Kam se ukládá OneNote?

Kam je doporučeno ukládat poznámkové bloky z OneNote

Tip: Poznámkové bloky se obvykle ukládají do podsložky Poznámkové bloky OneNotu v části Dokumenty. Až budete na správném poznámkovém bloku, otevřete místní nabídku stisknutím kombinace kláves Shift+F10 nebo klávesy Nabídka Windows.

Co umí OneNote

OneNote umožňuje sdílení jednotlivých poznámkových bloků s kolegy, společné úpravy poznámek či propojení s aplikací Outlook (vytváření stránek poznámek k vytvořeným schůzkám, propojení s funkcí úkoly).
Archiv

Jak sdílet OneNote

V aplikaci OneNote pro web otevřete poznámkový blok, který chcete sdílet. Klikněte na Soubor > Sdílet > Sdílet s uživateli. V levém sloupci zkontrolujte, jestli je pod nadpisem Sdílet vybraná možnost Pozvat lidi. Do pole Komu napište e-mailovou adresu osoby, kterou chcete pozvat.

Jak funguje OneNote

OneNote je digitální poznámkový blok, který automaticky ukládá a synchronizuje poznámky, na kterých pracujete. Do poznámkového bloku můžete zapsat informace nebo je vložit z jiných aplikací a webových stránek. Můžete si také psát poznámky ručně nebo kreslit svoje nápady.

Jak synchronizovat OneNote

Na libovolné stránce potáhněte prstem z pravé strany obrazovky doleva. Klepněte na Nastavení > Možnosti. V části Synchronizovat poznámkové bloky vyberte, jestli OneNote má nebo nemá automaticky synchronizovat vaše poznámky.

Co je to OneDrive

OneDrive je cloudová služba Microsoftu, která vás připojí ke všem vašim souborům. Umožňuje ukládat a chránit soubory, sdílet je s ostatními a dostat se k nim odkudkoli ze všech vašich zařízení.

Jak sdílet poznámky

Sdílení poznámek, seznamů a nákresůNa telefonu nebo tabletu s Androidem spusťte aplikaci Google Keep .Klepněte na poznámku, kterou chcete sdílet.Klepněte na Akce .Klepněte na Spolupracovník.Zadejte jméno, e-mailovou adresu nebo Skupinu Google.Vyberte jméno nebo e-mailovou adresu.Vpravo nahoře klepněte na Uložit.

Jak odstranit poznámkový blok One Note

Najeďte myší na dlaždici poznámkového bloku a zaškrtněte políčko, které se objeví. Klikněte na Spravovat > Odstranit. Vraťte se do OneNotu a klikněte na název poznámkového bloku, který jste právě odstranili z úložiště OneDrive.

Jak aktualizovat OneNote

Až se aplikace OneNote aktualizuje na nejnovější dostupnou verzi, zobrazí se v části s posledními aktivitami. Zobrazit více v pravém horním rohu, pak klikněte na Nastavení a ujistěte se, že máte zapnutou možnost Aplikace aktualizovat automaticky.

Proč používat OneDrive

OneDrive umožňuje sdílení velkých dat velmi elegantně. Zkrátka vygeneruje odkaz, který pošlete příjemci. Užitečné je omezení doby, po kterou je odkaz aktivní. Pokud soubor smažete, zkrátka není a opět máte určitou kontrolu.

Jak ukládat na OneDrive

Uložení souboru na OneDrive

Vyberte Soubor > Uložit kopii > OneDrive – osobní. Vyberte Sem zadejte název souboru a zadejte název. Pokud chcete k uložení použít jinou složku, vyberte Procházet a vyberte požadovanou složku. Vyberte Uložit.

Jak sdílet Google Keep

Sdílení poznámek, seznamů a nákresůNa počítači otevřete Google Keep.Klikněte na poznámku.Klikněte na Spolupracovník .Zadejte jméno, e-mailovou adresu nebo Skupinu Google.Vyberte jméno a pak klikněte na Hotovo . Pokud chcete někoho z poznámky odstranit, klikněte na Odstranit .Klikněte na Uložit.

