Jak sdílet Word dokument?

Jak sdílet dokumenty

Sdílení s návštěvníkyNa počítači se přihlaste k pracovnímu nebo školnímu účtu.Přejděte na Disk Google, Dokumenty, Tabulky nebo Prezentace.Klikněte na soubor, který chcete sdílet.Klikněte na Sdílet .V sekci „Sdílet s lidmi a skupinami“ zadejte e-mailovou adresu, se kterou chcete sdílet, a stiskněte klávesu Enter.

Jak na sdílený soubor

Poslat lidem odkazOtevřete soubor a klepněte na Sdílet.Klepněte na sdílet jako.Vyberte, jestli chcete uživatelům povolit upravovat soubor nebo jenom zobrazit.Vyberte svou e-mailovou službu a zadejte e-mailové adresy lidí, kteří budou soubor sdílet. Příjemci obdrží e-mailovou zprávu s odkazem na sdílený soubor.
Archiv

Jak poslat Word

Excel, PowerPoint, Project, Publisher, Visio a Word

Klikněte na Soubor > Sdílet > E-mail a zvolte jednu z těchto možností: Poslat jako přílohu: Otevře e-mailovou zprávu s připojenou kopií souboru v původním formátu souboru. Odeslat jako soubor PDF: Otevře e-mailovou zprávu s připojenou kopií souboru ve formátu PDF.

Jak sdílet PDF soubor

Sdílení souborů PDFNajeďte kurzorem na soubor a klikněte na možnost Sdílet nebo klikněte na nabídku možností (…) a vyberte možnost Sdílet.Kliknutím na tlačítko Sdílet na pravém panelu sdílejte vybraný soubor.

Jak sdílet soubory mezi počítači

Klikněte pravým tlačítkem na soubor (nebo ho dlouze stiskněte) a pak vyberte Zobrazit další možnosti > Povolit přístup k > Konkrétní lidé. Vyberte uživatele v síti, se kterými chcete soubor sdílet, nebo výběrem možnosti Všichni udělte všem uživatelům v síti přístup k souboru.

Kde sdílet soubor

Nastavení sdílení souborů na Disku Google

Soubory a složky uložené na Disku Google můžete sdílet prakticky s kýmkoli. Stačí, když na název souboru kliknete pravým tlačítkem myši a vyberete „Sdílet“ nebo přímo v otevřeném dokumentu najdete vpravo nahoře ikonku „Sdílet“.

Kde sdílet soubory

Nejlepší česká i zahraniční úložiště pro jednoduché sdíleníLetecká pošta. Fotogalerie. Letecka posta screenshot 1.Ulož.to. Fotogalerie #2. Uloz.to screenshot 1.Webshare. Fotogalerie #3. Webshare screenshot 1.Hellspy. Fotogalerie #4. Hellyspy screenshot 1.Google Drive. Fotogalerie #5.DropBox. Fotogalerie #7.

Jak udělat sdílený Soubor ve Wordu

Sdílení dokumentuV pravém horním rohu nad pásem karet klikněte na Sdílet > Sdílet.Pokud jste to ještě neudělali, uložte svůj dokument na OneDrive.Zadejte e-mailové adresy lidí, se kterými chcete sdílet obsah, a vyberte oprávnění, která chcete povolit.Pokud chcete, napište zprávu a vyberte Odeslat.

Jak si uložit dokument ve Wordu

Klikněte na soubor > Uložit, vyberte nebo vyhledejte složku, do pole název souboru zadejte název dokumentu a klikněte na Uložit. Uložte svou práci průběžně CTRL + S.

Jak nastavit domácí sdílení

Přejděte do Nastavení > Uživatelé a účty > Domácí sdílení. Vyberte Zapnout Domácí sdílení.

Co znamená sdílení souborů

Sdílený prostředek, síťový prostředek, sdílení souborů, sdílení tiskáren (anglicky shared resource, network share, file sharing, printer sharing) jsou v informatice taková sdílení systémových prostředků počítače (zařízení, data), že k nim lze vzdáleně přistupovat z jiného počítače (typicky přes lokální síť, LAN).

Jak sdílet soubory v Teams

Sdílení souboru s týmem v kanálu

Vyberte Poslední a zvolte soubor, který jste nedávno otevřeli, a pak vyberte Nahrát kopii. Vyberte Procházet týmy a kanály a vyberte ze všech souborů, ke kterým máte v Teams přístup, a pak vyberte Nahrát kopii nebo Sdílet odkaz.

