Jak udělat Widgetsmith?

Jak si vytvořit widget

Přidání widgetuPodržte prázdné místo na ploše.Klepněte na Widgety .Najděte aplikaci s požadovaným widgetem.Pokud chcete zkontrolovat seznam dostupných widgetů, klepněte na aplikaci.Podržte widget. Zobrazí se obrázky vašich ploch.Přetáhněte widget na požadované místo. Zdvihněte prst.

Jak udělat widgety na iphone

Jak používat sady widgetůStiskněte a podržte oblast na ploše nebo v zobrazení Dnes, dokud se aplikace nezačnou chvět.Klepněte na tlačítko Přidat. v levém horním rohu.Sjeďte dolů a klepněte na Chytrá sada.Klepněte na Přidat widget.
ArchivPodobné

Jak používat Widgetsmith

Aplikace snadno a jednoduše

Stačí podržet prst na ploše, pluskem přidat widget Widgetsmith v požadované velikosti a potvrdit tlačítkem hotovo. Pak pouze podržet na widgetu prst, zvolit upravit widget a vybrat jméno konkrétního widgetu, který chcete zobrazit.
Archiv

Jak dát fotku na widget Iphone

Přejděte na možnost Photo Widget a vyberte ji.Posunutím zleva doprava zobrazíte tři dostupné velikosti widgetů. Klepnutím na Přidat widget vyberte jednu z velikostí widgetů podle svých preferencí.Nyní můžete widget přetáhnout a umístit jej, kamkoli chcete.Klepněte na Hotovo.

Jak upravit obrazovku iPhone

Podržte zamknutou obrazovku, dokud se u dolního okraje nezobrazí tlačítko Přizpůsobit. Přejeďte na zamknutou obrazovku, kterou chcete změnit, klepněte na Přizpůsobit a potom na obrázek zamknuté obrazovky. Klepněte na čas a pak vyberte písmo a barvu.

Co je widget v mobilu

Widget aplikace Google na ploše urychluje vyhledávání. U widgetu Vyhledávání zobrazovaného v telefonu nebo tabletu Android můžete upravit barvu, tvar a průhlednost.

Jak zvetsit widget iPhone

Přidání widgetu Zkratky na plochu

Na zařízení s iOS nebo iPadOS podržte prst na pozadí plochy, dokud se ikony aplikací nezačnou třást. Klepnutím na nahoře na obrazovce otevřete galerii widgetů. Odrolujte dolů a klepněte na Zkratky. Přejetím vyberte velikost widgetu.

Jak pridat widget na Uzamcenou obrazovku

Podržte zamknutou obrazovku, dokud se u dolního okraje nezobrazí tlačítko Přizpůsobit, a potom na něj klepněte. Klepnutím do rámečku pod časem přidejte na zamknutou obrazovku své widgety. Klepněte na widgety, které chcete přidat, nebo je přetáhněte. vytvořit místo odebráním jednoho z už přidaných.

Jak nastavit hodiny na plochu iPhone

Umístění hodin na plochuKlepněte na libovolné prázdné místo na ploše a podržte jej.V dolní části obrazovky klepněte na Widgety.Klepněte na widget hodin a podržte jej.Zobrazí se obrázky vašich ploch. Přetáhněte hodiny na plochu.

Na co je widget

V zásadě pak plní dvě hlavní funkce. Tou první je zobrazení nejrůznějších informací. Mezi nimi tak najdeme například aktuální předpověď počasí, informace o příchozích emailech, měnových kurzech nebo nejrůznějších novinek. Dále pak mohou jednotlivé widgety sloužit jako zkratky k jednotlivým aplikacím nebo úkonům.

Jak nastavit widgety na IOS 16

Pro přidání widgetů na zamykací obrazovku podržte na této obrazovce dlouze prst. Nyní u vámi vybrané zamykací obrazovky zvolte možnost „Přizpůsobit“ a vyberte přizpůsobení zamykací obrazovky. Nyní klepněte pod hodinami na možnost „Přidejte widgety“. Zobrazí se vám seznam aplikací pro které jsou widgety k dispozici.

Jak upravit zamčenou obrazovku IOS 16

Změna stylu hodin na zamknuté obrazovce

Podržte zamknutou obrazovku, dokud se u dolního okraje nezobrazí tlačítko Přizpůsobit. Přejeďte na zamknutou obrazovku, kterou chcete změnit, klepněte na Přizpůsobit a potom na obrázek zamknuté obrazovky.

