Jak vymazat data z fotky?

Jak odstranit datum z fotografie

Exif data si ve Windows jednoduše zobrazíte kliknutím pravým tlačítkem myši na soubor obrázku. Exif Cleaner je skvělou volbou pro odstranění metadat z více fotografií. Jednoduše přetáhnete požadované obrázky do okna programu a vyberete položku "Odstranit" v nabídce "Upravit".

Jak zbavit fotku metadat

Upravovat metadata u fotografií můžete přímo ve Windows.

Stejně to funguje i bez zapnutí postranního panelu. Pouze stačí soubor (či více) označit kliknout na něj pravým tlačítkem myši. Skrze volbu Vlastnosti – Podrobnosti – Odebrat vlastnosti a osobní informace pak můžete údaje opět jednoduše měnit či mazat.
Archiv

Jak zjistit meta data z fotky

Kde metadata najdete Všechny informace najdete po kliknutí na fotku pravým tlačítkem myši a zvolíte Informace o obrázku (Shift+Enter). Tam si vyberete, zda vás zajímají textové, fotografické nebo jiné informace. Tyto informace jsou také zobrazeny v pravém panelu v modulu Správce.

Jak odstranit předmět z fotky

Pomocí telefonu Android si můžete stáhnout a nainstalovat aplikaci s názvem Retušování fotografií: AI Odstraňte nežádoucí objekty. Jedná se o aplikaci pro odstraňování a mazání objektů pro chytré telefony. Je také poháněn technologií AI, která také pomáhá při bezproblémovém odstranění objektu.

Jak změnit datum pořízení fotografie

Na počítači přejděte na adresu photos.google.com. Umístěte kurzor na fotku nebo video. Klikněte na Upravit datum a čas.

Jak odstranit metadata z fotky Android

Přejděte na záložku »Podrobnosti« a dole najděte volbu »Odebrat vlastnosti a osobní informace«. V nově otevřeném okně máte možnost vlastnosti odebrat. Jde to snadno, pokud jde o jeden snímek. Chcete-li odebrat podrobnosti více fotografiím, stáhněte si z internetu program Exif Tag Remover.

Co je to metadata

Metadata dokumentů jsou informace o různých souborech, nejen o obrázcích, ale také například o hudbě. Metadata obsahují informace například o počtu stránek, o tom, kdo a kdy soubor vytvořil, o autorovi nebo také jakou příponu soubor má. Všechny informace, které mohou být uživateli užitečné při další práci se souborem.

Jak odstranit předmět z fotky Iphone zdarma

TouchRetouch. Výrok: TouchRetouch je a editor fotek pro iOS, který nabízí účinné nástroje, jak se zbavit nepotřebných předmětů a lidí na vašich snímcích. S touto aplikací můžete snadno vylepšete své snímky pro Instagram a učinit je ještě poutavějšími.

Jak odstranit smajlíka z fotky

MalovatPřejděte ve svém prohlížeči na webovou stránku Inpaint.Po nahrání obrázku pomocí značky zvýrazněte oblast emotikonu, kterou chcete vymazat.Po zvýraznění emotikonu klikněte na Vymazat tlačítko pro zpracování obrázku a vymazání vámi definovaného vodoznaku.

Jak změnit datum u fotky v mobilu

Tou první je možnost manuální úpravy časové značky (“razítka”) fotografie. Nové tlačítko s obrázkem tužky se objeví, když otevřete fotku, stisknete tlačítko pro zobrazení informací (i) a zastavíte kurzorem myši nad údajem o pořízení fotky. Po klepnutí můžete nastavit jakékoli datum a čas.

Jak zjistit kdy byla fotografie pořízena

Pomocí Exif Readeru si můžete z pořízených snímků digitálním fotoaparátem zobrazit – výrobce a model fotoaparátu, datum a čas pořízení snímku, systém měření, režim blesku, nastavení zoomu, hodnotu času a clony, expoziční kompenzace, citlivost, hodnotu expozice a další data.

Jak změnit metadata

Úpravy nebo přidávání metadat dokumentuZvolte Soubor > Vlastnosti, klikněte na záložku Popis a pak klikněte na Další metadata.Ze seznamu na levé straně vyberte Další možnosti.Chcete-li metadata upravit, proveďte libovolné z následujících úkonů a pak klikněte na OK.

