Jak poslat sdílenou tabulku?

Jak vytvořit sdílenou tabulku Excel

Klikněte na Revize > Sdílet sešit. Na kartě Úpravy zaškrtněte políčko Povolit úpravy více uživatelům …. Na kartě Upřesnit vyberte požadované možnosti sledování a aktualizace změn a klikněte na tlačítko OK. Pokud je sešit nový, zadejte jeho název do pole Uložit jako.
Archiv

Jak sdílet tabulky

Tabulky:

Otevřete soubor, který chcete sdílet (a který vlastníte nebo ke kterému máte přístup). Klikněte na Sdílet. Zadejte e-mailové adresy nebo skupiny, se kterými chcete sdílet. Vyberte, jaký typ přístupu chcete lidem přiřadit: Může upravovat, Může komentovat nebo Může prohlížet.

Jak sdílet Excel na internetu

Sdílení a spolupráce v Excelu pro webVyberte Sdílet.Nastavte oprávnění. Možnost Povolit úpravy je automaticky zaškrtnutá.Zadejte jména nebo e-mailové adresy lidí, se kterými chcete soubor sdílet.Přidejte zprávu (nepovinné).Vyberte Odeslat. Nebo vyberte Kopírovat odkaz a získejte odkaz na soubor.

Jak vložit odkaz na PDF do Excelu

Otevřete PDF, který obsahuje přiložený soubor PDF. Přejděte do místa, kde chcete vytvořit odkaz. Pokud je umístění v příloze souboru, vyberte na panelu Upravit možnost Soubor příloh a přidejte přiložený soubor. Vyberte možnost Upravit > Odkaz > Přidat nebo upravit odkaz a vyberte oblast pro odkaz.

Jak vytvořit sdílenou tabulku na Google

Postup vytvoření nové tabulky:Otevřete domovskou stránku Tabulek na adrese sheets.google.com.Klikněte na Nová . Tím se vytvoří a otevře nová tabulka.

Jak sdílet Excel přes Google

1. krok: Najděte soubor, který chcete sdíletNa počítači otevřete Disk Google, Dokumenty, Tabulky nebo Prezentace.Klikněte na soubor, který chcete sdílet.Klikněte na Sdílet .

Jak vytvořit sdílený soubor

Vyberte soubor, který chcete sdílet.Klikněte na Sdílet nebo na ikonu pro sdílení .Pod možností „Běžný přístup“ klikněte na šipku dolů .Vyberte možnost Všichni, kdo mají odkaz.Pokud chcete určit, jakou roli budou uživatelé mít, vyberte Čtenář, Komentátor nebo Editor.Klikněte na Kopírovat odkaz.Klikněte na Hotovo.

Jak vytvořit online Excel

Vytvoření sešituPřihlaste se k office.com/signin.VyberteMicrosoft 365spouštěč aplikací a pak vyberte Excel.Vyberte Nová prázdný sešit a otevřete Poslední soubor nebo vyberte požadovanou šablonu.

Jak importovat tabulku z PDF do Excelu

Chcete-li převést PDF do tabulky aplikace Microsoft Excel, postupujte podle následujících jednoduchých kroků: Klikněte na tlačítko Vybrat soubor výše nebo přetáhněte PDF do zóny přetažení. Vyberte soubor PDF, který chcete převést do formátu XLSX. Acrobat soubor PDF automaticky převede do formátu aplikace Excel.

Jak zkopírovat tabulku z webu do Excelu

Načítejte je automaticky ze stránek Internetu.Do Excelu můžete načíst téměř libovolnou tabulku z Internetu.Ve starších verzích Excelu zadejte v hlavním menu Data/Načíst externí data/Nový webový dotaz.Excel se zeptá, do jaké oblasti chcete importovat.Po stisku tlačítka OK se tabulka z Internetu naimportuje do Excelu.

Jak vytvořit tabulku v mobilu

Na tabletu s Androidem klepněte v souboru Office na místo, kam chcete tabulku vložit, a pak klepněte na vložit > tabulku. a pak klepněte na domů > Vložit > tabulky.

V jakém programu vytvořit tabulku

Tabulky Google: Online editor tabulek | Google Workspace.

