu vyberte účet, který chcete změnit.Vyberte Nastavení účtu.Vyberte typ informací, které chcete změnit.Nejběžnější nastavení, která změníte, jsou Nastavení serveru.
Archiv

Jak aktualizovat Microsoft

Otevřete Windows Update tak, že vyberete Start > Nastavení > Aktualizace a zabezpečení. Vyberte Upřesnit nastavení. Abyste mohli dostávat aktualizace, vyberte v části Zvolte, jak se mají instalovat aktualizace požadované možnosti včetně Při aktualizaci Windows nabízet aktualizace ostatních produktů Microsoft.
Archiv

Jak synchronizovat Outlook s mobilem

Pro zařízení s Androidem: Otevřete v telefonu Nastavení > Aplikace > Outlook > zkontrolujte, že je povolená možnost Kontakty. Potom spusťte Outlook a přejděte na Nastavení > klepněte na svůj účet > klepněte na Synchronizace kontaktů.

Jak aktualizovat Word Mac

Otevřete některou z aplikací Office, jako je třeba Word, a v horní nabídce klikněte na Nápověda > Vyhledat aktualizace.
Archiv

Jak se restartuje Outlook

Zvolte Nastavení účtu > Nastavení účtu. Na kartě E-mail zvolte svůj účet (profil) a potom zvolte Opravit. Poznámka: Pokud pro připojení k účtu Exchange používáte Outlook 2016, není možnost Opravit k dispozici. Postupujte podle pokynů v průvodci, a až to budete mít, restartujte Outlook.

Jak synchronizovat Outlook

V Microsoft Outlook 2016 přejděte v horním menu na záložku Složka a klikněte na tlačítko Složky IMAP.Zde si vyberete, které složky e-mailové schránky se budou s poštovním programem synchronizovat.Pro zobrazení složek klikněte na tlačítko Dotaz.

Jak vynutit aktualizací

Stažení nejnovějších dostupných aktualizací AndroiduV zařízení přejděte do aplikace Nastavení.Klepněte na Systém. Aktualizace systému.Zobrazí se stav aktualizace. Postupujte podle pokynů na displeji.

Jak spustit aktualizací

Pokud chcete vyhledat aktualizace, vyberte Start > Nastavení > služba Windows Update a pak vyberte Vyhledat aktualizace. Pokud jsou k dispozici aktualizace, můžete je nainstalovat.

Jak nastavit Microsoft Outlook v mobilu

Potřebujete pomoc s nastavením aplikace Outlook pro AndroidV Outlook pro Android přejděte na Nastavení > Přidat účet > Přidat e-mailový účet.Zadejte e-mailovou adresu. Klepněte na Pokračovat.Přepněte na Upřesňující nastavení a zadejte heslo a nastavení serveru.Dokončete nastavení klepnutím na ikonu zaškrtnutí.

Jak synchronizovat maily

Nejprve vyzkoušejte tato základní řešeníSpusťte aplikaci Gmail .Vlevo klepněte na nabídku .Klepněte na Nastavení.Pokud máte více než jeden účet, klepněte na účet, na který vám nechodí e-maily.Zkontrolujte, že políčko Synchronizace Gmailu je zaškrtnuté.

Jak upgradovat Office

Novější verze OfficeSpusťte jakoukoli aplikaci Office, například Word, a vytvořte nový dokument.Přejděte na Soubor > účet (nebo účet Office , pokud jste otevřeli Outlook).V části Informace o produktu zvolte Možnosti aktualizace > Aktualizovat hned.

Jak se aktualizuje obsah ve Wordu

Vytvoření obsahuUmístěte kurzor na místo, kam chcete přidat obsah.Přejděte na Reference > Obsah. a zvolte automatický styl.Pokud v dokumentu provedete změny, které mají vliv na obsah, aktualizujte obsah tak, že kliknete pravým tlačítkem na obsah a zvolíte Aktualizovat pole.

Co dělat když nefunguje Outlook

Řešení problému s obrazovkou „Zpracování“ spuštěním Outlooku v nouzovém režimuZavřete Outlook.Spusťte Outlook v nouzovém režimu – tak, že vyberete jednu z následujících možností. Ve Windows 10 zvolte Start, zadejte Outlook.exe /safe a stiskněte Enter.Zavřete Outlook a pak ho normálně otevřete.

