Jak vytvořit vlastní šablonu v Excelu?

Jak vytvořit vlastní šablonu

Klikněte na kartu Soubor a potom na položku Nový. V části Dostupné šablony klikněte na Nový z existujících. Klikněte na šablonu nebo dokument, který se podobá šabloně, kterou chcete vytvořit, a potom klikněte na Vytvořit nový.

Jak uložit dokument jako šablonu

Na kartě Soubor klikněte na Uložit jako šablonu. Do pole Uložit jako zadejte název pro novou šablonu.
Archiv

Jak použít šablonu grafu Excel

Použít šablonu na existující graf v aplikaci ExcelKrok 1: Klikněte pravým tlačítkem na existující graf a vyberte ikonu Změnit typ grafu z rozbalovacího seznamu.Krok 2: V úvodním dialogovém okně Změnit typ grafu klikněte na Šablony na levém panelu a vyberte šablonu grafu, kterou chcete použít.

Jak uložit PowerPoint jako šablonu

Když zvolíte typ "šablona", PowerPoint automaticky přepne umístění úložiště do příslušné složky , složky \Program Files\Microsoft Office\Templates\ . Vyberte Uložit. Pokud chcete šablonu použít pro novou prezentaci, klikněte na Soubor > Nový. Pak klikněte na Moje šablony.

Jak přidat vlastní šablonu do Wordu

Jakmile máte dokument naformátovaný tak, jak chcete, přejděte na pás karet a vyberte Soubor > Uložit jako. Zadejte popisný název šablony a vyberte ikonu Typ souboru, klikněte na šipku rozevíracího seznamu a vyberte Word šablony (* . dotx), Poté vyberte Šablonu.

Co to je ak čemu se používá šablona

Jako šablona se na Wikipedii označuje speciální druh pomocné stránky, jejíž obsah se vkládá do jiných článků. Umožňuje vkládat stejný nebo obdobný obsah do většího počtu stránek.

Jak vyrobit šablonu na sprejování

Jak vyrobit šablonu na sprejováníVyberte šablonu pracovní plocha.Napište text nebo přidejte obrázek.Vyberte druh folie a provedení: POZITIV – NEGATIV.Samolepku objednejte.

Jak vytvořit jednoduchý graf

Vytvoření grafuKlikněte na libovolné místo v datech, pro která chcete vytvořit graf.Vyberte Vložit > grafy > a požadovaný typ grafu.V nabídce, která se otevře, vyberte požadovanou možnost.Pokud chcete upravit graf (názvy, legendy, popisky dat), vyberte kartu Graf a pak vyberte Formát.

Jak udělat čárový graf v Excelu

Vytvoření čárového grafu v Office 2010A.Na kartě Vložení klikněte ve skupině Grafy na Čára.Klikněte na Čára se značkami.Zobrazí se Nástroje grafu s kartami Návrh, Rozložení a Formát.Na kartě Návrh klikněte ve skupině Styly grafů na styl grafu, který chcete použít.

Jak převést prezentaci do jiné šablony

Na levé straně v části Šablony klikněte na Moje šablony. Vyberte soubor šablony a klikněte na Zvolit. Otevře se nová prezentace s připojenou vybranou šablonou. Vyberte Soubor > Uložit jako , pojmenujte prezentaci a zvolte složku, do které ji chcete uložit.

Jak vytvořit vlastní návrh v Powerpointu

Na kartě Návrh ve skupině Motivy klikněte na Barvy a potom klikněte na Vytvořit nové barvy motivu. zobrazují motiv použitý v prezentaci. V části Barvy motivu klikněte na tlačítko vedle prvku barvy motivu, který chcete změnit.

Jak upravit šablonu ve Wordu

Úprava šablonKlikněte na Soubor > Otevřít.Poklikejte na Tento počítač. (V Word 2013 poklikejte na Počítač.Přejděte do složky Vlastní šablony Office ve složce Dokumenty.Klikněte na požadovanou šablonu a pak na Otevřít.Změňte ji podle potřeby a pak šablonu uložte a zavřete.