Jak upravit obrazovku Iphone

Podržte zamknutou obrazovku, dokud se u dolního okraje nezobrazí tlačítko Přizpůsobit. Přejeďte na zamknutou obrazovku, kterou chcete změnit, klepněte na Přizpůsobit a potom na obrázek zamknuté obrazovky. Klepněte na čas a pak vyberte písmo a barvu.

Jak vytvořit zástupce na ploše

Přidání zástupců na plochuStiskněte a podržte plochu (nebo na ni klikněte pravým tlačítkem) a vyberte Nový > Zástupce.Zadejte umístění položky nebo vyberte Procházet a vyhledejte položku v Průzkumníkovi souborů, vyberte umístění a vyberte OK.Vyberte Dalšía pak vyberte Dokončit.

Jak zmenit vzhled hodin na iPhone

Přejeďte na zamknutou obrazovku, kterou chcete změnit, klepněte na Přizpůsobit a potom na obrázek zamknuté obrazovky. Klepněte na čas a pak vyberte písmo a barvu.

Jak nastavit efekt hloubky iOS 16

Přidání efektu více vrstev na zamknutou obrazovku s fotkou: Klepněte na. vpravo dole a vyberte volbu Efekt hloubky (není k dispozici pro všechny fotky). Změna režimu soustředění: U dolního okraje tapety klepněte na Režim soustředění a ze seznamu vyberte jiný režim soustředění.

Jak nastavit černou obrazovku na iPhone

Nastavení automatického zapnutí tmavého režimuPřejděte do Nastavení a klepněte na Zobrazení a jas.Vyberte možnost Automaticky.Klepnutím na Volby nastavte rozvrh pro tmavý režim.

Jak se čte widget

widget [ˈwɪdʒɪt]

hovor. (taková) věcička, blbůstka, udělátko neurčité zařízení ap.

Co dělá iOS 16

iOS 16.0.3

Tato aktualizace přináší opravy chyb a důležité opravy zabezpečení pro váš iPhone včetně následujících: Zpoždění nebo nedoručení oznámení o příchozích hovorech a aplikacích na iPhonu 14 Pro a iPhonu 14 Pro Max. Nízká hlasitost zvuku z mikrofonu při telefonních hovorech přes CarPlay na modelech iPhonu 14.

Co umí nový iOS 16

Uzamčená obrazovka Na uzamčenou obrazovku si můžete přidat oblíbené fotky, filtry a widgety a dokonce na ní i změnit písmo data a času. Widgety a Aktivity živě usnadňují průběžné sledování informací z oblíbených aplikací a přijímání aktualizací v reálném čase.

Jak změnit font IOS 16

Stačí na zamykací obrazovce dlouze podržet prst, klepnout na „Přizpůsobit“, vybrat „Uzamčená obrazovka“ a po klepnutí na hodiny si můžete vybrat písmo i barvy dle libosti.

Jak nastavit jinou tapetu IOS 16

V aplikaci Nastavení klepněte na Tapety. V náhledu uzamčené obrazovky klepněte na Přizpůsobit. Klepnutím na políčka přidejte oblíbené widgety a vyberte písmo pro čas. Klepnutím na Hotovo úpravy uložte.

Jak si vytvořit vlastní ikonu

Přejděte na nabídku Obrázek>Nový obrázek zařízení nebo klikněte pravým tlačítkem v podokně Editor obrázků a zvolte Nový obrázek zařízení. Vyberte typ obrázku, který chcete přidat. Můžete také vybrat Vlastní a vytvořit ikonu, jejíž velikost není dostupná ve výchozím seznamu.

Jak dát ikonu na plochu telefonu

Jak dostat ikonu na plochu SamsungPodržením prstu na ikoně aplikace se zobrazí menu s dalšími možnostmi.Pokud potřebujeme ikonu přesunout na jinou plochu musíme tak učinit klasickým přetažením k okraji obrazovky a ikonu přesunout na požadovanou plochu.

Jak zmenit font hodin IOS 16

Podržte zamknutou obrazovku, dokud se u dolního okraje nezobrazí tlačítko Přizpůsobit. Přejeďte na zamknutou obrazovku, kterou chcete změnit, klepněte na Přizpůsobit a potom na obrázek zamknuté obrazovky. Klepněte na čas a pak vyberte písmo a barvu.