Jak vytvořit sdílený soubor Excel

Klikněte na Revize > Sdílet sešit. Upozorňujeme, že v novějších verzích Excelu je tlačítko Sdílet sešit skryté. Tady je návod k jeho zobrazení. Na kartě Úpravy zaškrtněte políčko Povolit úpravy více uživatelům ….

Jak uložit textový dokument

Klikněte na soubor > Uložit, vyberte nebo vyhledejte složku, do pole název souboru zadejte název dokumentu a klikněte na Uložit. Uložte svou práci průběžně CTRL + S.

Jak uložit ve formátu DOCX

V dialogovém okně Uložit jako v části Uložit jako typ vyberte požadovaný typ souboru. Dokument (. docx) můžete například uložit jako dokument Wordu 97–2003 (. doc), aby ho mohl otevřít někdo, kdo používá starší verzi Wordu.

Jak nastavit sdílení ve Windows 10

Klikneme na Start => Nastavení (ozubené kolečko) => Síť a internet => a v tomto okně klikneme na … Změnit vlastnosti připojení. Připojení do privátní sítě (Windows 10). A nyní můžeme provádět jednotlivé sdílení složek …

Jak nahrát soubor do Teams

Přejděte na Chat na levé straně Teams. Vyberte existující konverzaci nebo začněte nový chat. Přetáhněte soubor, který chcete sdílet, do pole, kam napíšete zprávu, a vyberte Odeslat. Všechny soubory, které v chatu sdílíte, jsou k dispozici na kartě Soubory v horní části chatu.

Jak poslat prezentaci přes Teams

Tip: Aplikace Teams funguje obzvláště dobře s dokumenty Microsoft Office.V konverzaci kanálu vyberte. Připojit. pod polem, kam píšete zprávu.Vyberte si z těchto možností: PosledníVyberte soubor a zvolte Sdílet odkaz. Pokud nahráváte soubor z počítače, vyberte soubor, vyberte Otevřít a pak vyberte Odeslat .

Jak nastavit sdílený soubor

Klikněte na Revize > Sdílet sešit. Na kartě Úpravy zaškrtněte políčko Povolit úpravy více uživatelům …. Na kartě Upřesnit vyberte požadované možnosti sledování a aktualizace změn a klikněte na tlačítko OK. Pokud je sešit nový, zadejte jeho název do pole Uložit jako.

Jak se dělá sdílená tabulka

Sdílení excelového sešitu s ostatnímiVyberte Sdílet.Vyberte oprávnění a pak Použít.Přidejte lidi.Pokud chcete, napište zprávu.Vyberte Poslat.

Jak uložit Word

Klikněte na soubor > Uložit, vyberte nebo vyhledejte složku, do pole název souboru zadejte název dokumentu a klikněte na Uložit. Uložte svou práci průběžně CTRL + S.

Co je to DOCX

docx open XML formátovaný Microsoft Word dokumentu. Všechny aplikace nečtou všechny formáty souborů. a v některých případech může aplikace jenom číst části souboru. Aplikace může třeba číst text, ale ne formátování souboru, který používá jiný formát, než je jeho vlastní.

Jak sdílet Soubory v Teams

Sdílení souboru s týmem v kanálu

Vyberte Poslední a zvolte soubor, který jste nedávno otevřeli, a pak vyberte Nahrát kopii. Vyberte Procházet týmy a kanály a vyberte ze všech souborů, ke kterým máte v Teams přístup, a pak vyberte Nahrát kopii nebo Sdílet odkaz.

Jak sdílet plochu v Teams

Vyberte okno, ve kterém chcete konkrétní program a jeho obsah sdílet, nebo vyberte možnost Plocha a sdílejte celou svou obrazovku. Ostatní účastníci konverzace dostanou oznámení s žádostí o přijetí sdílené obrazovky. Jakmile ji přijmou, uvidí vaši obrazovku a chat bude moct pokračovat.

Jak poslat na email prezentaci

Sdílení prezentace s uživateli PowerPointuV prezentaci klikněte na Soubor. Odeslat e-mailem jako přílohu.V části Připojit jako vyberte formát (PowerPoint nebo PDF).Zadejte e-mailovou adresu, předmět a zprávu.Klikněte na Odeslat.