Jak sdílet poznámku na iphone

Chcete-li sdílet poznámku: Otevřete poznámku, kterou chcete sdílet. Klepněte na tlačítko Sdílet . V nabídce vyberte, zda chcete odeslat kopii nebo pozvat kontakt ke spolupráci na poznámce.

Jak odinstalovat OneNote

Za tímto účelem otevřete „Ovládací panely“ a vyberte „Programy a funkce“. Tam vyberte položku „OneNote“ a klikněte na tlačítko „Odinstalovat“.

Kde sehnat MS Office

Pokud chcete nainstalovat Microsoft 365 nebo Office jako jednorázový nákup, přejděte na stránku accounts.microsoft.com z PC nebo Macu, na který chcete Office nainstalovat.

Co se stane když Odinstaluji OneDrive

Když na svém počítači odinstalujete OneDrive, nepřijdete o žádné soubory ani data.

Jaký je rozdíl mezi SharePoint a OneDrive

OneDrive zajišťuje konzistentní intuitivní prostředí pro soubory na všech vašich zařízeních, včetně webu, mobilního zařízení a plochy počítače s Windows nebo Macu. Na pozadí SharePoint v Microsoftu 365 poskytuje služby obsahu pro všechny soubory v Microsoftu 365, včetně souborů, se Yammer Teams a Outlook.

Kde najdu OneDrive

Na počítači klikněte na Start, do vyhledávacího pole napište OneDrive a pak ve výsledcích hledání klikněte na OneDrive. Možná budete muset vedle oznamovací oblasti kliknout na šipku Zobrazit skryté ikony. , aby se ikony aplikace OneDrive zobrazily.

Kam ukládat soubory

Dalším vítaným pomocníkem jsou programy na zasílání dat.Dropbox. Dropbox je webové úložiště, které nahrazuje přenášení souborů po flash discích.SkyDrive. SkyDrive je webové úložiště, kam se nahrávají soubory.Capsa.OneDrive.Ulož.to.WeTransfer.Google disk.Úschovna.cz.

Jak funguje Google Keep

Google Keep umožňuje uživatelům kategorizovat poznámky použitím složek nebo štítků a poznámky jsou vyhledatelné na základě jejich barev nezávisle na tom, zdali mají připomenutí, hlasovou nahrávku, obrázek nebo jsou to seznamy. V aplikaci pro Android je možné poznámku odsunutím doprava nebo doleva archivovat.

Jak s nekym sdilet poznamky

Sdílení poznámek, seznamů a nákresůNa telefonu nebo tabletu s Androidem spusťte aplikaci Google Keep .Klepněte na poznámku, kterou chcete sdílet.Klepněte na Akce .Klepněte na Spolupracovník.Zadejte jméno, e-mailovou adresu nebo Skupinu Google.Vyberte jméno nebo e-mailovou adresu.Vpravo nahoře klepněte na Uložit.

Jak udělat sdílenou poznámku

Sdílení poznámkyNa telefonu nebo tabletu s Androidem spusťte aplikaci Google Keep .Otevřete poznámku.Klepněte na Akce Spolupracovník. Rodinná skupina.Vpravo nahoře klepněte na Uložit.

Jak vypnout OneNote

Nejprve otevřete nabídku „Nastavení“ a vyberte možnost „Obecné“. Tam vyberte možnost „Využití“ a poté vyberte možnost „OneNote“. Nakonec vyberte možnost „Zakázat“ a potvrďte kliknutím na tlačítko „OK“.

Jak odstranit aplikaci

Takže postupně:Jděte do nastavení telefonu a vyberte kategorii „Aplikace“.Ze seznamu nainstalovaných aplikací vyberte ty, které již nepotřebujete.Po klepnutí na konkrétní aplikaci byste měli vidět dvě tlačítka: „Pozastavit“ a „Vypnout“ nebo „Odinstalovat“.

Jak sehnat Office zdarma

Bezplatné alternativy k Office 365

G-Suite: Pokud máte účet Google, získáte přístup k celé sadě aplikací G-Suite. Ta nabízí aplikace podobné programům Word, Excel či PowerPoint.