Jak poslat odkaz na prezentaci?

Jak vložit odkaz do prezentace

Vložení hypertextového odkazuNa snímku klepněte na místo, kam chcete přidat odkaz.Na kartě Vložení na pásu karet vyberte Odkaz.Vyberte Vložit odkaz.Do pole Zobrazený text zadejte text, který se má stát hypertextovým odkazem.Vyberte Vložit.
Archiv

Jak s někým sdílet prezentaci

Pokud chcete svoji prezentaci odeslat jako kopii nebo jako soubor PDF, vyberte Sdílet. V dialogovém okně Sdílet vyberte Místo toho připojit kopii . Vyberte, jestli se má poslat Prezentace PowerPointu nebo PDF. PowerPoint otevře e-mailovou aplikaci a připojí soubor k nové zprávě.

Jak poslat na email prezentaci

Sdílení prezentace s uživateli PowerPointuV prezentaci klikněte na Soubor. Odeslat e-mailem jako přílohu.V části Připojit jako vyberte formát (PowerPoint nebo PDF).Zadejte e-mailovou adresu, předmět a zprávu.Klikněte na Odeslat.

Jak vložit odkaz na video do prezentace

Vytvoření odkazu na video uložené na počítači

Na kartě Vložení klikněte ve skupině Média na šipku pod tlačítkem Video. Vyberte Video ze souboru, potom přejděte do umístění videa a vyberte ho. Na tlačítku Vložit klikněte na šipku dolů a potom klikněte na možnost Připojit k souboru.

Jak poslat odkaz

Jak poslat e-mailem odkaz na webovou stránku

Kroky jsou identické bez ohledu na to, jaký program používáte: Klepněte pravým tlačítkem myši nebo klepněte a podržte v těle zprávy. Vyberte možnost vložit pro vložení URL do e-mailu. E-mail odešlete jako obvykle.

Jak vložit odkaz

Vyberte text nebo obrázek, který se má zobrazit jako hypertextový odkaz. Stiskněte Ctrl+K. Můžete také kliknout pravým tlačítkem myši na text nebo obrázek a v místní nabídce kliknout na Odkaz . Na panelu Odkaz na klikněte na tlačítko Existující soubor nebo webová stránka.

Jak udělat prezentaci na telefonu

Vytvoření souboruNa telefonu nebo tabletu s Androidem spusťte aplikaci Dokumenty, Tabulky nebo Prezentace Google.Vpravo dole klepněte na Vytvořit .Vyberte, jestli chcete použít šablonu nebo chcete vytvořit nový soubor. Aplikace otevře nový soubor.

Jak má vypadat správná prezentace

Tvorba prezentace

Obsah by měl být stručný, heslovitý, případné věty krátké, srozumitelné. srozumitelnost a viditelnost obrázků před prezentací. Videa pouze krátká, k tématu. Minimalizovat použité animace a přechody – volit krátké a přehledné animace stejné v celé prezentaci.

Jak poslat odkaz na soubor

Klikněte pravým tlačítkem myši (nebo stiskněte a podržte) OneDrive nebo složku a vyberte Sdílet odkaz OneDrive souboru. ( Pokud používáte OneDrive pro firmy, vyberte Sdílet, vyberte Kopírovat odkaza pak vyberte Kopírovat.) Nyní můžete odkaz publikovat, kdekoli chcete.

Jak poslat prezentaci na Gmail

Poslání přílohy z Disku GoogleOtevřete Gmail na počítači.Klikněte na Nová zpráva.Klikněte na ikonu Disku Google .Vyberte soubory, které chcete přiložit.Dole vyberte, jak chcete soubor poslat:Klikněte na Vložit.

Jak vložit do prezentace odkaz na video z YouTube

Vložení videa z YouTubeNa YouTube najděte video, které chcete vložit.Pod videem klikněte na Sdílet.Klikněte na tlačítko Kopírovat.V PowerPoint klikněte na Vložit > video > Online video.Na kartě Prezentace klikněte na Od aktuálního snímku, abyste si mohli vložené video zobrazit a přehrát.

Jak vložit MP4 do power pointa

Pro PowerPoint 2003 a nižší verze: v hlavní nabídce klikněte na Vložit> Filmy a zvuky> Film ze souboru a vyberte převedený soubor MP4, který chcete vložit do aplikace PowerPoint.

Jak označit odkaz

Stiskněte Ctrl+K. Můžete také kliknout pravým tlačítkem myši na text nebo obrázek a v místní nabídce kliknout na Odkaz .