Jak synchronizovat e maily

Nejprve vyzkoušejte tato základní řešeníSpusťte aplikaci Gmail .Vlevo klepněte na nabídku .Klepněte na Nastavení.Pokud máte více než jeden účet, klepněte na účet, na který vám nechodí e-maily.Zkontrolujte, že políčko Synchronizace Gmailu je zaškrtnuté.

Jak zapnout aktualizace

Vyberte spustit > Nastavení > aktualizace & zabezpečení > služba Windows Update .

Jak upgradovat na Windows 10

Bezplatný upgrade na „desítky“

Přejděte na stránku Stáhněte si Windows 10 a použijte tlačítko Stáhnout nástroj. Otevřete stažený soubor MediaCreationTool20H2.exe a vyberte možnost Upgradovat tento počítač. Budete muset přijmout podmínky klepnutím na tlačítko Přijmout.

Jak udělat aktualizací

Jak aktualizovat Obchod Google PlayOtevřete aplikaci Obchod Google Play .Vpravo nahoře klepněte na ikonu profilu.Klepněte na Nastavení Informace. Verze Obchodu Play.Zobrazí se zpráva s oznámením, zda je Obchod Play aktuální. Klepněte na Rozumím.

Jak Aktualizovat

Aktualizace pro mobilní telefon s Androidem jsou složitější proto, že se u různých výrobců mohou nacházet v jiné části menu. Nejčastěji funguje tento postup: otevřete si „Nastavení“, dole klikněte na „Systém“ a zvolte „Aktualizace systému“.

Jak zjistit doménu Outlook

Po nastavení účtu v Outlooku vyberte metodu ověřování používanou ve vaší organizaci, buď User Name and Password (Uživatelské jméno a heslo) nebo Kerberos. Je to obvykle název domény, za kterým následuje zpětné lomítko a ID účtu. Pokud je vaše doména třeba „domena“ a ID účtu je „jmeno“, zadáte domena\jmeno.

Jak se přihlásit do Outlooku

Přejděte na přihlašovací stránku Outlook.com a vyberte Přihlásit se. Zadejte svou e-mailovou adresu nebo telefonní číslo a vyberte Další. Na stránce Zadat heslo zrušte zaškrtnutí políčka Zůstat přihlášeni. Zadejte vaše heslo a vyberte Přihlásit se.

Jak synchronizovat Outlook s emailem

Nastavte přihlašovací údaje k e-mailovému účtu, hostitele i port – můžete je nalézt v Nastavení DNS záznamů a portů pro emaily. Vyberte si složku, kam chcete doplněk OutlookSync nainstalovat a dokončete instalaci. Po dokončení instalace se spustí Outlook. Synchronizace začne automaticky.

Kde sehnat MS Office

Pokud chcete nainstalovat Microsoft 365 nebo Office jako jednorázový nákup, přejděte na stránku accounts.microsoft.com z PC nebo Macu, na který chcete Office nainstalovat.

Jaké verze Office jsou pro Windows 10

Které verze Office fungují na Windows 10Office 365 (Verze 16)Office 2019 (Verze 16)Office 2016 (verze 16)Office 2013 (verze 15)

Jak aktualizovat obsah

V dokumentu, který máte otevřený, klikněte pravým tlačítkem myši na pole, například obsah, číslo stránky nebo křížový odkaz, a klikněte na Aktualizovat pole. Poznámky: Pokud aktualizujete obsah, vyberte v dialogovém okně Aktualizovat obsah, jestli chcete aktualizovat jenom čísla stránek, nebo celou tabulku.

Jak přidat úroveň do obsahu

Formátování textu v obsahuPřejděte na Reference > Obsah > Vložit obsah.Zvolte možnost Změnit.V seznamu Styly klikněte na úroveň, kterou chcete přizpůsobit, a potom klikněte na Změnit.V podokně Úprava stylu si nastavte požadované změny.Kliknutím na OK změny uložíte.