Kdo nechce hledá důvod?

Kdo chce hledá způsob kdo nechce hledá důvod

Opravdu silní jedinci vždy hledají způsob, jak uspět, nebo jak se dostat k vysněnému cíli, bez ohledu na překážky. Jen ten, koho úspěch nezajímá, nebo ho nemyslí vážně, hledá výmluvy a důvody, proč to nejde. Vy takoví přece nejste. Pověste si tenhle motivační citát na zeď.
Archiv

Kdo chce hledá výmluvy

„Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá výmluvy“
Podobné

Kdo chce hledá způsob

kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.

Kdo hleda cestu

“ „Kdo váhá, hledá důvody, proč nesmí. “ „Kdo váhá, hledá důvody proč nesmí.
Archiv

Kdo hrozny má a nejí je

„Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl. “

Kdo ví proč zvládne každé jak

Friedrich Nietzsche citát: Kdo ví, proč je na světě, snese každý způsob života | Citáty slavných osobností

Kdo se umí smát

„Kdo se umí smát sám sobě, má právo se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá. “

Kdo dlouho hledí do propastí toho propast pohltí

Kdo dlouho hledí do propasti, toho propast pohltí. – Friedrich Nietzsche | Quotations, Inspirational quotes, Friedrich nietzsche.

Kdo ví proč

Friedrich Nietzsche citát: Kdo ví, proč je na světě, snese každý způsob života | Citáty slavných osobností

Kdo víno má a nepije

“ „Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl. “

Kdo si umí udělat srandu sám ze sebe

Kdo se umí smát sám sobě, má právo se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.

Kdo se dívá do propastí

Friedrich Nietzsche citát: Kdo dlouho hledí do propasti, toho propast pohltí.

Co tě nezabije to tě posílí citát

Co mě nezabije, to mě posílí. Staň se tím, kým jsi. Zlepšeme sami sebe, tím se zlepší vše.

Kdo ví kam

Tato slova patří do skupiny spřežek, tvořených ze zájmen a zájmenných příslovcí. Rozdíl mezi nimi je jen velmi nepatrný a obvykle závisí na zbylém kontextu věty. Ve většině případů je proto možný obojí pravopis.

Kdo zápasí s nestvůrami ať se má na pozoru aby se přitom nestal nestvůrou a hledíš li dlouho do propastí Vhlédne pak propast i do tebe

„Kdo zápasí s nestvůrami, ať se má na pozoru, aby se přitom nestal nestvůrou. A hledíš-li dlouho do propasti, vhlédne pak propast i do tebe. “

Co mě nezabije

“ Varianta: Co tě nezabije, to tě posílí.

Kdo ví co kdovíco

kdovíco (lze psát též kdoví co –⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ kdo ví, co), kdožvíjaký (kdožví jaký –⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ kdož ví, jaký), kdovíkolik (kdoví kolik –⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ kdo ví, kolik), kdožvíproč (kdožví proč –⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ kdož ví, proč) atp.

Co tě nezabije to tě posílí autor

Co tě nezabije, to tě posílí – Brené Brown | Databáze knih.

Co tě nezabije Wim Hof

Nikdo o tom neví víc než holandský fitness guru Wim Hof, jehož pozoruhodná schopnost kontrolovat svou tělesnou teplotu v extrémním chladu vyvolala smršť vědeckých studií. Kniha zkoumá chování lidského těla v extrémních podmínkách. Návody na tréninky a cvičební lány.

Jak poznat spřežky

Spřežky tedy mají stejný význam a plní ve větě tytéž funkce jako jejich dvouslovné protějšky –⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ na příklad (předložka + podstatné jméno) i například (příslovce). Jediný rozdíl bývá v četnosti užívání, některé výrazy se v úzu objevují psané spíše jako dvě slova, u jiných převažuje podoba jednoslovná.

Co tě nezabije tě posílí

Nový bestseller B. Brown poukazuje na paradox lidské odvahy – jsme-li v tom, co děláme, dostatečně odvážní, nevyhneme se neúspěchům, které nás mohou srážet dolů. Důležité je nenechat se odradit, umět se zvednout a jít dál.

Co tě nezabije audiokniha

Audiokniha Co tě nezabije zkoumá chování lidského těla v extrémních podmínkách. Vrací se zpět do časů, kdy naše přežití v nehostinném prostředí záviselo na schopnosti adaptovat se na okolní prostředí.

Co tě nezabije Scott

Tato audiokniha by nikdy nevznikla, kdyby se skeptický investigativní novinář Scott Carney nevydal odhalit tajemství proroka a šílence jménem Wim Hof. Jeho pozoruhodná schopnost ovládat své tělo pomocí dechu a mysli a tím odolávat extrémním podmínkám mu vysloužila…

Kdo že kdože

Kdo že nebo kdože Je to skupina spřažených výrazů s první částí kdoví-, kdožví- jako například: kdovíco (lze psát též kdoví co – kdo ví, co), kdožvíjaký (kdožví jaký – kdož ví, jaký), kdovíkolik (kdoví kolik – kdo ví, kolik), kdožvíproč (kdožví proč – kdož ví, proč) atp.

Jak se patří nebo jak se patří

Čím delší je číslovka, tím spíše ji budeme psát zvlášť – po dvacáté páté apod. Do této skupiny spřežek je možné zařadit i víceslovné spřežky: – o sto šest i ostošest, jak se patří i jaksepatří, – jak by smet i jakbysmet aj.