Jak vytvořit sdílenou složku na Google disku

Jak sdílet složku s chatovacím prostorem v Google Chatu:Na počítači přejděte do Google Chatu.Vyberte chatovací prostor, se kterým chcete složku sdílet.Vlevo dole klikněte na nabídku Integrace. Disk. .Vyberte složku, kterou chcete s chatovacím prostorem sdílet.Klikněte na Vložit.

Jak poslat sdílený soubor

Možnost 2:V počítači přejděte na Disk Google.Klikněte pravým tlačítkem na soubor, který chcete sdílet s chatovacím prostorem.Klikněte na Získat odkaz Kopírovat odkaz Hotovo.Přejděte do Google Chatu.Vyberte chatovací prostor, se kterým chcete soubor sdílet.Do pole pro zprávu vložte zkopírovaný odkaz.

Jak sdílet dokumenty

Sdílení s návštěvníkyNa počítači se přihlaste k pracovnímu nebo školnímu účtu.Přejděte na Disk Google, Dokumenty, Tabulky nebo Prezentace.Klikněte na soubor, který chcete sdílet.Klikněte na Sdílet .V sekci „Sdílet s lidmi a skupinami“ zadejte e-mailovou adresu, se kterou chcete sdílet, a stiskněte klávesu Enter.

Jak vytvořit online tabulku

Postup vytvoření nové tabulky:Otevřete domovskou stránku Tabulek na adrese sheets.google.com.Klikněte na Nová . Tím se vytvoří a otevře nová tabulka.

Jak vytvořit tabulku online

Google Sheets, velmi dobrá online tabulka

Google Sheets, které byly spuštěny v roce 2006 stejnojmennou firmou, jsou k dispozici online a v mobilní aplikaci, vše zdarma. Je vícejazyčný a dokonce má režim offline.

Jak kopírovat tabulku z PDF

Klikněte pravým tlačítkem na dokument a z rozbalovací nabídky vyberte možnost Nástroj pro výběr. Přetažením vyberte text nebo kliknutím vyberte obrázek. Klikněte pravým tlačítkem na položku a vyberte možnost Kopírovat.

Jak převést dokument z PDF do Wordu

Otevřete PDF v aplikaci Acrobat. V pravém panelu zvolte nástroj Exportovat PDF. Zvolte možnost Microsoft Word jako formát exportu, a pak zvolte možnost Dokument Word.

Jak zkopírovat tabulku z internetu

Na listu importovat data z webu zkopírujte adresu URL, což je Wikipedie stránka pro FIFAky světa. Vyberte Data > načíst & transformovat > z webu. Stisknutím CTRL + V vložte adresu URL do textového pole a pak vyberte OK. V podokně navigátor v části Možnosti zobrazenívyberte tabulku výsledky .

Jak vytvořit tabulku

Vytváření a formátování tabulekVyberte buňku v datech.Vyberte Domů> Formátovat jako tabulku.Zvolte styl tabulky.V dialogovém okně Vytvořit tabulku nastavte oblast buněk.Označte, jestli tabulka obsahuje záhlaví.Klikněte na OK.

Jak udělat jednoduchou tabulku

Tabulku můžete vytvořit a naformátovat pro vizuální seskupení a analýzu dat.Vyberte buňku v datech.Vyberte Domů > Formátovat jako tabulku.Zvolte styl tabulky.V dialogovém okně Formátovat jako tabulku nastavte oblast buněk.Označte, jestli tabulka obsahuje záhlaví.Vyberte OK.

Jak vytvořit sdílenou složku

Určete, s kým chcete obsah sdíletPřejděte na Disk Google.Klikněte na složku, kterou chcete sdílet.Vyberte možnost Sdílet .Zadejte e-mailovou adresu nebo skupinu Google, s níž chcete složku sdílet.Pokud chcete určit, jakou roli budou mít uživatelé vaší složky, vyberte Čtenář, Komentátor nebo Editor.

Co to je sdílení na blízko

Můžete odesílat a přijímat soubory a aplikace do a ze zařízení Android v okolí. Důležité: Tato funkce ve vaší oblasti zatím nemusí fungovat. Postup sdílení se může zobrazovat, i když nemáte nejnovější verzi aplikace.

Jak sdílet PDF soubor

Sdílení souborů PDFNajeďte kurzorem na soubor a klikněte na možnost Sdílet nebo klikněte na nabídku možností (…) a vyberte možnost Sdílet.Kliknutím na tlačítko Sdílet na pravém panelu sdílejte vybraný soubor.