Co obsahují metadata

Metadata obsahují informace například o počtu stránek, o tom, kdo a kdy soubor vytvořil, o autorovi nebo také jakou příponu soubor má. Všechny informace, které mohou být uživateli užitečné při další práci se souborem. Většina lidí metadata používá, ale neví o tom.

Co je to metainformace

metainformace. Informace, která je v transformačním vztahu k jiné informaci. Metainformace je nástrojem popisu vztažné informace. Slouží jako prostředek vybavení obsahu popisované informace ve vyhledávacích systémech.

Jak odstranit osobu z fotografie

Turisty z fotografie odstraníte v modulu Vyvolat pomocí Retušovacích nástrojů, konkrétně Klonovacím razítkem. Zdrojové místo navzorkujete („naberete“) podržením klávesy Ctrl a kliknutím na dané místo. Nástrojem přenesete barvu ze zdrojového místa do nového a kreslením překryjete nedokonalá místa.

Jak vymazat osobu z fotky na iPhone

Část 4: Vymazání lidí z fotografií na vašem iPhoneSpusťte nově nainstalovanou aplikaci na vašem iPhone.Vyberte soubor obrázku, který chcete upravit.Klikněte na odstranění objektu kartu pro odstranění lidí z fotografiíVe spodní části obrazovky vyberte libovolné nástroje pro odstranění.

Jak odstranit To se mi líbí

To se mi líbí můžete odebrat jen u příspěvků, fotek, komentářů a stránek, kterým jste už To se mi líbí dali. Přejděte na daný příspěvek nebo fotku. Klepnutím na To se mi líbí odeberete označení To se mi líbí.

Jak odstranit cenzuru na fotce

Existuje mnoho způsobů, jak z fotografií odstranit cenzurní rozmazání. Jedním z nich je použití softwaru SoftOrbits Photo unblur. Používá uměle inteligentní algoritmus, který rozpozná rozmazanou část obrázku a automaticky obrázek doostří.

Jak zmenit data fotky

Umístěte kurzor na fotku nebo video. Klikněte na Upravit datum a čas. Pokud jste vybrali více položek, uvidíte dvě možnosti. Pokud chcete určit datum a čas první položky a data a časy ostatních položek automaticky posunout podle ní, klikněte na Posunout data a časy.

Jak změnit datum fotky Iphone

Použijte příkaz Obrázek > Upravit datum a čas. Tip: Můžete také dvakrát kliknout na datum, které se zobrazí v okně Informace, a datum změnit. Chcete-li pro některou fotku zobrazit okno Informace, dvakrát na fotku klikněte a pak na panelu nástrojů klikněte na tlačítko Informace .

Jak zjistit jak je stará fotka

Pravost i aktuálnost fotky můžete ověřit na stránce images.google.com nebo na tineye.com.

Jak seřadit fotky podle data vyfocení

Seřazení souborů

Vyberte záhlaví sloupce a potom požadované pořadí zobrazení.. (Vyberte například záhlaví Název a potom A až Z nebo Z až A.) Případně také můžete v pravém horním rohu obrazovky vybrat možnost Seřadit a zvolit pořadí, ve kterém se mají soubory seřadit, třeba podle názvu, data změny nebo sdílení.

Co to je meta tag

Meta tagy jsou informace, které se zobrazují ve zdrojovém kódu HTML webové stránky a popisují jeho obsah ve vyhledávačích. Název značky a popis metadat jsou nejčastěji používanými typy metaznaček v SEO.

Jak odstranit předmět z fotky Iphone

Pokud pracujete s rastrovou vrstvou, zvolte Úpravy > Odstranit pro odstranění vybrané oblasti nebo objektu. Vrstvy, kde nemůžete vybírat objekty, jsou zcela odstraněny. K odstranění objektu můžete také použít dílčí nástroj Objekt. Při práci s vektorovými vrstvami máte ještě větší volnost.

Jak odstranit lidi z fotky online

Na vymazat lidi z fotografií online, můžete vybrat jakékoli nástroje pro odstranění, jako jsou nástroje Polygonal, Laso, Brush a Guma. Chcete-li použít Nástroj štětce, dlouhým stisknutím levého tlačítka myši vyberte oblast přesně.