Jak vytvořit kartičky ve Wordu

Začněte s prázdným dokumentem v aplikaci Word a přejděte do složky Korespondence. Vyberte možnost Štítky, která se nachází v levém horním rohu karty Korespondence. Otevře se okno, klikněte na možnost Labels a vyberte položku Možnosti. Nyní vyberte Kartičky z nabídky.

Co je to šablona ve Wordu

Šablona je dokument Microsoft Word, který má nějaké formátování, například písma, loga a řádkování.

Jak Vyrezat Sablonu

Jediné co potřebujete jsou hezké šablony. Ty můžete buď koupit nebo si je vyrobit. A vyrobit buď ručně – vyřezat skalpelem nebo vystříhat nůžtičkami – což je celkem pracné. Ale pokud máte šikovného pomocníka jako já – řezací ploter Silhouette – můžete to svěřit jemu.

Jak vyrobit Stencil

Využijte online programu pro generování šablon. Jednoduše vložíte obrázek ze svého počítače a během pár vteřin jej převedete do podoby šablony. Můžete si upravit nastavení a typ šablony a upravený obrázek lze přímo vytisknout, nebo uložit do počítače. K dispozici jsou dva různé generátory a za vyzkoušení stojí oba.

Jak vytvořit kombinovaný graf v Excelu

Vytvoření kombinovaného grafu přidáním vedlejší osy

Klikněte na libovolné místo v grafu, který chcete změnit na kombinovaného grafu zobrazte Nástroje grafu. Klikněte na Návrh > změnit typ grafu. Na kartě Všechny grafy vyberte Typ kombinovaný a potom vyberte graf Skupinový sloupcový – spojnicový na vedlejší ose.

Jak vytvořit bublinový graf v Excelu

Na kartě Vložení klikněte ve skupině Grafy na šipku vedle položky Bodové grafy. Vyberte bublinu s ikonou 3D efektu.

Jak vytvořit paprskový graf

Vložení grafu je jednoduché, označíme připravenou tabulku a z karty Vložení ze skupiny Grafy vybereme Další grafy a poté si můžeme vybrat: Paprskový

Jak vytvořit vlastní návrh v PowerPointu

Vlastní sadu efektů motivu sice vytvořit nemůžete, můžete si ale vybrat takovou, která vyhovuje záměru vaší prezentace.Na kartě Zobrazení vyberte Předloha snímků. Dál na kartě Předloha snímků</c0> vyberte Efekty.Vyberte sadu efektů, kterou chcete použít.

Jak převést prezentaci na text

Vyberte Soubor > Export. V aplikaci PowerPoint 2010 vyberte Soubor > Uložit a odeslat. Vyberte Vytvořte podklady a zvolte Vytvořit podklady. V aplikaci PowerPoint 2010 vyberte Vytvořit podklady v části Typy souborů a vyberte Vytvořit podklady v části Vytvořit podklady v aplikaci Microsoft Word.

Jak udělat nejlepší prezentaci

Už žádné nudné prezentace. 6 jednoduchých tipů, jak na toZaměřte se na své publikum a říkejte mu pravdu.Poloviční délka je dvakrát tak dobráProměňte svou úzkost ve výhodu.Přeneste PowerPoint do současnosti.Řekněte to obrázky.Nevyužívejte posledních 10 minut na „otázky a odpovědi“

Jak změnit šablonu v PowerPointu

Vyberte Soubor > Nový ze šablony. Otevře se Galerie prezentací Aplikace PowerPoint . Na levé straně v části Šablony nebo Motivy klikněte na Vše. Pokud nemáte existující snímky, které byste mohli přidat do nové prezentace, jednoduše začněte vytvářet snímky v novém souboru.

Jak si vytvořit kartičky

Začněte s prázdným dokumentem v aplikaci Word a přejděte do složky Korespondence. Vyberte možnost Štítky, která se nachází v levém horním rohu karty Korespondence. Otevře se okno, klikněte na možnost Labels a vyberte položku Možnosti. Nyní vyberte Kartičky z nabídky.

Co je to Stencil

Obtiskový papír (stencil, stamp paper) používaný pro obtisknutí motivu na kůži. Jedná se o původní verzi obsahující žlutý překrývací papír s vloženým volným listem slabého papíru. Krémová emulze určená pro přenesení obtisku na kůži.