Jak vložit do mailu odkaz na osobu

Vložení hypertextového odkazuUmístěte kurzor do textu zprávy na místo, kam chcete přidat odkaz.Na kartě Message (Zpráva) klikněte na Hyperlink (Hypertextový odkaz).Do pole Link (Odkaz) napište adresu odkazu.Do pole Text napište text, který se má zobrazit ve zprávě.

V jakém programu udělat prezentaci

Tvorba a prohlížení prezentacíNabídky Plus 4.23. 3.5.Microsoft PowerPoint Viewer. zdarma.ProShow 8.0.3648. zdarma k vyzkoušeníCamtasia Studio 23.0.1. zdarma k vyzkoušeníSpotOnTheMouse 2.8.1. zdarma k vyzkoušeníWoS 0.1. zdarma.PowerVideoMaker Professional 4.2.6. zdarma k vyzkoušeníPraisenter 2.0.4. zdarma.

V jakém programu vytvořit prezentaci

Offline programyPowerPoint. Tento prezentační nástroj patří do kancelářského balíku Microsoft Office.Impress. Další z offline nástrojů patří do freeware balíku OpenOffice.Prezi. Prezi představuje netradiční online nástroj pro tvorbu prezentací.Empressr.Google Docs Presentation.SlideShare.

Jak zaujmout na prezentaci

Zamyslete se i nad tím, jak udělat proslov vtipnější a uvolněnější, dovoluje-li to daná situace. Pokud do svého monologu vložíte sem tam nějaký vtípek a celá prezentace bude dobře přehledná, určitě uspějete a zaujmete své diváky. Navíc, když si dáte práci s přípravou podkladů, budete se cítit sebevědoměji a jistěji.

Co je potřeba vědět při vytváření prezentace

Tvorba prezentace

Obsah by měl být stručný, heslovitý, případné věty krátké, srozumitelné. srozumitelnost a viditelnost obrázků před prezentací. Videa pouze krátká, k tématu. Minimalizovat použité animace a přechody – volit krátké a přehledné animace stejné v celé prezentaci.

Jak vložit odkaz na soubor

Stiskněte Ctrl+K. Můžete také kliknout pravým tlačítkem myši na text nebo obrázek a v místní nabídce kliknout na Odkaz . Na panelu Odkaz na klikněte na tlačítko Existující soubor nebo webová stránka.

Jak sdílet odkaz na soubor

Možnost 2:V počítači přejděte na Disk Google.Klikněte pravým tlačítkem na soubor, který chcete sdílet s chatovacím prostorem.Klikněte na Získat odkaz Kopírovat odkaz Hotovo.Přejděte do Google Chatu.Vyberte chatovací prostor, se kterým chcete soubor sdílet.Do pole pro zprávu vložte zkopírovaný odkaz.

Jak poslat velká data

Mezi oblíbená cloudová úložiště patří Dropbox, Disk Google a OneDrive, pro uživatele přístrojů Apple pak iCloud. Existuje ale i řada dalších, například SugarSync, Sync.com nebo česká Capsa.

Jak vlozit kód do Powerpointu

V PowerPoint klikněte na Vložit > video > Online video. Pravým tlačítkem myši klikněte do pole Z kódu pro vložení videa, kliknutím na Vložit zadejte kód pro vložení a klikněte na šipku.

Jak si stáhnout video z YouTube

Stačí se pouze přihlásit přes váš účet do YouTube Studio, pak v levém panelu kliknout na „Obsah“, najít video, které chcete stáhnout, a přes možnosti kliknout na „Stáhnout. “ Jestli chcete stáhnout všechna videa z vašeho kanálu najednou, můžete použít službu Google Takeout.

Jak přehrát video v Powerpointu

V normálním zobrazení klikněte na video na snímku. V části Nástroje videa klikněte na kartu Přehrávání . Vedle nabídky Start klikněte na šipku dolů a vyberte Automaticky. Když prezentaci předvádíte v zobrazení prezentace nebo v zobrazení prezentujícího, video se přehraje automaticky, když na snímek dorazíte.

Jak stáhnout video z YouTube do prezentace

Vložení videa z YouTubeNa YouTube najděte video, které chcete vložit.Pod videem klikněte na Sdílet.Klikněte na tlačítko Kopírovat.V PowerPoint klikněte na Vložit > video > Online video.Na kartě Prezentace klikněte na Od aktuálního snímku, abyste si mohli vložené video zobrazit a přehrát.