Proč nejde vyhledávat v Outlooku?

Jak zobrazit vyhledávací pole Outlook

Otevřete položku. V nabídce Edit (Úpravy) přejděte na Find (Najít) a klikněte na Find. V okně Find zadejte hledané slovo nebo slova. Outlook v rámci položky zvýrazní první instanci hledaného spojení.

Jak spustit indexování Outlook

Spusťte Outlook a klikněte na pole Hledat. V nabídce Hledání vyberte Nástroje hledání > Stav indexování.
Archiv

Jak resetovat Outlook

Zvolte Nastavení účtu > Nastavení účtu. Na kartě E-mail zvolte svůj účet (profil) a potom zvolte Opravit. Poznámka: Pokud pro připojení k účtu Exchange používáte Outlook 2016, není možnost Opravit k dispozici. Postupujte podle pokynů v průvodci, a až to budete mít, restartujte Outlook.

Jak otevřít Outlook v nouzovém režimu

Stiskněte a podržte klávesu CTRL a poklikejte na zástupce aplikace. Klikněte na Ano, až se zobrazí okno s dotazem, jestli chcete aplikaci spustit v nouzovém režimu.

Jak nastavit vyhledávání v Outlooku

Vyhledání položky aplikace Outlook

V navigačním podokně klikněte na složku, kterou chcete prohledat. Do pole Okamžité hledání napište hledaný text. Položky obsahující zadaný text se zobrazí se zvýrazněným hledaným textem. Zadáním více znaků můžete vyhledávání upřesnit.

Jak spustit indexování

Klikněte pravým tlačítkem myši na Start a vyberte volbu Ovládací panely. V seznamu funkcí klikněte na Možnosti indexování. V okně vidíte, kde všude Windows informace hledá. Klikněte na volbu Změnit a v tomto okně to lze změnit a zahrnout i další místa či složky, anebo vybrané vypustit.

Jak opravit Outlook 365

V části Jak chcete aplikace Office opravit vyberte Online oprava, aby proběhly všechny potřebné opravy, a pak vyberte Opravit. (K dispozici je také možnost Rychlá oprava, která ale jenom rozpozná a nahradí poškozené soubory.) V části pro změnu instalace produktu vyberte Opravit a pak klikněte na Pokračovat.

Kde je Scanpst exe

Poklepejte na soubor Scanpst.exe umístěný na jednotce :\Program Files\Microsoft Office\OFFICE12.

Jak změnit zobrazení v Outlooku

Nové zobrazení můžete vytvořit v libovolné složce Outlooku.Klikněte na Zobrazit > Aktuální zobrazení> Změnit zobrazení > Spravovat zobrazení > Nové.Zadejte název nového zobrazení a zvolte typ zobrazení.V části Možno použít pro přijměte výchozí nastavení Všechny složky Pošta nebo zvolte jinou možnost a pak zvolte OK.

Jak efektivně pracovat s Outlookem

Začínáme. Prvním krokem je nastavit si účet aplikace Outlook. Až budete mít hotovo, budete moct přijímat a odesílat e-maily, používat kalendář, vytvářet kontakty a pracovat v aplikaci Outlook s úkoly. Pokud jste na stejném počítači dosud používali starší verzi aplikace Outlook, účet se vám nastaví automaticky.

Co to je indexování

Co je indexování Indexování je proces prohlížení souborů, e-mailových zpráv a dalšího obsahu na vašem počítači a katalogizace jejich informací, například obsažených slov a metadat. Když prohledáváte počítač po dokončení indexování, používá počítač index termínů k rychlejšímu vyhledání výsledků.

Jak zapnout indexování Windows 11

Klikněte na tlačítko Start ⊞ a vyberte možnost Nastavení. Klikněte na možnost Soukromí a zabezpečení a vyberte možnost Vyhledávání Windows. Kliknutím na přepínač Respektovat nastavení napájení při indexování jej zapnete nebo vypnete.

Jak se restartuje Office

Pokud chcete restartovat, jednoduše ukončete aplikace Microsoft 365, jako je Word nebo Outlook, a spusťte je znovu.

Jak opravit PŠT Soubor

Oprava datového souboru aplikace Outlook (PST)Ukončete Outlook a přejděte do jednoho z následujících umístění souborů:Spusťte nástroj SCANPST.Vyberte Procházet a vyberte datový soubor aplikace Outlook (PST), který chcete zkontrolovat.Spusťte kontrolu zvolením tlačítka Spustit.

Co je PŠT Soubor

Soubory s příponou PST představují soubory osobního úložiště aplikace Outlook (nazývané také tabulka osobních úložišť), které ukládají různé uživatelské informace.

Jak nastavit vzhled Outlook

V horní části stránky vyberte Nastavení. Režim můžete zvolit v části Obecné > Vzhled. Tmavý režim přepne barevné schéma ze světlého pozadí na tmavé.

Jak zobrazit předmět v Outlooku

Zobrazení můžete změnit tak, aby se nad odesílatelem zobrazí předmět. Pokud chcete zobrazit řádek předmětu nad jménem odesílatele, klikněte na Zobrazit > možnostikonverzace a zrušte zaškrtnutí políčka Zobrazit odesílatele nad předmětem.

Kde je v Outlooku nastavení

Aktualizace nebo změna nastavení e-mailu v Outlooku pro WindowsOtevřete Outlook a vyberte Soubor.V rozevíracím seznamu v části Informace o účtu vyberte účet, který chcete změnit.Vyberte Nastavení účtu.Vyberte typ informací, které chcete změnit.Nejběžnější nastavení, která změníte, jsou Nastavení serveru.

Jak zjistit indexaci stránek

Zda-li jsou jednotlivé URL indexované lze zjistit zadáním speciálním operátoru do vyhledávání. Pro Seznam se jedná o operátor info: (například info:https://www.vasedomena.cz/uvod), který dříve podporoval i Google.

Jak opravit Microsoft Office

Klepněte na tlačítko Start a poté na Ovládací panely. Poklikejte na Programy a funkce. Klikněte na Microsoft 365 a poté na Změnit. Vyberte Rychlá oprava a poté klikněte na Opravit.

Proč nejde spustit Word

Online opravaV Microsoft Windows přejděte na Ovládací panely.Klikněte na Odinstalovat program.V seznamu aplikací vyhledejte Microsoft Office a klikněte na něj.Na panelu nástrojů v horní části seznamu aplikací zvolte Změnit.V dialogovém okně, které se zobrazí, zvolte Rychlá oprava a pak klikněte na tlačítko Opravit.

Co je PŠT soubor

Soubory s příponou PST představují soubory osobního úložiště aplikace Outlook (nazývané také tabulka osobních úložišť), které ukládají různé uživatelské informace.

Kde je Scanpst Exe

Poklepejte na soubor Scanpst.exe umístěný na jednotce :\Program Files\Microsoft Office\OFFICE12.

V čem otevřít PŠT

GlobalAplikace pro Windows.Umělá inteligence.OneDrive.Outlook.Skype.OneNote.Microsoft Teams.

Kde je soubor Outlook PŠT

pst můžete najít na jednom z těchto míst:Windows 10 drive:\Users\<uživatelské jméno>\AppData\Local\Microsoft\Outlook.Windows 10 drive:\Users\<uživatelské jméno>\Roaming\Local\Microsoft\Outlook.Starší verze Windows:\Documents and Nastavení\<uživatelské jméno>\Local Nastavení\Application Data\Microsoft\Outlook.